עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


    
כלי אבחוני, מונופילמנט- המבצע הערכה ואבחנה סנסורית

המונופילמנט הנו אביזר המשמש ככלי אבחוני והמיועד לזיהוי נוירופתיה סנסורית בחולי סכרת ובאחרים אשר סובלים מחוסר תחושה עצבית בגפיים התחתונות. 

המונופילמנט שלנו, תוצרת חברת GIMA איטליה, עשוי מפלסטיק גמיש הנמשך לאחור ומתגמש בעת המגע עם האיבר הנבדק. לנוחיותכם, הערכה מגיעה עם 2 מונופילמנטים נוספים.
האביזר מאפשר ביצוע הערכה לגבי תהליך אובדן תחושה ו/או תהליך חזרת תחושה, באמצעות מבחן מגע.
המונופילמנט מסוגל לבחון רמות של תפקוד סנסורי ( עצבי ) ושינויים במצב הנוירולוגי.
המונופילמנט מכויל ל-10 גרם.
הערכה מסופקת בפאוץ עם הוראות שימוש במבחר שפות כולל בעברית.


עבור מי מיועדת ערכת המונופילמנט לחישה סנסורית?

הערכה מיועדת ככלי אבחוני עבור צוותים רפואיים, אחיות גריאטריות וסיעודיות, רופאים נוירולוגים, רופאים מרדימים, רופאי כאב, צוותים ורופאים המטפלים בחולי סוכרת הסובלים מנוירופתיה ועוד.
זהו אביזר הכרחי למקרים של רגל סוכרתית או בעיות תפקוד עצבי בגפיים התחתונות.
בעל אישור CE של השוק האירופי ומתאים לדרישות 93/42/EEC  לציוד רפואי.

מה זה נוירופתיה סוכרתית?

במדינת ישראל ישנם למעלה מ-400 אלף בני אדם הסובלים מסוכרת. הכאב העצבי הנו שכיח בקרב חולי סוכרת ופוגע קשות באיכות חייהם.
הסטטיסטיקה מדברת על כ-25% מחולי הסכרת אשר סובלים מפגיעה עצבית. כאשר 15% מהם סובלים מפגיעה נוירופתית מכאיבה. המדובר בעשרות אלפי אנשים !
הנוירופתיה הסוכרתית הנה מחלה/פגיעה עצבית אשר גורם הסיכון העיקרי שלה הוא חוסר איזון ברמות הסוכר. לכן, שמירה קפדנית על הרמה הגליקמית בדם תקטין את שכיחות הנוירופתיה הסוכרתית ב-6% .
כידוע, מלבד הנושא העצבי, לחולי סכרת יש סיכון גבוה יחסית להתפתחות מחלות כלי דם פריפריאליות (
PVD ) וגורמי הסיכון הם השמנה, עישון ורמת כולסטרול גבוהה בדם.
נוירופתיה סוכרתית ניתן למצוא יותר בקרב גברים מאשר אצל נשים, ניתן למצוא יותר בקרב מבוגרים וכן בחולים גבוהים אשר אצלם כלי הדם והעצבים ארוכים יותר.
בקרב חולי סכרת ישנה לעיתים אספקת חמצן לקויה לתאים וכמו כן תהליך פינוי החומרים העודפים ותוצרי הפירוק ( מטבוליטים) גורם להגברת הנזק לתא העצב - האקסון.
כאמור, השליטה ברמות הסוכר בדם הנה הגורם החשוב ביותר שמאפשר מניעת המשך התקדמות המחלה בנוירופתיה הסוכרתית ובכך גם מטפל ומונע החמרה בכאב הנוירופתי הסוכרתי. יש להקפיד על איזון גורמי הסיכון הניתנים לשינוי כגון עשיון, רמות שומנים וכולסטרול בדם והשמנה. ישנם גם טיפולים המבוססים על תוספי מזון. 

להזמנת הכלי ההערכתי-אבחוני החשוב הזה עבור אלו הסובלים ממגוון ביות סנסוריות, התקשרו כעת.

למגוון רחב של קיטים דיאגנוסטיים, אביזרים וערכות רפואיות לניטור עצמי ביתי לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים