עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 פוטותרפיה מה זה?


פוטותרפיה הוא השימוש באור כדי לטפל בפסוריאזיס, ויטיליגו והפרעות עוריות אחרות.

בטיפול פוטותרפיה, העור נחשף לסוג מיוחד של אור המגיע ממכשיר רפואי הנקרא בד"כ יחידת פוטותרפיה.

יחידות פוטותרפיה אלו, גודלם נע בין מכשיר בגודל כף יד ועד למכשיר שולחני- עבור טיפול נקודתי של שטחים קטנים. ומיחידות בגודל קבינט ועד יחידות שנכנסים אליהם- עבור מטופלים הנדרשים לטיפול גוף מלא.

הנורות הרפואיות ביחידות פוטותרפיה אלו פולטות אור אולטרה סגול (UV) באורך גל הגורם לשינוי בתאי העור החיצוניים. התאים, ברוב במטופלים, מתחילים אז להתנהג בצורה נורמלית, מה שגורם להפחתה או להעלמה של מחלת העור.האם קיים מכשיר פוטותרפיה לשימוש ביתי?

אכן כן, קיים מכשיר מהפכני בשם דרמפל המיועד לטיפול בפסוריאזיס במסגרת ביתית. המדובר במכשיר נייד, קל משקל וקל לשימוש, המאפשר טיפול נוח בכל מקום. המיוחד בדגם דרמפל שהוא מסוגל לטפל במקרים של פסוריאזיס בקרקפת.


היכן אוכל לקרוא עוד על מכשיר דרמפל ביתי?

למידע נוסף, תמונות ויתרונות של דרמפל, היכנסו כאן
מה זה פסוריאזיס וכיצד פוטותרפיה עשויה לסייע?

פסוריאזיס הנה הפרעה כרונית, גנטית, לא מידבקת, בעור, המאופיינת ע"י קשקשת ודלקת של העור.
פסוריאזיס יכול להופיע בכל חלק בגוף, אפילו על הציפורניים ועור הקרקפת.
קיימים חמישה סוגים של פסוריאזיס המתאפינים במגוון תסמינים ודרגות קושי של התופעה, מקל ועד קשה.

רמת הקושי נקבעת ע"י רמת הכיסוי או גודל שטח הופעת הפסוריאזיס וכן באיזו צורה או מידה משפיע פסוריאזיס על איכות החיים.

רופא עור יוכל לסייע לך לקבוע איזה סוג של פסוריאזיס יש לך.


מה גורם לפסוריאזיס?

פסוריאזיס קשורה קשר קרוב למערכת החיסונית שלנו. תפקיד תאי ה-T אשר במערכת החיסון הנה להילחם בזיהומים. עקב תפקוד לקוי, מערכת החיסון גורמת לתאי ה-T להגיב בצורה שונה ומגרה את העור ליצור תאי עור בקצב מהיר מדי.

מחזור חיים נורמלי של תא עור נע בין 28-30 יום. תאי עור הנגועים בפסוריאזיס מייצרים תאי עור חדשים כל 6 או 8 ימים. בעשותם כך, הם אינן מאפשרים מספיק זמן לתאים הישנים בכדי להתיבש ולהשיל עצמם בצורה טבעית.

כאן וכך מתחילה ההיווצרות הכואבת של הפלק או רובד התאים הקשקשי. 

חוקרים מצאו שלרבים הסובלים מפסוריאזיס ישנה הסטוריה של פסוריאזיס במשפחה. תורשה כנראה משחקת תפקיד משמעותי בהתפתחות המחלה.

אנשים עם פסוריאזיס יודעים כי ישנן תקופות שהמצב הפסוריאטי מחמיר ותקופות שהוא משתפר. הסיבה היא שהעור מתאים עצמו ואת מצבו לשינויים במזג האוויר, למצבי לחץ (סטרס) או עקב זיהום. כמו כן, ישנן תרופות מסוימות אשר עשויות להחמיר את המצב.מדוע פוטותרפיה הנה בטוחה יותר?

פוטותרפיה UVB פס צר, נחשבת כטיפול קו ראשון עבור מגוון מצבים כמו פסוריאזיס, ויטיליגו ואקזמה.
פוטותרפיה UVB פס צר הנה טכנולוגיה בטוחה מספיק גם עבור נשים בהריון וגם עבור שימוש בקרב ילדים ואינה כוללת את תופעות הלוואי הלא קטנות של טיפולים באמצעות תרופות ביולוגיות.


האם פוטותרפיה כדאית יותר מבחינה כלכלית?

פוטותרפיה הנה יורת ברת השגה מבחינה הכלכלית. רכישה חד פעמית של מכשיר עבור טיפול ביתי, מחירה הוגן וכדאי יותר וייתכן ויוחזר לכם מחברת הביטוח.
אין להשוות את המחיר של המכשיר מול טיפולים תרופתיים/ביולוגיים אשר הנם גבוהים יותר.

פוטותרפיה פועלת מהר יותר.
במקרים של פסוריאזיס, טיפול פוטותרפיה באמצעות פס צר UVB יש לו זמן "ניקוי" ממוצע של 4-5 שבועות, מהר יותר פי שתיים מצורות טיפול אחרות.

פוטותרפיה יעילה יותר.


במשך עשרות שנים מדגימה הסטטיסטיקה שיעור גבוה של הצלחה בניקוי האזורים הפסוריאטיים באמצעות UVB פס צר. יתר על כן, מטופלים אשר מפסיקים להשתמש בפוטותרפיה, סובלים לעיתים רחוקות מ"התלקחויות" חוזרות של פסוריאזיס הנפוצות בטיפולים אחרים.

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים