עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ הנה החלוצה של תחום מחוללי החמצן הניידים בישראל ולרשותנו נסיון מקצועי של 16 שנים בתחום מתפתח זה.

הנסיון הרב והידע שהצטבר, מאפשר לנו לבצע התאמה טובה ומדויקת יותר עבור משתמש החמצן בבית אשר מעונין בניידות ואיכות חיים טובה יותר, מחוץ לביתו, בעבודה, בנסיעות ובשהייה בכל מקום כולל חו"ל.

אנו מתכבדים להציע כאן את מחולל החמצן הנייד הנחשב כיום לאמין ביותר בתעשיה , בקטגורית מחוללי החמצן הניידים אשר מאפשרים אספקת חמצן רציפה, ממש כמו מחולל חמצן ביתי וכן מאפשר אספקת חמצן בפולסים, על פי דרישת נשימתית של המשתמש.

מה הופך את מחולל החמצן הנייד/נייח iGO למוצלח כל כך? שילוב מנצח של כמה דברים.

                   

ראשית המוצר הנו תוצרת חברת דוילביס מארה"ב, הידועה באיכות הלא מתפשרת של מוצריה.

נסיוננו הרב מורה כי מכשיר חמצן נייד עובר בלאי מהיר יותר ממחולל ביתי ונחשף לשורה של תנאים חיצוניים כגון טלטול חוזר, אבק, לחות וחבטות. ישנו יתרון למחולל חמצן נייד אשר תוכנן להיות קשיח ועמיד יותר מהאחרים לאתגרים העומדים בפניו מעצם היותו נייד וחשוף לטלטול.

שנית ואף חשוב יותר- מיהי החברה אשר עומדת מאחורי המכשיר ומהי רמת שירות הלקוחות הניתנת?
האם המשווק מסוגל לספק גם שירות של מכשיר חלופי בעת תקלה? האם יהיה צורך להמתין חודשים לתיקון כאשר המכשיר זקוק לשירות?


רק חברה בעלת יכולת ,הבנה מקצועית של הצרכים ,יושרה ונסיון רב שנים  יכולה לעמוד מאחורי המכשיר בהתאם להבנה העמוקה של  דרישות  הצרכן, כזו היא חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים.

מחולל חמצן iGO הנו הפתרון המושלם עבור אלו המוענינים בשימור סגנון חיים פעיל, גם עם חמצן.

מחולל חמצן נייד iGO  הנו קל משקל, מספק עד 3 ליטר לדקה בצורת חמצן רציף וכן עד 6 ליטר לדקה בפעימות חמצן לפי דרישת המשתמש.

היעילות והאמינות של מתן חמצן במנות חמצן, PulseDose , הוכח  במגוון מבחנים קליניים.

ערכת מחולל חמצן נייד iGO מגיעה עם סוללה, מתאם מיוחד לשימוש המכשיר ברכב ומתאם מיוחד לחיבור לחשמל בכל מקום ובכל מתח חשמלי.

תוכלו גם להזמין עבור המחולל iGO, עגלת נשיאה מתניידת.
מכשיר ה-iGo מכיל את מערכת חישת החמצן הייחודית של חברת Devilbiss מארה"ב וכן כולל מערכת התראות בכדי לאפשר לכם שקט נפשי שה-iGO שלכם מבצע את משימתו בנאמנות.

שימו לב, ה-iGO מאושר לטיסה ונושא את הסמל FAA Approved For Air Travel .


להסבר נוסף, מידע , תמונות וטיפים חשובים בדבר הפעלה, שימוש, תפעול ואחזקה של מחולל חמצן נייד האמין והנוח ביותר בתעשיה, IGO, צפו בסרטון של היצרן האמריקאי, דוילביס.

צרו קשר כעת עם אחד מהמומחים של חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ, בכדי לבחון את מידת ההתאמה של מחולל חמצן נייד מתקדם זה, עבור שיפור איכות החיים והניידות שלכם.
 
צרכני חמצן בבית, אשר חיפשו אחר מחולל חמצן ביתי במחיר נמוך אבל באיכות גבוהה במיוחד, כדי לרכוש שקט נפשי נוסף, התענינו במערכת מחולל חמצן לבית, דגם אוקסיטק 5 אס תוצרת ישראל, הדגם השקט והאמין שלנו

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים