עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


      

האוויר שאנו נושמים מורכב מ-78% חנקן, ו-21% חמצן בנפח. יתר הגזים מהוים את ה-1% הנותר והם כוללים את הארגון, פחמן דו חמצני, ניאון, הליום, מתאן, קריפטון, מימן וקסנון.

רמת הזיהום באוויר משתנה מאזור גיאוגרפי אחד למשנהו ובהתאם לקירבה לאזורי תעשיה או כבישים מרכזיים והומים בכלי רכב.

קצב השריפה של דלקים פוסיליים עולה בהתמדה מאז החלה המהפכה התעשיתית במאה ה-18 . תהליכי השריפה של דלקים פוסיליים( כגון דיזל, שמן, דלק ופטרוליום) משתמשים בחמצן בתהליך ומייצרים פחמן דו חמצני, גופרית דו חמצנית ועוד.

תהליכי השריפה של הדלקים מפחיתים אט אט את ריכוז החמצן באוויר אשר אנו נושמים. כלומר, עם הזמן, עלינו לנשום יותר אוויר בכדי לקבל את אותה כמות של חמצן.

ריכוז החמצן באוויר בערים הגדולות והמזוהמות, צונח עד ל- 20.5% לעומת ריכוז החמצן באוויר באזור יערות, הרים ובקרבת הים, שם הוא מגיע ל- 21.8% חמצן.

הזיהום האווירי הכולל פחמן חד חמצני, CO , הנובע מאדי האגזוז של הרכבים, מהסיגריות, מהרעלנים של אזורי התעשיה, האבק והאלרגנים, גורמים בחשיפה לאורך זמן, למחלות ריאה רבות, לפתולוגיות שונות ולתמותה גבוהה.

חלק מהבעיות הנגרמות כתוצאה מזיהום אווירי ואחוז חמצן נמוך באוויר שאנו נושמים:

  עייפות מוחית, פגיעה בערנות, כאבי ראש, בעיות נשימה.

♦ הישגים לימודיים נמוכים בקרב תלמידים וסטודנטים

♦ דמנטיה

♦ פגיעה בעור הגוף והפנים

♦ מחלות ריאה כרוניות ואלרגיות

חברת פי-מדיקל מציעה מגוון פתרונות רחב לתחלואות אלו, הן באמצעות טיפול מונע ומעכב והן באמצעות הצגת פתרונות מכשור ואביזרים רפואיים להקלה ולשיפור איכות החיים בקרב הסובלים מבעיות אלו.

התקשרו לקבלת ייעוץ ועיצה חינם.

 

 

מהו האניון וכיצד הוא מנטרל רעלים ומזהמים באוויר?

האניון (יון בעל מטען שלילי) מכונה גם "הויטאמין של האוויר" וניתן למצאו בריכוזים גבוהים באוויר שליד מפלים וביערות

 

מזהמי אוויר שונים כגון חיידקים, אבק, פטריות,אבקת פרחים, מגיעים בצורה של קטיונים (יונים חיוביים).

האניונים מנטרלים ומסלקים מזהמים אלו בכדי לשמור על אוויר החדר נקי ורענן.

האניונים מתנגשים בחלקיקים המזיקים המרחפים ומעניקים להם מטען. החלקיקים המזהמים, הטעונים, הופכים לגוש (או אגרגט) ונופלים מטה, בכך האניונים גורמים לטיהור האוויר האטמוספרי.

 

♦ הידעתם? , המוח שלנו צורך 20% מכמות החמצן של הגוף. אספקת חמצן טרי בריכוז גבוה יותר וללא מזהמים יעיל בשמירת ערנות אצל נבחנים, סטודנטים, ילדים לומדים ועוד.

♦ רמת חמצן נאותה בביתכם ובחגר השינה שלכם מסייע במניעת דמנטיה ולכן מתאים ומיועד לשימוש אצל מבוגרים

♦ תורם לבריאות העור, למראה אלסטי, רענן וצעיר, מפיג את המראה העייף והסטרסי של העור,

למידע על התכשיר הביתי המהפכני לניקוי וטיהור אוויר הבית, תכשיר המכיל חיידקים פרוביוטיים אשר לאחר הריסוס משאירים אחריהם שכבת מגן טבעית למספר ימים. שכבת מגן המקלה במקרי אלרגיה, מפחיתה את הסיכון לזיהום, מונעת כאבי ראש, אסטמה ועייפות ומפחיתה ריחות לא נעימים בביתכם- לחצו כאן

לרכישה מאובטחת של מכשיר אינהלציה, ללא רעש כלל, אולטראסוני, הפועל על סוללות ואשר הנו בגודל כף יד, היכנסו כעת

לרכישה מאובטחת של pulse oximeter או סטורציה, המודד בצורה מהירה, אמינה ולא פולשנית, אחר רמת החמצן בדם והדופק, הכנסו כעת       

 למידע על מנורת מלח לטיהור אוויר החדר והמשרד, לחצו כאן
 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים