עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 החל מ-12 באפריל יכנס לתוקפו צו מחייב מטעם משרד הבריאות האומר כך: "לא ישהה אדם במקום שאינו מקום מגוריו ללא חבישת מסכה"

ברשומה זו אנו ניתן מענה מקצועי לשאלות בעניין זה ובנושא ההבדלים בין סוגי מסכות הפנים/נשמיות.


שאלה: במידה ואני נוסע לבדי ברכב שלי, האם אני מחויב לחבוש מסיכה?

תשובה: לא מחויב.


שאלה: האחיין שלי סובל ממגבלה גופנית, האם הוא מחויב לחבוש מסכה?

תשובה: הצו פוטר מחבישת מסכה- בעלי מוגבלות נפשית, שכלית או גופנית אשר בעטיה הם אינם יכולים לחבוש אותה.

שאלה: הבן שלי בן שלוש, האם הוא מחויב בחבישת מסכה?

תשובה: הצו של משרד הבריאות פוטר קטינים שטרם מלאו להם 6, מחבישת מסכה.


שאלה: האם המסיכות הזולות אשר מוכרים אותם בערך ב-5 שקל, יעילות?
תשובה: הנך מתכוון למסיכות כירורגיות או מסכות מנתחים. המדובר במסכות אשר בעיקר שומרות על הסביבה מפני הדבקה מצד החובש. הן פחות מיועדות בכדי להגן על החובש עצמו...

עם זאת, במידה ושני אנשים אשר נמצאים בחדר אחד או במתחם אחד, חובשים שניהם מסיכה כירורגית- אזי ההגנה היא דו כיוונית וסבירה בהחלט.
שאלה: היכן ניתן לרכוש מסיכה כירורגית איכותית ומבית טוב במחיר שפוי? וללא מגבלת כמות?
תשובה: באתר המכר שלנו, לבריאות שופ, תוכלו לרכוש בצורה נוחה ובטוחה, ערכת 50 מסכות כירורגיות איכותיות, במחיר שווה לכל נפש.

מסכה כירורגית מבית טוב


שאלה: ראיתי באתר לבריאות שופ, מסכה לפנים/נשמית שרשום עליה FFP2 . במה מדובר?
תשובה: המדובר במסכה לפנים נושאת תקן אירופאי איכותי הנקרא FFP2. מסכה זו נותנת מענה סינוני של 94 אחוז ונחשבת לאיכותית במיוחד. מסיכה זו נותנת הגנה נוספת למי שעוטה אותה, מפני הסובבים אותו.

מסכת FFP2 מומלצת מאוד כאשר החובש נמנה על אוכלוסיית הסיכון, סובל מרגישות, מחלות כרוניות של מערכת הנשימה, אנשים מבוגרים מאוד.


שאלה: היכן ניתן להשיג מסכת פנים תקן אירופאי אשר נושאת גם תקן EN149 ותקן איכות ייצור ISO9001 ובמחיר סביר?

תשובה: באתר לבריאות שופ. הכנסו כאן


שאלה:  מדוע נשמיות עם שסתום או פילטר חד כיווני מסוכנות לסובבים אותנו?

תשובה: מסכות עם שסתום חד כיווני מגנות על החובש אותן אך מסוכן לסובבים. הסיבה פשוטה- השסתום במסיכה מאפשר פליטה של האוויר הננשף מהמסיכה . אותו משתמש במסכה עם שסתום- יתכן והוא נשא של הוירוס אך אינו חווה תסמינים. והוא מדבק.. מומלץ לא לרכוש מסכות אלו.

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים