עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מחולל חמצן נייד אינוגן דור 3 -INOGEN G3

ניידות עם חמצן בכל מקום, בכל זמן

רוכשים אצל חברת פי-מדיקל כמובן


בשנת 2007 השיקה חברת פי-מדיקל בע"מ , לראשונה בישראל ,את מחולל החמצן הנייד אינוגן 1.
היה זה מחולל נייד אמין ושקט  במיוחד  אותו ייבאנו ושיווקנו בהצלחה, אך משקלו היה גבוה יחסית- 4.5 ק"ג.

עברו חלפו להם 7 שנים וכעת אנו שמחים להציג את הדור השלישי של אינוגן, הרי הוא  אינוגן G3 , אשר שוקל רק 2.2 ק"ג כולל סוללה !!

באמצעות מחולל חמצן נייד אינוגן דור 3 תוכלו להחזיר לעצמכם את העצמאות והניידות ולהנות מאפשרות יציאה מהבית עם מחולל נייד בעל עיצוב קומפקטי וחכם, המצטיין בסוללה נטענת בעלת זמן פעולה ארוך.

נסיעות ושהייה מחוץ לבית, עם אינוגן דור 3

מחולל נייד אינוגן G3 יהפוך את השהות שלכם מחוץ לבית לקלה ונוחה יותר וזאת תודות לנוחות הנשיאה של האינוגן והמשקל הנמוך במיוחד שלו.

אינוגן G3 הנו מחולל נייד מהשקטים בעולם כיום, מה שיאפשר לכם לבצע כמעט כל פעולה ובילוי, ללא הפרעה לעצמכם ולסובבים אתכם.

התרשמו מסרטון המספר כמה תועלת מביא מחולל חמצן נייד אינוגן דור 3 עבור אלו אשר אינם מתפשרים על איכות חייהם.


 


מדוע לרכוש מחולל חמצן נייד אינוג'ן דור 3 מחברת פי-מדיקל?

כמה סיבות לכך- ראשית, חברתנו מתמחה במחוללי חמצן ניידים וזהו עיסוקנו, דבר זה מבטיח לכם התאמה טובה יותר לצרכים כולל הבנה טובה יותר של הצורך הספציפי.שנית, חברת פימדיקל מספקת מעטפת וחבילת שירות שאין שני לה בישראל, כולל אספקת מחולל חלופי בעת תקלה, עד לבית, תוך עד 48 שעות, כולל מענה ותמיכה מקצועית בכל עת.מעבר לזה, הוותק שלנו בתחום, מאז השקת מכשיר החמצן בנייד הראשון בישראל, בשנת 2002, היושרה , הידע והאיכפתיות, מעניק לכם שקט נפשי גדול יותר, בידיעה שאנו הסמכות המובילה בתחום זה בישראל.


התקשרו לחברת פי מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, בכדי לבדוק עמנו ולקבל ייעוץ בנוגע לדגמים השונים ומידת התאמתם לצרכי הניידות שלכם. צוות המומחים שלנו ישמח לסייע גם לכם לשפר את איכות החיים עם חמצן.

מבצע לשנת 2020. על רכישת מחולל חמצן נייד תקבלו גם מכשיר סטורציה אצבעי משוכלל, מאמן נשימה ומשקפי חמצן לשנתיים.

למידע נוסף על מחולל חמצן נייד אינוג'ן 3 לחצו כאן


לקריאה והתרשמות על מחולל חמצן נייד החדיש ביותר בתעשיה כיום, העמיד לחום, לחות ונפילות, השקט והקל אשר מאריך ימים במיוחד, מחולל חמצן נייד פלטינום, תוצרת ארה"ב ,לחצו כאן


 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים