עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 פזיותרפיה בבית מעולם לא הייתה קלה יותר !

חברת פי-מדיקל בע"מ, המומחים בציוד ומכשור רפואי ביתי, שיקומי, אורטופדי ודיאגנוסטי, שמחים להציג את מאמן הגפיים האקטיבי-פאסיבי שלנו, תוצרת ישראל.

מאמן גפיים APT יסייע לכם לטפל בקשת רחבה של קשיים גופניים.

מכשיר ה-APT הנו מאמן גפיים במימדים קטנים במיוחד ומשלב פשטות בתפעול וגאוניות בתועלות הפזיותרפיות שלו.

מאמן גפיים APT הנו המכשיר המומלץ והמוכר על ידי פזיוטרפיסטים המומחים בתחום השיקום והאורטופדיה.
עבור מי מיועד מאמן גפיים APT תוצרת ישראל?

מכשיר ה-APT נותן מענה כמעט בלתי מוגבל עבור מצבים המצריכים שיפור ושיקום, במוסד הרפואי או בסביבה הביתית.

מאמן הגפיים הקל לנשיאה והקל להצבה בכל מקום, מתאים לטיפול בבעיות אורטופדיות, לפצועים או לקשישים, לשיפור תפקודי לב/ריאה ולחץ דם ולאחר אירועי לב.

מאמן גפיים APT מיועד למי שעבר ארוע מוחי וגם לבעלי יתר לחץ דם.

מאמן גפיים APT נמצא גם כמיטיב עבור אלו המתמודדים עם בעיות שרירים או מחלות שרירים, עבור חולים במחלות פנימיות וכן גם עבור פעוטות וילדים להשגת שיפור התפקוד המוטורי שלהם.


למי עוד מתאים מכשיר מאמן גפיים APT מבית צרעה?


מאמן הגפיים APT מתאים גם לשימוש פאסיבי על ידי נכים או מוגבלים ומשפר את זרימת הדם, את טונוס השרירים ואת טווח התנועה.

מאמן גפיים חדשני זה מסייע להפחתת דלדול העצם, להפחתת עוויתות ונפיחויות.

תודות לתכונות אלו , המכשיר גם מתאים לנפגעי עמוד שדרה, שיתוק מוחי, ניוון שרירים ומיופתיה. מעולה גם לשימוש ביתי וגם למוסדי.

ניתן להתאים מאמן גפיים איכותי זה לפי דרגת קושי למצב המטופל, לצורך אימון סביל או פעיל בגפיים העליונות או התחתונות, בגובה ואורך מתכווננים.

אילו פעולות מאפשר מאמן גפיים APT תוצרת ישראל?

מאמן גפיים חדשני וקל לתפעול זה הנו מכשיר קל מאוד לנשיאה השוקל רק 10 ק"ג.
תוכלו למקם אותו על הרצפה לאימון פלג הגוף התחתון או להניחו על השולחן שלכ לשם אימון פלג הגוף העליון.
למאמן גפיים APT נלווים אביזרים ייחודיים, נוחים להחלפה, המתאימים למצבים שונים. ניתן לכוון מאמן גפיים איכותי זה ל-5 מהירויות שונות.

מאמן הגפיים מבית צרעה משפר את חוזק השרירים, את הסיבולת והמתח בהם ומאפשר אף לימוד מוטוריקה של רכיבה על אופניים והפעלת דפוסי תנועה ריתמיים.

מאמן גפיים APT מאפשר נשיאה של משקל חלקי למוגבלים באזורי גוף שונים, מתאים לילדים בעלי הפרעות מוטוריות, לבעלי נזק מוחי פוסט טראומטי, למחלת פרקינסון, טרשת נפוצה, תסמונת פוסט פוליו ושיקום לאחר אירועי לב.

מאמן גפיים APT יסייע להפחתת ספסטיות, ישפר טווחי תנועה של עצמות ומפרקים וימנע התקצרות גידים.
הובחן כי השימוש במאמן גפיים APT תורם אף לאיכות השינה ומשפר את ספיגת החמצן בגוף. מטופלים מדווחים גם על הפחתה בצורך בשימוש בתרופות, בעקבות שימוש סדיר במאמן הגפיים האקטיבי-פאסיבי.
את מאמן הגפיים APT ניתן להציב גם על מעמד HI-LO

לפרטים נוספים על מאמן גפיים אקטיבי-פאסיבי תוצרת ישראל ,היתרונות הרבים הנוספים שלו ואפשרויות הרכישה לחצו כאן

לצפייה בסרטון המדגים מגוון השימושים במאמן גפיים APT או מאמן גפיים אקטיבי-פאסיבי על התאמתו לטיפול, אימון ושיקום של מבוגרים וילדים ועל התועלת הבריאותית הרבה אשר בשימוש במאמן הגפיים, לחצו כאן.
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים