עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מחפשים מד לחץ דם מדויק במיוחד שניתן לסמוך עליו בכל עת ולהשתמש בו בכל מקום?

מעונינים במד לחץ דם אוטומטי מלא, קל לשימוש במיוחד, אשר ישמש אתכם נאמנה שנים רבות?

מדידת לחץ דם מעולם לא הייתה קלה יותר ומדוייקת יותר, עם הדגם הביתי החדשי Classic Check תוצרת חברת PIC Indolor איטליה.מד לחץ דם מתקדם וחדיש זה יאפשר לכל אחד מכם לבדוק את לחץ דמו בעצמו.
קל לשימוש- מד לחץ דם Classic Check מאפשר מדידה באמצעות לחיצה אחת בלבד!

מדויק- מדידת לחץ דם באמצעות מכשיר זה הנה שוות ערך בדיוקה לזו הנמדדת על ידי איש צוות רפואי אשר עושה שימוש במד לחץ דם ידני עם סטטוסקופ.

איך פועל מכשיר מד לחץ דם Classic Check ?

מד לחץ דם זה עושה שימוש בשיטה האוסילומטרית בכדי לבחון את רמת לחץ הדם שלכם.
לפני שהשרוול של המכשיר מתחיל להתנפח, המכשיר ייצור בסיס לחץ בשרוול  אשר הנו שווה ערך ללחץ האטמוספירי. מד לחץ הדם שלכם יקבע את רמת הניפוח על בסיס תנודות הלחץ אשר בעקבותיה תתבצע התרוקנות השרוול. במהלך התרוקנות השרוול, המכשיר יבחן את האמפליטודה ואת זווית תנודות הלחץ ובכך יקבע את לחץ הדם הסיסטולי, לחץ הדם הדיאסטולי ואת קצב הלב שלכם.
למד לחץ דם Classic Check יש שרוול בצורה קונית אשר מאפשר לבישה קלה סביב הזרוע.


מעט על לחץ דם
מהו לחץ דם?

לחץ דם הנו הלחץ אשר מופעל על העורק בשעה שהדם זורם דרך העורקים. הלחץ הנמדד בשעה שהלב מתכווץ ושולח דם ממנו והלאה- נקרא לחץ דם סיסטולי (גבוה) . הלחץ הנמדד בשעה שהלב מתרחב כאשר הדם חוזר חזרה אליו נקרא לחץ דם דיאסטולי (הערך הנמוך).
 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים