עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מכשיר הפלבו פרס DVT הנו מכשיר לחץ פניאומטי המיועד למניעת פקקת ורידים או פקקת ורידים עמוקה או כפי שנקראת , טרומבוזה( DVT) ,לאחר ניתוח.

המדובר במכשיר /משאבה קטן וקומפקטי אשר באמצעות שרוולים מיוחדים, מייצר לחץ פניאומטי מדורג , עוקב ומתמשך.

מכשיר הפלבו פרס DVT מיישם לחץ ומטפל בכף הרגל וכן באזור שריר השוק וכל זאת באמצעות גל לחץ מתמשך אחד, ממש כמו הפעולה אשר מתרחשת אצלנו בעת הליכה.

פעולה זו של מכשיר הפלבו פרס DVT מפעילה את כף הרגל ובו זמנית גם את משאבת השריר ( muscle pumps), לעידוד זרימת דם מקסימלית באזורים אלו.

פלבו פרס DVT הנו שילוב מוכח של טכנולוגיית עידוד זרימת דם עם עיצוב קומפקטי וביחס עלות תועלת שאין שני לו.

הטיפול במכשיר הפלבו פרס DVT למניעת פקקת ורידים עמוקה ותסחיף ריאתי, הנו נעים ונוח.

הנוחות מושגת תודות ל-4 תאי הלחץ /קומפרסיה אשר מספקים ניתוב זרימת לחץ וכיווניות זרימה טובים יותר.
מכשיר הפלבו פרס DVT שלנו מבצע מחזור פזיולוגי אופטימלי של ריקון ומילוי כלי הדם וגורם לתאוצה מקסימלית של זרימת דם ורידי.
תוצאת בדיקת דופלר המוכיחה שיפור והאצה בזרימה


הנוחות והקלות של השימוש במכשיר פלבו פרס DVT למניעת פקקת ורידים עמוקה הנם גורמים חשובים ברמת היענות הטיפול בקרב המטופלים במכשיר. השרוולים של פלבו פרס DVT הנם נוחים במיוחד ללבישה.

פעולת המסאז' הנה נעימה ומפנקת. הפעולה של המכשיר שקטה.
תוכלו בקלות ללבוש את השרוולים וכן להסיר אותם. הממשק עם הרגל הנו מינימלי מה שמסייע להפוך את התפעול והניטור לקלים במיוחד.
השרוולים שלנו הנם אישיים ( single patient use) ועשויים מחומרים ידידותיים לסביבה, שרוולים אלו נוחים יותר לפציינטים מאשר השרוולים המסורתיים והישנים יותר, לטיפול ב- DVT.


מפרט ונתונים טכניים למשאבה הייחודית פלבו פרס DVT
 

Pump Specifications

 Model Phlebo Press DVT
 Cycle Sequential
 Cycle Time 10 seconds inflate
 Presure Range 50 / 60 mmHg
 Weight 2.3 kg / 5.1 lbs
 Size 10x26x13cm / 10x5x4in
 Electrical 115V/50~60Hz
(230V model also available)


לסרטון התרשמות ממכשיר הפלבו פרס DVT למניעת פקקת ורידים עמוקה, הטכנולוגיה הייחודית והמוכחת של היצרן הישראלי מגו אפק, המגוון הרחב של השרוולים הנוחים והאיכותיים וכן בדבר הדרכה כללית והדגמה עד כמה קל ונוח השימוש במכשיר, לחצו כאן.

למידע רחב על פקקת ורידים עמוקה, תסחיף ריאתי, הסיכון, הסיבות וחשיבות הטיפול המניעתי, לחצו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים