עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מה זה פקקת ורידים עמוקה/ DVT ? מה זה זה תסחיף ריאתי/PE ?

יותר מ-2.5 מליון איש ברחבי העולם, מאובחנים ב-פקקת ורידים עמוקה או DVT , בכל שנה.

פקקת ורידים עמוקה נגרמת כתוצאה מהווצרות קריש דם בורידים העמוקים, בדרך כלל ברגליים.

מדי שנה מתים יותר אנשים מפקקת ורידים מאשר מסרטן השד או ממחלות זיהומיות...

אבל המשמח הוא שגורם תמותה נפוץ זה, ניתן למניעה בהרבה מן המקרים !


מחקרים רבים מראים כי טיפול מניעתי עשוי להפחית את שיעור התמותה בצורה דרמטית !

קריש דם הנוצר בוריד יכול לגרום לתסחיף פקקת לריאות או כפי שקוראים לו- תסחיף ריאתי. (PE).

אשר במהלכו, קריש הדם משתחרר, "מטייל" דרך מחזור הדם ואל הריאות. קריש הדם בריאות חוסם את זרימת הדם ויכול לפגוע בחלק מרקמת הריאה ואף לגרום למוות. (הסברה היא ש-5% עד 10% מהתמותה בקרב חולים המאושפזים במחלקות הפנימיות, נגרמת ע"י תסחיף ריאתי).

מהם התסמינים או הסמפטומים המלווים פקקת ורידים עמוקה, DVT ?

התסמינים של פקקת ורידים עמוקה דומים למגוון בעיות בריאות אחרות ולכן קשים לזיהוי.

אנשים הנמצאים בסיכון מוגבר להתפתחות פקקת ורידים עמוקה הנם אלו אשר מעל 60, מעשנים, בעלי משקל עודף.
קריש הדם אשר נוצר בדרך כלל באזור השוקה או בשריר הירך, יכול לחסום חלקית את זרימת הדם או אף בצורה שלמה, דבר אשר יגרום לכאב כרוני ונפיחות. קריש הדם יכול לפגוע בשסתומים אשר בכלי הדם הורידיים, מה שמקשה על תנועה.

עבור כ-50% ממקרי פקקת ורידים עמוקה , לא מורגשים תסמינים כלל.

במידה וכן נצפו תסמיני DVT המצויים מטה, במיוחד אם הם מתרחשים בפתאומיות, שווה להתייעץ עם רופא במיידית:
  • נפיחות באחד או בשתי הרגליים.
  • כאב באחד או בשתי הרגליים אשר מתרחש בעת הליכה או עמידה.
  • חום עורי באזור הבעייתי.
  • ורידים חיצוניים נראים לעין.
  • עייפות ברגליים.
  • עור אדום או חסר צבע באזור החשוד ברגל.


הסיכון לפקקת ורידית עולה לאחר נזק או טראומה למערכת הורידית, עקב חוסר בתנועה ופעילות או כאשר קצב זרימת הדם פוחת עקב סכרת או מחלה אחרת.
מן הידועות היא שאדם אשר הנו מרותק למיטה, או שהנו חסר תנועה לאורך זמן וכן אלו הסובלים מדליות ברגליים, אנשים לאחר ניתוחים כגון לאחר ניתוח של החלפת מפרקי הברך והירך, עלולים להיות חשופים לפקקת ורידים עמוקה או לתסחיף פקקת לריאות (תסחיף ריאתי).

במקרים של ניתוחים אורטופדיים להחלפה מלאה של מפרק הברך או במקרים של ניתוחים אורתופדיים לתיקון שבר של צוואר הירך וכן במחלקות כירורגיות (ניתוחים כירורגיים) עלול להתפתח ארוע של פקקת ורידית עמוקה או תסחיף ריאתי.

ארוע שכזה מתרחש בחלק מהמקרים עוד במהלך האשפוז לאחר הניתוח ובחלק לא קטן מן המקרים לאחר השחרור מבית החולים ובבית.


לכן, טיפול מונע (פרופילקטי) הנו כה חשוב.

קיים מגוון של טיפולים למניעת ארועי פקקת ורידית עמוקה במנותחים אורטופדיים, בעיקר תרופות (כגון הפרין, קומאדין ותכשירי נוגדי קרישה נוספים) מלבד הטיפול הפרמקולוגי , קיים גם טיפול מכאני , חיצוני, של לחץ, באמצעות שרוול ומשאבה אשר הנו בטוח ויעיל.

אנחנו בחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ, מציעים טיפול מונע באמצעות מכשיר הלמפה פרס הישראלי שלנו. המדובר בטיפול מוכח מזה שנים רבות, הנקרא sequential compression device therapy

טיפול באמצעות מכשיר הלמפה פרס ללא ספק יתרום לתוצאות טובות יותר במגוון הניתוחים האורתופדיים של מפרקי הברך , הירך ועוד.


מדוע טיפול מונע הנו כה חשוב?

פציינטים המאושפזים בבתי חולים נמצאים בסיכון גבוה יותר להתפתחות VTE (venous thromboembolism 
זהו מונח מטריה המכסה גם ארועי פקקת ורידים עמוקה וגם תסחיף ריאתי.

וזאת כיוון שהם סובלים מניידות מוגבלת, ממחלה פעילה וכו. אלו עם סרטן, טראומה, לאחר ניתוח ואלו הסובלים מארועים גניקולוגיים הנם/ן בעלי סיכויים גבוהים יותר לסיבוכים על רקע VTE או ארועים תרומבואמבוליים.

הטיפול המכאני שאנו מציעים באמצעות מכשיר הפלבו פרס DVT שלנו, יכול להיות משולב עם הטיפול הפרמקולוגי/ תרופתי או כטיפול בודד, כל זאת על פי החלטת הצוות הרפואי המטפל.

אנו מציעים את מכשיר הפלבו פרס DVT שלנו לקליניקות, מרפאות ומחלקות כירורגיות, מחלקות אורטופדיות ומחלקות פנימיות אבל אנו גם בעלי יכולת להשכיר מכשיר שכזה עבור אלו החוזרים לביתם לאחר שחרור , בהמלצת רופא אשר קבע כי השימוש הביתי יועיל עבורם בהקטנת הסיכוי למניעת התפתחות של פקקת ורידית עמוקה או תסחיף ריאתי.


מכשירי לחץ מכאניים כמו הפלבו פרס DVT אשר הנו תוצרת ישראל, הנם כיום הבחירה הראשונה לטיפול מניעתי עבור פקקת ורידים עמוקה, תסחיף ריאתי ועבור VTE או ארועים תרומבואמבוליים.

טכנולוגית יצירת הלחץ ה"חולב" אזור כף הרגל , השוק והגפה הנו יעיל במיוחד ומפחית סיכונים בדיוק כמו הטיפול התרופתי וללא הסיבוכים האפשריים של דימום או שטף דם. (חשוב לציין , עם זאת, כי המכשיר אינו מתאים עבור אלו אשר יש להם כבר פקקת ורידים עמוקה ו/או פצע פתוח ומזוהם בגפה).


בכדי שהמטפלים יפיקו את מירב יתרונות הטיפול במכשיר לחץ מכאני כמו הפלבו פרס DVT , חשוב לבחון מספר נקודות:

האם לטפל בשרוול אחד או בשתי שרוולים נניח לשתי הרגליים?

האם להשתמש בשרוולים עד הברך או עד המפשעה?

מהו משך הזמן של הטיפול במכשיר הלחת המכאני פלאבו פרס DVT ?

חשוב שיהיו הוראות להסרת השרוול בכל 8 שעות בכדי לבמע הערכה לשלמות העור והמצב הנוירווסקולארי של קצות הגפה. הערכה נוירווסקולארית צריכה לכלול את חמשת ה-P ים: PAIN, PULSE, PALOR,PARAESTHESIA,AND PARALYSIS

הטיפול באמצעות מכשיר פלבו פרס DVT הנו יעיל עבור פציינטים אשר להם סיכון בינוני או גבוה ל-VTE או התפתחות ארועים תרומבואמבוליים וראוי שיחל מייד עם האשפוז וימשך כל עוד הפציינט סובל מניידות מוגבלת.

אנו בחברת פי מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ, מציעים את המכשירים שלנו עבור קליניקות, מרפאות ומחלקות כירורגיות, אורטופדיות ופנימיות אבל גם מסוגלים להשכיר מכשיר שכזה עבור אלו החוזרים לביתם , על פי המלצת רופא אשר קבע כי השימוש הביתי יועיל עבורם בהקטנת הסיכוי למניעת התפתחות של פקקת ורידים עמוקה או תסחיף ריאתי.

למידע נוסף על מכשיר הפלבו פרס DVT למניעת פקקת ורידים עמוקה, לפני , במהלך ובתקופת השיקום לאחר ניתוח, היכנסו כאן


לרכישה בטוחה של מכשיר למניעת פקקת ורידים (טרומבוזיס או קרישי דם) ,תוצרת ישראל, הטוב והאמין בעולם, לחצו כאן


מעונינים בשכירות של מכשיר מונע טרומבוזות/קרישי דם/פקקת ורידים עמוקה? חברת פי-מדיקל כעת גם משכירה, כולל ביקור בית, הדרכה מקצועית, התאמת השרוולים .

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים