עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

 

השכרת דגמי מחולל חמצן נייד

מעונינים במכשיר חמצן נייד לצורך חופשה, ארוע משפחתי, שהות יומיומית מחוץ לבית, או אפילו טיסה?

אצלנו זה אפשרי ואנו נתאים עבורכם את ה"חליפה" הטובה ביותר, בהתאם למשך הזמן הנדרש והצורך הספציפי וכל זאת במחירים הנוחים ביותר בישראל !

תודות לידע רב השנים אשר נצבר אצל חברת פי-מדיקל בע"מ ובזכות המגוון המושלם של מכשירי החמצן הניידים אשר לרשות פי-מדיקל, אנו מציעים שירות של שכירות מחולל חמצן נייד לפרקי זמן של שבוע , שבועיים חודש ואף תקופה ארוכה יותר.

וכעת, אנו שמחים להודיע על האפשרות לשכור את מכשיר החמצן הנייד המתקדם בעולם, אקספיאו 2 ו/או אינוג'ן

חמצן נישא הקטן  והעוצמתי בעולם בקטגורית 5 ליטר לדקההמדובר בדגם מחולל החמצן הנייד תוצרת חברת INVACARE המפורסמת מארה"ב אשר מכסה את כל מגוון הספיקות והדרישות של משתמשי החמצן וכל זה במימדים קטנים במיוחד, במשקל של 2.7 ק"ג בלבד.

זוהי הזדמנות מצוינת עבור משתמשי החמצן אשר היו מעונינים בניידות , יציאה מהבית ושיפור איכות החיים אך נאלצו עד כה להישאר ספונים בביתם.

מכשיר חמצן נייד מדגם XPO2 הנו חלוצי ומהפכני גם בזכות העובדה שהנו מחולל החמצן הנייד הקטן ביותר אשר מסוגל לספק  חמצן עד 5 ליטר לדקה !

מכשיר החמצן XPO2 הנו מאושר לטיסה ואושר לשימוש בצי מטוסי חברת אל-על וחברות תעופה רבות אחרות.

דבר אשר יאפשר לכם לתכנן את הנסיעה הבאה שלכם- כבר היום !


שכירות מחולל חמצן נייד המחיר הזול בישראל ! רק 690 שח לחודש. התקשרו כעת 050-3148979

 

בלעדי אצל חברת פי-מדיקל בע"מ

חברתנו הנה משווקת בלעדית בישראל של היצרן האמריקאי המפורסם  Invacare , אשר מהווה את חזית הטכנולוגיה כיום בנושא טכנולוגית הפרדת אוויר ובאספקת פתרונות ניידות ייחודיים עבור משתמש החמצן.למידע מקיף מאתר היצרן ,כולל מפרט טכני באנגלית על דגם  מחולל החמצן הנייד המוביל שלנו, לחצו כאן

 

 

שירות שכירות מחולל נייד נוצר למענכם במסגרת מאמצינו התמידיים להיות קשובים לצרכי הניידות עבור משתמשי החמצן.

על פי נסיוננו, אפיק השכירות של מחולל חמצן הנו כדאי במקרים מסוימים עבור צרכנים מסוימים ואילו אפיק הרכישה כדאי יותר עבור אחרים.

התייעצו עמנו בנוגע לנקודה זו, אנו נבצע עבורכם חישוב של כדאיות כלכלית מול התועלת של שיפור איכות החיים והניידות שלכם.

אנו מציעים גם הטבה כדאית מאוד בין המסלולים.

 


מעונינים בשכירות של מחולל חמצן נייד קטן יותר, לצרכי טיסות, נסיעות, טיולים, שהיי מחוץ לבית ולכ מטרה?

חברת פי-מדיקל בע"מ מעניקה כעת גם את האפשרות לשכור מחולל חמצן נייד במשקל של 2 ק"ג בלבד, המאושר ע"י ה-FAA לצורך טיסות ואשר מספק עד 3 ליטר לדקה. המדובר בדגם LIFECHOICE או לייפצויס, תוצרת ארה"ב
למידע נוסף ולהזמנה היכנסו כאן

חלק ממשתמשי החמצן אשר שוכרים את המחולל הנייד עושים זאת למטרה של נסיעה או טיול מעבר לים.

חשוב לזכור כי מחוץ לגבולות הארץ אין חברתנו אחראית לשרות ותמיכה טכנית או אחרת עבור המכשיר ולכן התיעצו עמנו לפני הטיסה כך שנוכל לספק לכם מפת נקודות שירות בחו"ל עבור דגמי המחולל הנייד, בהתאם ליעד שלכם.


צרכני חמצן נייד אשר שכרו מכשיר חמצן נייד אצל פימדיקל מספרים:

"את חברת פימדיקל אני מכיר מזה שנים. אנשים טובים והגונים. מאוד מקצועיים. שמחתי לשמוע על המבצע המיוחד של השכרת מכשיר חמצן נייד במחיר פחות יקר ממקומות אחרים. קיבלתי מכשיר מצוין. נזקקתי לניידות עם חמצן רק לחודש כך שחסכתי עלות רכישה יקרה."

שאול ד.

קרית אונו


התקשרו כעת לברור פרטים נוספים ולייעוץ והתאמה של מחולל חמצן נייד לשכירות

משתמשי חמצן בבית אשר התענינו בשכירות מחולל חמצן נייד, בדקו גם את אפשרות הרכישה של המחולל הנייד הקל והעוצמתי ביותר בקטגורית מחוללי החמצן הניידים המספקים את כל אפשרויות זרימת החמצן , דגם פלטינום החדיש של חברת אינבקר המפורסמת מארה"ב


משתמשי חמצן בבית התענינו גם בדגם החדיש, תוצרת ישראל, מחולל חמצן אוקסיטק 5 אס השקט, האמין והמיועד לעבוד שנים רבות, בעל המחיר הנמוך בישראל


השכרת מחולל חמצן מעולם לא הייתה נוחה וקלה יותר ובמחיר כדאי יותר, בדקו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים