עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ הנה מהמובילות בתחום הפתרונות הביתיים לשיפור איכות החיים עבור אלו הסובלים מאסטמה, COPD, ברונכיט, ברונכיטיס כרונית, סינוסיטיס, ליחה, גודש, נחירות, נזלת כרונית ועוד.

כעת, לראשונה בישראל, אנו שמחים להציע, בהמשך להצלחה של מנורת המלח הטיפולית שלנו, את כרית המלח היייחודית שלנו, תוצרת ישראל, המעוגנת בפטנט.

כרית מלח לנשימה טובה יותר תעניק לכם טיפול טבעי להקלה בבעיות כרוניות במערכת הנשימה, לשפור איכות השינה שלכם וכן תעניק הקלה במקרי כאבי דלקת ושריר, באזור פלג הגוף העליון.
כיצד כרית מלח טיפולית עובדת, עבור מי מיועדת וממה מורכבת?

כרית מלח הנה כרית קטנה , המגיעה במידות של 25 ס"מ על 18 ס"מ, אשר ממולאת בתערובת ייחודית של מלח NaCl בריכוז של 99.99%.

החלקיקים הקטנים של המלח, בגודל של מיקרונים, נשאפים אל דרכי הנשימה, באמצעות הנשימה המתבצעת בסמיכות לכרית ובכך מחטאים את דרכי הנשימה.

שימוש ושינה עם כרית מלח יסייע בניקוי מערכת הנשימה ממזהמים, מליחה צמיגית, נזלת ונוזלים מיותרים אחרים וזאת תודות ליכולת הספיחה והייבוש של המלח.

כרית מלח תאפשר פירוק גושי הליחה ודילולם ובכך תאיץ את פינוי ופליטת הליחה ביתר קלות.

עם השימוש בכרית מלח נצפו הטבות במקרים של: אסטמה ואלרגיה, סינוסיטיס, ברונכיט, נזלת כרונית ואלרגית, שיעול, שיעול הנגרם מסי או פי די , גודש, הצטברויות ליחה, דלקות אוזניים ולוע, נחירות וחרחורים, מיגרנות ובעיות עור.
השימוש בכרית מלח מקל ומביא לריפוי הדרגתי הדומה בפעולתו לטיפול בחדר מלח ו/או מנורת המלח הטיפולית שלנו ואף משלים אותם.

מומלץ בחום שילוב של מנורת מלח טיפולית של פי-מדיקל עם כרית מלח להגברת האפקט המחטא, המייבש והמקל על הנשימה, הגודש והנחירות.

למידע מפורט נוסף על כרית מלח יעילה זו וכן לרכישה בטוחה באתר המכר למוצרי הבריאות לבית שלנו, לבריאות שופ, לחצו כאן


צרכנים אשר רכשו כרית מלח, התענינו גם בערכת מנורת מלח טיפולית לבית לסיוע בטיהור אוויר החדר מאלרגנים, חיידקים ווירוסים לאיכות שינה טובה יותר ולשיפור והקלה בנחירות
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים