עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
ספירומטריה יעילה- פשוט ולעניין !

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ מתכבדים להציע לכם, רופאי הריאות, רופאי הספורט, צוותים רפואיים ומומחי בריאות, מכשיר ספירומטר שולחני, קל לשימוש, קל משקל אשר משלב בצורה מושלמת-ניידות, מהירות ודיוק בתוצאות.

ספירומטר Vitalograph Alpha  יאפשר לכם ביצוע ספירומטריה בכל מקום שתחפצו- במשרד, בקליניקה בבית, במעבדה, במרפאה, במוסד הרפואי ובקופת החולים.

ספירומטר Vitalograph Alpha הנו תוצרת אנגליה והנו מעולה עבור רופאים העובדים בכמה מוסדות ואשר מעונינים לשאת עמם את הספירומטר ממקום למקום, בצורה קלה וכדאית.

ספירומטר Vitalograph מודד את הפרמטרים הבאים: FVC, VC, FEV1, FEV1 ratio, PEF, FEF 25-75

ועוד.ערכת ספירומטר Vitalograph Alpha כוללת צג LCD , מדפסת מובנית, שקטה ומהירה, אשר מסוגלת להדפיס 140 בדיקות לרול.

הספירומטר השולחני/נייד כולל גם מתמר פלייש הניתן ליטוי באוטוקלב. הספירומטר ניתן להפעלה מרשת החשמל או מסוללה נטענת מובנית, מכיל ידית נשיאה לנשיאה קלה ונוחה, כולל מזוודת נשיאה וכולל תוספות סטנדרטיות: שנאי חיצוני, סט של דוגמאות מתכלים המכיל: 1 אטב אף, 1 פילטר בקטריאלי, פיות.
ספירומטר Vitalograph Alpha מכיל גם כבל USB ו-CD עם תוכנה פשוטה ליצירת קבצי PDF .הערכה מאפשרת חיבור והעברת נתונים למחשב שלכם.

ספירומטר איכות מבית ויטלוגרף הנו ספירומטר אשר ישרת אתכם בנאמנות למשך שנים רבות במיוחד !
היצרנית VITALOGRAPH ידועה כיוצאת דופן באיכות מוצריה הנשימתיים דיאגנוסטיים ובשילוב עם המסורת פורצת הדרך של מצוינות, המשתרעת על חצי מאה, תוכלו להיות בטוחים שבידכם ספירומטר Heavy Duty אמיתי !!

מחפשים ספירומטר קל וקומפקטי במיוחד עם מימדים של היי טק?

ספירומטר ויטלוגרף אלפא שוקל רק 2 ק"ג. בעל מימדים זעירים של 7.5 ס"מ על 25 ס"מ על 30 ס"מ בלבד.

למפרט טכני של דגם ספירומטר Vitalograph Alpha לחצו כאן


לרשותנו גם דגם ספירומטר ויטלוגרף אלפא טאץ אשר הנו הדור החדש ביותר, קל מאוד לשימוש,ספירומטר קל משקל ושולחני המאפשר גם נשיאתו ממקום למקום בקלות רבה, המציע את יתרונות המדפסת הפנימית, השימוש המדויק ,האמין ורב השנים, כולל כל פרמטרי המדידה של הדגם VITALOGRAPH ALPHA עם אפשרות חיבור לתוכנת מעקב מיוחדת.

לצפיה בדגם ויטלוגרף Touch ובכדי להתרשם ממסך המגע שלו, קלות השימוש בו ויתרונותיו הרבים, לחצו כאן

ספירומטריה יעילה- פשוט ולענין !  התקשרו אלינו לפרטים נוספים ולהזמנה של מערכת הספירומטר האיכותית Vitalograph Alpha או את הדגם Vitalograph Touchלמידע על ספירומטר אישי COPD 6 המסייע בסקירה, שיקוף ואבחון מוקדם עבור חולי COPD בשלבים מוקדמים, לחצו כאן
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים