עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
לראשונה בישראל, נשמית אשר קוטלת וירוסים בעת מגע עימם- כעת אצל פימדיקל ובאתר לבריאות שופ.

המדובר, כנראה, במסיכת הגנה לפנים המיועדת לשימוש חוזר, הטובה בעולם כיום !!
מסיכות פנים רגילות מסננות אבק ולכלוך אבל עלולות להיכשל בסינון גורמי מחלה זעירים (פתוגנים) כגון חיידקים ווירוסים.

מסיכת פנים/נשמית ליבינגארד מכילה טכנולוגיה פורצת דרך, מעוגנת בפטנט ונושאת אישורים מחמירים, אשר מחטאת למעשה את האוויר אשר עובר דרך המסיכה, כאשר היא מנטרלת בדרך, חיידקים וכן וירוסים אשר עלולים להסתנן.


מסיכת פנים ליבינגארד , תוצרת שוויץ, תוודא שהאוויר שאתם נושמים דרכה יהיה נקי, ממש כמו האוויר בשוויץ !


כיצד הטכנולוגיה הייחודית בנשמית רב פעמית ליבינגארד, פועלת?

מסיכת פנים ליבינגארד הנה פריצת דרך אמיתית!

המדובר בטכנולוגיה המעוגנת בתריסר פטנטים, העושה שימוש בגישה מקורית של ניטרול החיידקים והוירוסים, ברמה המולקולארית.

קצת ביוכימיה...

הטכנולוגיה בנשמית ליבינגארד עושה שימוש ביונים טעונים בכדי לשבש את המבנה האטומי של החיידק או הווירוס ובכך להפוך אותם ללא פעילים.

במילים אחרות- נוכל פשוט לומר שהם מחוסלים !

היתרון הוא שהדבר מבוצע בצורה בטוחה  ובדרך שמונעת התפתחות של עמידות.נשמית ליבינגארד מאושרת ע"י Product Safety Labs מארה"ב, כבטוחה במאת האחוזים !

המדובר במסיכת פנים היחידה בעולם המומלצת ע"י הרופאים של Medical Wellness Association, הממוקמת בטקסס, עבור מניעה של אינפקציה.

אז מדוע אתם חייבים להצטייד ולהתמגן במסיכת פנים ליבינגארד?


מסיכת פנים זו מחסלת חיידקים, וירוסים ופטריות. נשמית על זו מאפשרת שימוש של עד שנה וניתן לכבסה עד 30 פעם בסבון יד ובמים קרים.נשמית רב פעמית להגנה כנגד ווירוס קורונה, האיכותית ובעלת יחס העלות-תועלת הגדולים ביותר.

נשמית ליבינגארד אינה מכילה מתכות, אינה רעילה ובטוחה ונעימה מאוד לעור הפנים.

נשמית ליבינגארד בהחלט עשויה להעניק פתרון מניעתי מיטבי לעובדי משמרות, עבור אלו העובדים מול קהל, בשרות הציבור, עבור צוותים רפואיים ועוד.

בוודאי ובוודאי עבור אלו הנמצאים בקבוצות סיכון, אלו אשר נוטים להצטנן, מעשנים, אלו הסובלים מבעיות בדרכי הנשימה, אסטמה, סי או פידי, רגישות נשימתית ועוד.


משתמשי מסיכת פנים הטובה לעד  שנה, תוצרת פטנט שוויצרי, דגם ליבינגארד, מספרים:

" ניסיתי מספר רב של מסכות פנים. במסיכה כמו ליבינגארד לא נתקלתי. זו מסיכה אמיתית ! לא מסיכה אופנתית או מסיכת בד ליופי. היא ממש מגינה. הגנה א' א'. מסיכת איכות זו הנה ללא כחל וסרק-הנוחה ביותר שחוויתי. היא אינה לוחצת על שום איבר, לא מזיעים בה, היא יוצרת ואקום, נתפסת על האזניים עם סגירה סופר נוחה מאפשרת הורדה מאוזן אחת מבלי שתיפול. מאפשרת ניתוק בטיחותי ועדיין נשארת אתך.אני מרצה באוניברסיטה ובאמצעות מסיכה זו יכולתי לעבוד 4 שעות רצופות מבלי לסבול !
אין מקום להשוואה. אני רק מצטערת שרק לאחרונה נחשפתי לסגולותיה."

ד"ר יוליה פ.
אוניברסיטת בר אילן


נמצאים באוכלוסיית סיכון מבחינת הגיל? מעונינים בהגנה מקסימלית כנגד נגיף קורונה? לא להסס, ואת ההזדמנות להצטייד  לא לפספס.

למידע נוסף ולהזמנה בטוחה באתר המכר שלנו לבריאות שופ, היכנסו כעת
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים