עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
פי-מדיקל, עם 20 שנות נסיון וידע במכשירי סיפאפ, חושבת תמיד כיצד להציע עבורכם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר המלווה בשרות הנפלא, האישי והידוע וכל זאת במחיר המשתלם ביותר בישראל.

יחס התמורה הגבוה במיוחד מול העלות הנה הסיבה להצלחה המתמשכת ולשביעות הרצון הכה גבוהה של לקוחותינו. אבל גם ברור הצרכים המדויקים, הנסיון הגדול בתחום וההבנה מה מתאים ביותר עבורכם הנו מרכיב מהותי ובזה אנחנו מובילים.

אנו שמחים להציע את מכשיר סיפאפ אוטומטי פריזמה סמרט (Prisma Smart)החדש, אשר ממשיך במסורת של מכשירי סיפאפ אוטומטיים איכותיים במיוחד מחברת Lowenstein Medical מגרמניה.

אנו בחברת פי-מדיקל שמחים להציע את מכשיר פריזמה סמרט אשר מהווה נדבך נוסף ביכולתנו הגבוהה במיוחד, להתאים עבורכם בצורה אישית את מכשיר הסיפאפ הנכון לצרכיכם האישיים.

פריזמה סמרט מכיל את כל התכונות והתועלות של סיפאפ פריזמה הנמכר שלנו עם מסך המגע, אלא שהוא אינו מכיל מסך מגע ובכך מאפשר מחיר נמוך במיוחד עבור איכות גבוהה במיוחד.
התצוגה בסיפאפ סמרט הנה קלה לקריאה, הניווט בפונקציות הנו קל במיוחד.
פריזמה סמרט מאפשר תוספת של מרטיב-מחמם (מעשיר לחות) הידוע והטוב prisma AQUA .

יש לציין כי הפונקציה הידועה והמוכרת בפריזמה "הנחתת לחץ SoftPAP " ניתנת להפעלה בכל רגע.

למידע נוסף על דגם סיפאפ חדיש זה הנהנה מתמורה גבוהה במיוחד על מחירו, לחצו כאן
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים