עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ הנה החברה המובילה בתחום של POINT OF CARE TESTING או POCT

אנו אמונים על הצעת פתרונות מתקדמים של אבחון ודיאגנוסטיקה בצורה נוחה, מהירה ומדויקת אצל הצרכן/מטופל בביתו ומעודדים שימוש וניטור עצמי נוח וקל, לשיפור איכות החיים.

המטרה: לאפשר למטופל לקבל תוצאות מהירות במסגרת ניטור עצמי, לאפשר רפואה מונעת מתקדמת ולהגביר את מודעות הציבור לבריאותו. כמו כן, מטרתנו היא לסייע לצוות הרפואי הכולל, בהעברת תקשורת נתונים רפואיים, בצורה מהירה ועדכנית. בעשותנו זאת, אנו תורמים להפחתת העומס הכבד הרובץ על כתפי מערכת הבריאות.

לרשות פי-מדיקל מגוון רחב מאוד של אביזרים ומכשירים רפואיים ניידים, מתניידים, בגודל כף יד או המתאימים לנשיאה ולכיס, קיטים דיאגנוסטיים לניטור מגוון רחב של ערכים ונתונים ביורפואיים ועוד.

מטרת העל הנה הפחתה בחולי ובמקרי המוות באמצעות אבחון מוקדם, ערנות ומודעות עצמית וניטור ביתי פשוט, קל, בטוח ואמין.

 

 

 מכשיר אולטראסאונד ביתי לשימוש עצמי

לשמוע את דופק העובר בבית

מעונינת לדעת מה שלום העובר שלך? מעונינת להאזין לפעימות לבו של עוברך במסגרת ביתית ובזמן הנוח לך?

מעונינת להפחית את החרדה המלווה את תקופת ההריון ע"י איתור דופק העובר שלך?

מעונינת לאפשר לבן זוגך ולבני משפחה אחרים להקשיב להלמות ליבו של תינוקכם, לשמוע את דופק העובר שלכם ולחלוק את רגעי השמחה והאושר?

מעונינת לזהות את תנועת התינוק ואת שיהוקיו, להקליט אותם ולחלוק עם משפחה וחברים דרך המחשב והאימייל?

   

       

 

 

באמצעות מכשיר האולטראסאונד הביתי לשימוש עצמי, בייבי-סאונד, תוכלי להאזין בקלות לקצב פעימות הלב של התינוק שלך.

מכשיר הבייבי-סאונד הנו מכשיר דופלר ביתי , קטן ומדויק, המסוגל להיכנס לכל כיס, אשר יאפשר לך לשמוע את דופק העובר בבית. מכשיר דופלר ביתי יקטין את אי הוודאות שלך לגבי שלומו של עוברך.

כעת תוכלי להיות טרודה ולחוצה פחות בתחילתו של ההריון ובוודאי לקראת סופו.

מכשיר הדופלר הביתי הנו בטוח וקל לשימוש במיוחד ונועד עבור נשים הרות לצורך בדיקה  וניטור עצמי, ביתי. מכשיר הדופלר כיס תוכנן במיוחד בכדי לשמוע את פעילות העובר, לזהות את תנועת התינוק שלך ואף את גיהוקיו !

הריון הנו ללא צל של ספק, אחד מחוויות החיים המדהימות ביותר. במהלך 40 שבועות ההריון ישנם מספר רגעים מרגשים במיוחד כגון: קבלת התוצאה החיובית של בדיקת ההריון, גילוי מינו של העובר וכמובן הלידה. רגע מדהים נוסף הנו לשמוע את קצב לבו של העובר בפעם הראשונה.

באמצעות מכשיר הדופלר הנייד בייבי-סאונד, אשר הנו זמין כעת לרכישה לציבור הרחב ולמליוני נשים הרות בישראל ובעולם, תוכלי לבצע מעקב אחר תנועות העובר שלך ולהאזין בעצמך לדופק תינוקך.

             

 

כיצד פועל מכשיר דופלר ביתי בייבי-סאונד לזיהוי דופק העובר?

מכשיר האולטרהסאונד דופלר הביתי שלך מנטר בצורה לא פולשנית אחר קצב לב העובר, במהלך ההריון ויאפשר לך להאזין לקצב פעימות לב עוברך החל מהשבוע ה-12 להריון.

ניטור ומעקב אחר תנועות העובר וקצב לבו הנה דרך אפקטיבית ויעילה מאוד בהערכת מצבו של העובר.

ישנן מספר דרכים שונות לנטר אחר קצב לב עוברי במהלך ההריון. ניתן לעשות זאת ע"י שימוש בניטור עוברי אלקטרוני, ע"י Fetoscope שהנו ניטור עוברי פנימי וכן על ידי מכשיר דופלר נייד או מכשיר דופלר ידני. כל שיטה הנה ייחודית ומתאימה לשימוש בנסיבות שונות. 

מכשיר דופלר עוברי הנו הדרך והשיטה הנפוצה לניטור אחר העובר. כאמור, המדובר בשיטה שאינה חודרנית ואין בה שום סיכון לסיבוכים עבור העובר. מכשיר דופלר ביתי הנו נוח וקל מאוד לשימוש ויעניק לך ולמשפחתך רגעי אושר ושקט נפשי.

מכשירי דופלר נמצאים בשימוש אצל רופאים והם משמשים אותם בכל ביקור של אשה הרה בין השבועות 8-12 . מכשיר הדופלר נותן לרופאים אבחנה ברורה בדבר קצב לבו של התינוק ומאפשר להם גם לקבוע ולאבחן בעיות אצל העובר.

מכשיר דופלר ביתי בייבי-סאונד פועל באמצעות השימוש בגלי אולטראסאונד או גלי קול בתדירות גבוהה, אשר נשלחים ומתקבלים דרך בטן האם. גלי קול אלו נאספים ע"י הגלאי של מכשיר הדופלר ומוגברים באמצעות המגבר אשר במכשיר, כך שיתאפשר לכם לשמוע את דופק לב העובר בצורה ברורה.

למכשיר הדופלר יש גלאי או פרוב (PROBE ) הממוקם בקצהו ואשר מונח על בטנה של האשה ההרה. יש להזיז את המכשיר/גלאי עד אשר קולות הלב נשמעים. ברגע שצלילי הלמות לב העובר נמצאים ומאותרים, ניתן לקבוע את קצב הלב באמצעות תצוגת ה-LCD שבמוניטור הדופלר.

קצב לבו הנורמלי של עובר נע בין 120 ל-180 פעימות לדקה (BPM) . זהו טווח רחב ולעיתים הוא יכול אף להיות גבוה יותר. כל עובר הנו מיוחד ולכל אחד יש את קצב הלב שלו. אחרי מספר בדיקות  תוכלי, פחות או יותר, לקבוע, בהיוועצות עם רופאך, את הטווח הנורמלי, הייחודי לעוברך ותוכלו להשתמש במידע זה בכדי לנטר חלילה בעיות או סימנים לקומפליקציות.

מכשיר הדופלר הביתי שלך מספק באמצעות הפרוב שלו, תדירות של 2MHz .

ניתן לשמוע באמצעותו מגוון צלילים ובינהם: קצב לב העובר, טון דופק העובר, כמו כן תוכלו לשמוע את הבעיטות והשיהוקים של התינוק, כאשר עוברכם יגדל.

צלילי דופק לבו של העובר ניתנים לאבחון החל מהשבוע ה-12 להריונך.

           

 

האם מכשיר דופלר ביתי הנו בטוח?

כל מכשירי הדופלר העובריים הקיימים כיום ואשר להם אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי, אישור CE וכמובן אישור משרד הבריאות, הנם דומים או ליתר דיוק עושים שימוש באותה טכנולוגית דופלר אשר המיילדת או הרופא שלכם עושים בהם שימוש במהלך הבדיקות שלכם לאורך תקופת ההריון.

טכנולוגית האולטראסאונד הנה בשימוש במשך שנים ארוכות ללא תופעות לוואי לאם או לעובר.

למכשיר דופלר עוברי יש רקורד בטיחותי מצוין. משתמשים בו באופן יומיומי במשך 30 השנים האחרונות, בכל העולם.

ההערכה היא כי בכל יום נתון כ-5 מליון בדיקות מתבצעות. לא דווחו על תופעות לוואי לאם או לתינוק.

חשוב שלא תטעו בין מכשיר דופלר ביתי לבין סורק אולטראסאונד אשר בו משתמשים בבתי חולים לצורך הדמייה של התינוק. מכשיר הדופלר הביתי עושה שימוש בגלי אולטראסאונד בעוצמה נמוכה במיוחד.

 

 

איך תבחיני בין קצב פעימות לבך וקצב לב עוברך?

קצב פעימות לבו של עוברך מאופיין היטב אך לעיתים ניתן לטעות ולהתבלבל עם צלילים אחרים. קצב לבו של התינוק מפיק צליל מהיר ואין לבלבלו עם הצליל השורק או המרשרש של השילייה.

דופק ליבו של תינוקך ישמע כסוס דוהר והוא יהיה מהיר פי שתיים לערך מקצב פעימות לבך.

מספר פעימות לב העובר נעות בין 120-180 פעימות לדקה.

חשוב לדעת: ישנו עורק מרכזי אשר עובר דרך בטנך ולכן רעש דמוי 'וואששש'  הנו הצליל של אספקת הדם לשיליה שלך ולעיתים הוא נקלט ע"י מכשיר דופלר ביתי בייבי-סאונד.

למכשיר הדופלר הביתי עשוי להיות רעש רקע, כאשר גלאי מכשיר הדופלר הביתי נע לאורך הבטן עשויים להישמע רעשים רמים. כמו כן, לעיתים תנועות העובר שלך, בשלבי ההריון המתקדמים, עשויים גם כן לייצר רעשים רמים. ניתן להשתמש בג'ל אולטראסאונד בכדי להמנע מהרעשים הסטטים.

הדגם המתקדם סונוליין הנו מודל בעל ביצועים גבוהים ויאפשר לך לשמוע את פעילות העובר שלך, להאזין לדופק העובר ולנטר בצורה מדויקת ואמינה אחר קצב לב עוברך.

 

♦ מכשיר דופלר ביתי מתקדם ואמין במיוחד המכיח גם תצוגת LCD אשר תאפשר לכם לצפות בקצב לב עוברכם.

♦ מכשיר דופלר ביתי סונוליין מכיל ומשלב ביחידה את הגלאי שלו בצורה אינטגרטיבית , מה שהופך אותו לקל, נוח ועמיד הרבה יותר מדגמים אחרים.

♦ מכשיר האזנה לדופק העובר שלך הנו בעל צורה עדינה, קומפקטית וניידת לחלוטין-תוכלי בקלות לקחת אותו לכל מקום ואף לשים את מכשיר הדופלר בכיס, בארנק או בתיק שלך.

 

גלאי הדופלר של מכשיר הדופלר הביתי סונוליין מצטיין ברגישות גבוהה במיוחד.

♦ מכשיר האולטראסאונד דופלר ביתי מפיק עוצמת תדר אולטראסאונד נמוכה במיוחד. נמוכה הרבה יותר מהתקן הבטיחותי הבינלאומי. תוכלי להיות בטוחה ורגועה בעת השימוש במכשיר דופלר ביתי סונוליין. הפרופיל הבטיחותי שלו הנו גבוה במיוחד. למכשיר הדופלר שלנו אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי FDA , אישור אירופאי CE וכן אישור יבוא של משרד הבריאות.

♦ מכשיר האזנה לדופק העובר שלך הנו בעל צריכת סוללות נמוכה במיוחד. מכשיר הדופלר משתמש ב-2 סוללות של AAA אשר יספיקו ליותר מ-6 שעות של שימוש רצוף! {תלוי בסוג הסוללה ואיכותה}.

♦ תוכלו לחבר את מוניטור הדופלר הנייד שלכם- למחשב או למקלט, בכדי להקליט את קצב לבו של התינוק באמצעות כבל ההקלטה וזאת בו זמנית עם ניטור קצב לבו של העובר.

מסך מוניטור הדופלר האישי שלכם ינעל אוטומטית ללא סיגנל, למשך 15 שניות, תכונה זו הנה נוחה במיוחד עבור נשים הרות אשר מעונינות להפעיל את המכשיר לבדם.

טיפים קטנים בשימוש עם מוניטור עוברי ביתי

 הרפואה המודרנית סבורה כי מוניטור עוברי ביתי הנו אמצעי חשוב בכדי לזהות ולנטר אחר בריאות העובר. על ידי הקלטה של שינויים בקצב לב העובר ניתן לאבחן בזמן, היפוקסיה עוברית, מצוקה עוברית, קשירת חבל התבור סביב צווארו של התינוק ותסמינים אחרים.

המוניטור העוברי הביתי שלכם בוחן שינויים בקצב לב העובר ע"י האזנה בעיקר לקולות הלב. המוניטור לניטור עצמי ביתי הנו מכשיר בעל חשיבות בשיפור הבטיחות בהריון.

קצב לב העובר עשוי להשתנות במקרים הבאים: עד חצי שעה לאחר שהאשה ההרה מתעוררת. בתוך שעה לאחר שהאשה ההרה מסימת לאכול ארוחת צהריים. עד חצי שעה לפני שהאשה ההרה שוכבת לישון.

בשלושת המקרים אשר תוארו מעלה, עקב השינוי במצב גופה של האשה ההרה מתעורר צורך גובר לאספקת חמצן גבוהה יותר כך שבאופן יחסי-כמות החמצן המנותבת לעובר יורדת.

בדיקה של קצב לב העובר במקרים אלו ע"י מוניטור עוברי ביתי עשויה לשקף את בריאות העובר בצורה מיטבית.

מומלץ להאזין לקצב לב העובר במשך דקה או שתיים בכל פעם.

 

מתחייבים על המחיר הנמוך בישראל עבור רמת דגם גבוהה זו.

רכשו כעת בצורה בטוחה באתר המכר שלנו לבריאות שופ

לרכישה של ג'ל אולטראסאונד עבור מוניטור עוברי ביתי המעולה שלנו, אשר משפר את רזולוציית השמע,לחצו כאן

 

פולס אוקסימטר SPO6000

 הנו מכשיר קטן, מתקדם ולא יקר אשר מומלץ בחום שיהיה בכל בית, בארון התרופות שלכם או בסמוך למכשיר לחץ הדם.

מרגישים עייפות, לאות, קוצר נשימה או חולשה? באמצעות מכשיר הפולס אוקסימטר תוכלו להיות שקטים שאין המדובר בחולשה הנובעת מרמת חמצן נמוכה בדם או מפעילות לא סדירה של דופק הלב.

אנחנו בחברת פי-מדיקל מציעים לכם מודד חמצן ודופק מהדור החדש, שילוב של טכנולוגית מדידה מדויקת ואמינה במיוחד של רמת החמצן בדם ושל קצב הלב, תוצרת ישראל, היחידי עם שנתיים אחריות מקפת.

 

מכשיר הסטורציה הטוב בישראל, תוצרת כחול לבן, היחידי עם שנתיים אחריות ושרות מכשיר חלופי בעת תקלה


מכשיר האוקסימטר SPO 6000 מתאים לשימוש בבית, בבתי חולים, מרכזים רפואיים, קליניקות פרטיות,רפואת ספורט ועוד.

מכשיר הפולס אוקסימטר המתקדם בעולם מכיל את התכונות הבאות: כיבוי אוטומטי לאחר 5 שניות של חוסר פעולה, חיווי התראת סוללה חלשה, גרף קצב לב מתקדם, מדידת רמת חמצן בדם, דופק, אפשרות כיוונון רמת בהירות המסך, מכיל אפשרות כיוון ההתראות לערכים הנדרשים, מכיל תצוגה  המתקדמת ביותר בתעשיה. מכשיר הפולס אוקסימטר המקצועי SPO6000   הנו בעל רזולוצית דיוק גבוהה במיוחד בקריאת קצב לב וברמת ריווי החמצן בדם.

 


          

מכשיר האוקסימטר  מכיל סוללת ליתיום יון ארוכת טווח, תמיד ניתן להשיג סוללות נוספות אצלנו. 

זהו ללא ספק הפולס אוקסימטר העמיד, האמין והמדויק ביותר כיום.

במחיר הנמוך בישראל לרמת דגם זו - רק 395ש"ח כולל מע"מ 

 

לרכישה בטוחה של מכשיר סיטורציה ישראלי מאתר המכר המוביל שלנו , לבריאות שופ, לחצו כאן


חברת פי-מדיקל מציגה- בדיקת כולסטרול ביתית ב-2 דקות בלבד

2 דקות בלבד יכולות להציל חיים שלמים !

ככל שרמת הכולסטרול בדם שלך גבוהה יותר, כך גם גבוה יותר הסיכוי שלך לפתח מחלת לב או ללקות בהתקף לב. כולסטרול גבוה הנו רוצח שקט.

מכשיר הבדיקה הביתי CardioChek הנו המכשיר הראשון והיחידי כיום אשר יאבחן בצורה מדויקת עבורכם את רמת הכולסטרול שלכם, בצורה אישית, בביתכם או בסביבה הנוחה לכם, בצורה נוחה וקלה.

מכשיר הקרדיוצ'ק מסוגל לאבחן את רמת הכולסטרול הכללית (TC) ,רמת ה-כולסטרול הגבוה או הטוב (HDL ) והטריגליצרידים. המכשיר מהדגם המקצועי יוכל גם לחשב עבורכם את רמת הכולסטרול הרע (LDL ) למכשיר אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי- FDA וכן אישור CE .

זוכרים כמה מורכבת וקשה הפרוצדורה של הגעה לקופה, ההמתנה בתור, העומס של החולים, הלחץ אצל האחות, החשש מחוסר בהיגיינה , ההמתנה הארוכה לתוצאה?

כעת דמיינו אתכם מבצעים את בדיקת הכולסטרול בעצמכם, במקום ובזמן הנוחים לכם ובתנאים הכי סטריליים שיש.

בשתי דקות בלבד תוכלו לעקוב בצורה קבועה אחר רמות הכולסטרול שלכם, בביתכם ובין בדיקות וביקורים אצל הרופא.

מדוע לחכות ולדאוג? אחר רמות כולסטרול גבוה צריך לפקח ולשפר וכעת תוכלו לפנות לכם שתי דקות למען הבריאות והשקט הנפשי שלכם.

   

 

 

 זה קל, זה פשוט ומומלץ בחום על ידי רופאים

התקשרו אלינו כעת לייעוץ ולרכישה, תמיד במלאי, אספקה מיידית.

 

 

 

 

פתרון נפלא להקלה וטיפול באסטמה, אלרגיה, צינון, ברונכיט, COPD ועוד.
 

מנורת מלח עם סגולות מבריאות וטיפוליות

מעשנים? עובדים בסביבה מזוהמת באבק וחיידקים? סובלים מתסמיני אסטמה, ברונכיטיס ונחירות?
יתכן שש לנו את היכולת לסייע לכם.


מה זה מנורת מלח?

מנורת מלח הנה אבן גבישית של מלח אשר נחצבה ממכרה מלח מבטן האדמה ואשר פילסו בה וסותתו בתוכה חלל פנימי לשם החדרת נורית.
הנורית אשר בגביש המלח החצוב מחממת את גוש המלח וגורמת לגביש המלח לפליטת רסס של יונים שליליים ( אשר בד"כ נקראים פשוט יונים) . 

יונים שליליים נחשבים מזה זמן כבעלי סגולות מבריאות. אוויר הים, אוויר ההרים והאוויר בקרבת מפלים הנו מועשר ביונים שליליים.
עובדי משרד רבים אשר מתלוננים על בעיות בריאות כתוצאה מחשיפה ממושכת לאור פלורוסנט ולצגי מחשב, מדווחים על הפחתה משמעותית בכאבי הראש והעייפות- כאשר ריכוז היונים השליליים באוויר הנו גבוה.
כיצד יונים שליליים אשר מופצים ע"י מנורת מלח, עשויים להיות מועילים עבורנו?

יונים שליליים  ( נקראים גם אניונים) נוצרים כאשר אטום רוכש לו אלקטרון עודף אחד או יותר. זהו תהליך טבעי וכאמור יונים שליליים הנם נפוצים במיוחד בעיקר בסביבה טבעית.
הוכח והודגם כי יונים שליליים באוויר, מתקשרים ומתחברים למזהמים אוירניים. היונים השליליים- בהיצמדות למזהם האווירני- הופכים אותו לכבד יותר כך שהוא צונח ושוקע לרצפה. תודות לכך החלקיק המזהם אשר עשוי לגרום לגירוי נשימתי, אלרגי או אסמתי, אינו זמין לנשימה.
מטהרי אוויר מודרניים רבים כיום משתמשים בטכניקה זו בכדי לספק אוויר ביתי נקי יותר, עבור אלו הסובלים מאלרגיה.

מחקרים גם מצביעים על התופעה כי עלייה בריכוז היונים השליליים באוויר- משפרת את זרימת הדם למוח אשר בתמורה מייצר אפקט של ריכוז משופר.
אין ספק גם כי מנורת מלח הנה חלופה אטרקטיבית וייחודית למראה המגושם וחסר החיים של מטהר אוויר.

כמות היונים השליליים אשר מנורת מלח מסוגלת לשחרר תלויה בגודל גוש המלח ובמידת החום של גביש המלח. ככל שגביש הקריסטל של גוף מנורת המלח הנו גדול יותר- כך שטח הפנים שלו גדול יותר עבור הליך התזת היונים השליליים.

אצל חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי מבינים את הצורך במנורת מלח טיפולית בעלת מימדים גדולים מספיק לצורך יצירת האפקט התארפיוטי. אנו שמחים להציג את מנורת המלח הייחודית שלנו אשר נחצבה והובאה במיוחד ממחצבי המלח הממוקמים עמוק בבטן האדמה, בעומק של 300 מטר, ממזרח אירופה.
מנורת מלח של פי- מדיקל מצטיינת בגודל וביופי מרשימים ומספקת תרסיס של יונים שליליים המתאים לשטח של חדר שלם או משרד ! אין בנמצא מנורת מלח טיפולית טובה ממנה בישראל !כמה מיתרונות מנורת המלח הטיפולית עבורכם:


♦ מייצרת יונים שליליים בריכוז גבוה, ללא יצירת אוזון. משפרת מצב רוח, ומעניקה לחדר תחושת חמימות.

♦ אור מנורת המלח מרגיע, ותודות לנתזי המלח הוא מייבש ומפחית את הלחות בחדר אשר עשויה לגרום לצמיחה של חיידקים. משפר ומרגיע את הנשימה.

♦ מנורת מלח רפואית של פי-מדיקל מהווה מקור טבעי למינרלים ומלחים טובים כגון מגנזיום, ברום ונתרן. משפר את איכות האוויר בחדר ע"י הפחתת רמת המזהמים בו. מנורת מלח מנטרלת את חלקיקי האבק המרחפים וחלקיקי בקטריה ווירוסים.

♦ ממשוב חוזר מלקוחות ומשתמשים נמסר לנו כי מנורת מלח מפחיתה תסמיני אסטמה, אלרגיה, ברונכיטיס וסינוסיטיס.

♦ דווח גם על הפחתת מתח, הקלה על כאבי ראש ומיגרנות. הקלה בתחושות עייפות ובעיות שינה.

♦ מצוין עבור מעשנים הסובלים משיעול כרוני ועבור אנשים העובדים בסביבה מזוהמת באבק וחיידקים.

♦ מנורת מלח מטהרת, מנקה ומסננת אוויר חדר מזוהם. מנורת מלח סופגת אבק וסופחת תרחיפים המכילים מתכות רעילות ( כספית, עופרת, ליתיום ועוד.)
מהו ההבדל בהרכב המלח של מנורת מלח  של פי מדיקל לבין הרכב המלח אשר בים המלח?
 
המלח בים המלח מכיל 15 אחוז נתרן כלורי לעומת מכרות המלח אשר באירופה, המכילים מלח המורכב מ-98 אחוז נתרן כלורי. ממכרות מלח אלו מיוצרת מנורת מלח של פי-מדיקל.
למליחות גבוהה זו של מנורת המלח ישנו אפקט טיפולי ורפואי מכופל. אפקט אחד הנו חיטוי אוויר החדר ממזהמים ואלרגנים. מה שיאפשר לכם לנשום אוויר נקי מחלקיקים מחוללי אלרגיה וימנע נשימת כמות חיידקים מזהמים גדולה.
עבור חולי מחלות ריאה כרוניות או עבור חולים אשר לעיתים המערכת החיסונית שלהם התעייפה- הדבר מאפשר רגיעה גם עבור מערכת הנשימה אשר עסוקה פחות בניטרול המזהמים ובהפעלת מנגנוני פינוי ליחה ופסולת.
גורם חיובי נוסף במנורת מלח של פי-מדיקל אשר מקורה במכרות המלח העתיקים של מזרח אירופה ואשר מצטינת כאמור בתכונות מליחות גבוהה, הנה יכולת ספיחת נוזלים מוגברת מאויר החדר או המשרד. ניטרול וספיחת הנוזלים במערכת הנשימה תאפשר לגוף להיפטר ביתר קלות מהליחה.למידע נוסף ולרכישה בטוחה של מנורת מלח טיפולית באתר מוצרי הבריאות לבית שלנו, לבריאות שופ, לחצו כאן

 

 
 
 
 
 
 
 
נמאס לכם מהמחולל חמצן ביתי המרעיש והמגושם שלכם?

מחפשים מחולל חמצן בייתי שקט במיוחד, קומפקטי וחדיש?

מעונינים במקור חמצן בלתי מוגבל, אמין, בעל צריכת חשמל נמוכה וללא צורך בתחזוקה כמעט?

אנו בחברת פי-מדיקל מתכבדים להציג בפניכם את מחולל החמצן הבייתי הקומפקטי, קל המשקל ובעל העוצמה הרבה ביותר הקיים כיום בשוק.

  

 

 

הטיפול בחמצן ביתי מעולם לא היה קל יותר!

מחולל חמצן ביתי VisionAire נהנה מפעולה שקטה במיוחד, עיצוב אטרקטיבי ועכשווי ומשקל וגודל ללא תחרות בקרב מחוללי החמצן הביתיים- רק 13.5 ק"ג במקום 25 ק"ג , משקלם של מחוללי החמצן הביתיים המיושנים והמרעישים.

 

"ה-VisionAire הנו ללא ספק פריצת דרך באספקת חמצן רפואי למטופלים בבית"

מחולל חמצן ביתי VisionAire יעניק לכם ולמשפחתכם שקט פעולה ושקט נפשי מדהים- לא עוד מחוללים גדולים, מסורבלים ומרעישים שמטרידים את מנוחתכם ומנוחת השכנים!

לעוסקים בענף החמצן הביתי ולמשתמשי החמצן- המחולל הבייתי Vision Aire הנו קל לשימוש ותחזוקה, קל לניקוי ולמעשה נטול אחזקה כמעט. משך האחריות עבור המחולל הביתי הקומפקטי הנה גם היא ללא תחרות- 48 חודשים!

      

 

למחולל חמצן ביתי VisionAire צריכת חשמל נמוכה במיוחד- רק 290 וואט, נמוכה בהרבה מצריכת החשמל של מחוללי חמצן ביתיים אחרים.

למחולל חמצן ביתי VisionAire מערכת התראות המתקדמת ביותר בתעשיה: המחולל הבייתי מתריע בעת הפסקת חשמל, כאשר הטמפרטורה גבוהה או נמוכה מאוד, בעת ארועי לחץ גבוה או נמוך מדי והחשוב מכל- כאשר טיהורת החמצן שמפיק המכשיר יורדת מתחת לערך הנדרש.

החברה היצרנית, AIRSEP , הנה חברה אמריקאית פורצת דרך בתחום.

 

למפרט טכני ולאתר היצרן של המחולל הביתי הקומפקטי, לחצו כאן.

 

 

לסיכום, ה-VisionAire הנו נפלא כמקור חמצן רפואי למטופלים בבית אך מתאים לשימוש גם עבור מרפאות רופאים מומחים, בתי אבות, מוסדות גריאטריים, חדרי התאוששות, מרפאות המשך טיפול, מרפאות רופאי עור, מכוני יופי וטיפולי חמצן לעור הפנים.


לרכישה בטוחה של מייצר חמצן ביתי באתר המכר של מוצרי הבריאות שלנו, לבריאות שופ, לחצו כאן
_________________________________________________________________


 


למגוון ציוד רפואי ביתי נוסף לחצו כאן

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים