עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
מד סטורציה אמין, מדויק ובמחיר משתלם במיוחד, רוכשים אצל חברת פי-מדיקל עם הנסיון של 20 שנה במודדי חמצן בדם וציוד רפואי נשימתי.

מד סטורציה M130 הנו ללא ספק ממדי הסטורציה המוצלחים שהיו לנו בשנים האחרונות וכעת במחיר קטן במיוחד.

מד חמצן בדם הפך להיות כמעט הכרח בכל כיס, בין אם המדובר ברופאים, אחיות, צוותים רפואיים, פזיוטרפיסטים, עובדי מחקר ובין אם המדובר במשתמשי חמצן בביתם או עבור אלו הסובלים מבעיות נשימה, קוצר נשימה, רמות סטורציה נמוכות בדם ועוד.
מכשיר סטורציה או כפי שהוא מכונה גם- אוקסימטר, מודד בצורה מדויקת ותוך שניות, את רמת ריווי החמצן בדם ואת קצב הלב או מספר הפעימות בדקה.

להלן מפרט טכני לגבי דגם מד סטורציה איכותי זה

 

ייעוד המוצר והוראות שימוש

The M130 Pulse Oximeter, based on all digital technology, is intended for noninvasive spot-check measurement of functional oxygen saturation of arterial hemoglobin(SpO2).

The product is suitable for being used in family, hospital, oxygen bar, community healthcare, physical care in sports (It can be used before or after doing sports,  and it is not recommended to use the device during the process of having sport) and etc.


תכונות עיקריות עבור מד סטורציה M130

● Anti-movement, good low-perfusion performance.

● Pop-up menu to setup alarm limits

● Small in volume、light in weight and convenient in carrying

● Operation of the product is simple , low power consumption

● SpO2 value display

● Pulse rate value display,  bar graph display

● Pulse waveform display

● The display mode can be changed

● A pulse rate sound indication

● With measured data overruns limits and low-voltage alarm function

● Battery voltage indication

● Automatically power off function

● Display format and alarm limits can be saved after power off.


ביצועים

מסך תצוגה OLED יוקרתי בעל תצוגה גדולה ,אשר יאפשר צפייה גם בלילה/בחושך וגם עבור משתמשים עם בעיות ראייה
רמת רזולוציה ודיוק גבוהים במיוחד.

Power Consumption: less than 50mA
Voltage: DC 3.0V
Power Supply: 1.5V (AAA size) alkaline batteries × 2
Battery working hour: Theoretical number is 24 hours.
Safety Type: Interior Battery, BF Type


Accessories

Sell in standard:
■חוט נישאה לצוואר
■הוראות שימוש , בטיחות והפעלה

מימדים פיזיים
Dimension: 60(L) × 35(W) × 32(H) mm

 


רוצים להיות מופתעים מהמחיר? חברת פימדיקל בשיתוף עם אתר המכירות המוביל למוצרי, אביזרי ועזרי בריאות לבית, לבריאות שופ, מתחייבים על המחיר הזול בישראל ! לרכישה מאובטחת של מד סטורציה מועדף זה, לחצו כאן.
 
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים