עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

אנו בחברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים בישראל, מתרגשים מאוד להודיע על השקת מחולל החמצן הנייד פלטינום- מחולל החמצן הנייד החזק, העמיד , השקט והקל בעולם, תוצרת החברה הגדולה בעולם בתחום הציוד הנשימתי, חברת אינבקר מארה"ב.

קיימת התלהבות גדולה בקרב משתמשי החמצן ברחבי העולם לרגל השקת דגם נהדר וחדשני זה.
הדגם החדיש והמתקדם בעולם כיום, שנת 2017 !

מחולל חמצן נייד פלטינום מכיל פתח המאפשר אחסון שתי סוללות נטענות בתוכו, מה שיאפשר לכם זמן שימוש ארוך במיוחד.
מכל הסוללות הנטענות בשוק מחוללי החמצן הניידים כיום- הסוללה הנטענת של מחולל חמצן נייד פלטינום הנה הקטנה, הקלה והרזה ביותר !!

הסוללות מאפשרות הכנסה והוצאה קלים במיוחד !!

רק בדגם הפלטינום שלנו- ניתן להשתמש בסוללה הפנימית וכאשר היא עומדת להתרוקן, ניתן להוסיף עוד סוללה ולהמשיך ברצף השימוש !

ניתן להוציא בקלות את הסוללה המתרוקנת ולהטעין אותה בחוץ גם באמצעות מטען חיצוני כך שלא תצטרכו להפסיק את פעולת המכשיר כלל !!

דגם מובחר זה מגיע עם רצועות לנשיאה על הכתף וכן רצועות לנשיאה כתרמיל גב !! מה שיאפשר לכם שתי ידיים חופשיות וכך גם לא תחושו במשקל כמעט כלל !


מחולל חמצן נייד פלטינום תוכנן לעמוד בעומסי עבודה כבדים ובתנאי שימוש "קשים" כגון לחות, גשם ורטיבות. מחולל נייד פלטינום הנו עמיד לנפילות.
יתרונות אלו ונוספים, הנם ערובה לכך שהמכשיר הנייד יחזיק אצלכם מעמד זמן רב יותר מכל דגם אחר.

מחולל חמצן נייד פלטינום הנו שקט וקטן יותר מקודמו ה-אקספי או 2, פלטינום שוקל כ-2 ק"ג בלבד.

דגם מחולל חמצן נייד משופר זה מכיל גם אפשרות של נטרול מנגנון ההתראה והצפצוף, מכיל תצוגה חכמה ומתקדמת במיוחד וכן חיישן רגיש במידה הנכונה.


מעונינים ביתרונות נוספים? בבקשה:

מחולל החמצן הנייד פלטינום הנו הדגם החדיש ביותר, 2017, השקט ביותר, העמיד ביותר ובעל זמן סוללות נטענות הארוך ביותר בעולם, עד 10 שעות שימוש ללא הצורך בחיבור לחשמל !
המומחים המובילים בתחום מחוללי החמצן הניידים בעולם כולם תמימי דעים כי המדובר בדגם העמיד ביותר ואשר מאפשר שימוש שאינו מוגבל בזמן, במהלך היום והלילה. דגם הפלטינום החדשני מציג טכנולוגיית Sensi-Pulse מתקדמת במיוחד, פרי פיתוח מעבדות היצרן הגדול בתחומו בעולם. חיישן ייחודי זה מתכוונן אוטומטית בכדי לספק את כמות החמצן הנכונה עבור המשתמש, ללא תלות ברמת ועוצמת הדרישה של משתמש החמצן- גבוהה כנמוכה והנו המוביל ברמתו בתעשיה.מחולל חמצן נייד פלטינום, גם היפה והאופנתי ביותר.

בהשוואות מול דגמים אחרים מציינים המומחים את העובדה כי הפלטינום הנו  היחידי בעולם כיום אשר מסוגל לספוג נפילות ומיועד להתמודד מול רטיבות וגשם.  יתרון נוסף חשוב- זוה הדגם היחיד אשר מאפשר להחליף סוללות ללא הצורך בהפסקת פעולת המכשיר וללא הצורך לשלוף את המחולל מתיק הנשיאה שלו.
עוצמת נפח החמצן של הפלטינום הנו הגבוה ביותר.


לסרטון אוביקטיבי, מאוזן וחסר פניות המשווה את מחולל החמצן הנייד החדיש , פלטינום, עם דגמים אחרים, צפו כאן
שימו לב- מנסיונו הגדול של המשווק האמריקאי, זהו מחולל החמצן הנייד היציב, העמיד ובעל הפונקציות והתועלות הגדולות ביותר כיום.
נסיוננו גדול עוד יותר ואנו בהחלט מסכימים עם דבריו.


 

התקשרו אלינו כעת ושוחחו עם אחד מהמומחים המובילים שלנו. נשמח לייעץ ולסייע גם לכם בשיפור איכות החיים והניידות עם חמצן.

למידע נוסף ולרכישה מאובטחת של מחולל החמצן הנייד פלטינום באתר מוצרי הבריאות , לבריאות שופ, לחצו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים