עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

הגיע הגיע !!

מחולל חמצן נייד Inogen G3 החדש !


מחולל חמצן נייד אינוגן 3 , מודל 2016, מאפשר אספקת חמצן בפולסים, בספיקות שבין 1-5 ליטר לדקה וכל זאת במשקל קל של 2.2 ק"ג בלבד !!

מחולל נייד אינוגן דור 3 החדש, מספק יותר חמצן פר משקל, לעומת הדור השלישי אשר היה מסוגל לספק רק עד 4 ליטר לדקה ,אך שוקל בדיוק כמוהו !!

מחולל חמצן אינוגן דור 3 בחודש הנו מחולל נייד אשר מאפשר נשיאה ללא מאמץ, מיועד במיוחד עבור משתמשי החמצן הפעילים אשר מעונינים לנהל אורח חיים כמעט לא מוגבל, מבלי החשש שהחמצן יגמר !
תקבלו את מחולל חמצן אינוג'ן דור 3 החדש, עם סוללת לתיום יון קלה במיוחד אשר תאריך בשעות השימוש שלה ( עד 4 שעות).

תקבלו גם תיק נשיאה ורצועת נשיאה אשר יאשפרו לכם לשאת המכשיר על הכתף, בנקל ובנוחיות מירבית.

לדגם Inogen G3 החדש, המספק עד 5 ליטר לדקה, ישנו מנגנון המאפשר אספקת חמצן גם כאשר המכשיר אינו מזהה מאמץ שאיפה(Auto Oxygen Delivery)

תקבלו גם מטען אשר יאפשר לכם שימוש במכשיר בכל מקום בעולם וטעינה גם תוך כדי שימוש במכשיר החמצן הנייד שלכם. תקבלו מתאם DC לרכב אשר יאפשר לכם נסיעה עם אספקת חמצן ללא מגבלת זמן, המשולבת בטעינת סוללת המכשיר.

לדגם אינוגן G3 החדש ישנה תצוגת LCD מוארת וקלה לשימוש וקריאה. למערכת יש בקרת איכות חמצן המוודאה כי טוהר החמצן שמפיק המכשיר, נשמר בכל עת.


מבצע 2020- רכשו מחולל חמצן נייד אצל חברת פימדיקל וקבלו במתנה - אספקת משקפי חמצן לשנתיים, מכשיר סטורציה- דופק מדויק, מאמן נשימה ועוד. דברו עמנו. התרשמו מיכולתנו לסייע גם לכם.

לא פחות חשוב- לרכוש מחולל חמצן נייד אצל חברת פי-מדיקל משמעו שקט נפשי בידיעה שאתם רוכשים מהמומחים, מהראשונים בישראל אשר השיקו את טכנולוגית מחוללי החמצן הניידים אשר שינו וממשיכים לשנות לטובה את איכות החיים של משתמשי החמצן, מזה 18 שנים.

התקשרו כעת

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים