עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 חדש בישראל: מוניטור ביתי לבדיקת גמישות כלי הדם

 המכשיר החדשני מאפשר לבצע בדיקה למעקב אחר אלסטיות העורקים
בכדי למנוע הגעה למצב של טרשת עורקים

 

מכשיר ה-Vital Vision הנו מכשיר ביתי למדידת לחץ דם והתקשות עורקית אשר מהווה מהפכה ברפואה המונעת לבריאות הלב וכלי הדם.
המכשיר המשווק באירופה ע"י חברת GimaItaly ואשר ישווק בישראל ע"י חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ  הנו המוניטור הביתי הראשון בעולם אשר מודד ומתעד גמישות עורקית.

המוניטור הביתי הנייד מודד את ממוצע ההתקשות העורקית שלכם כך שתוכלו לדעת מהי דרגת הסיכון אצלכם. באמצעות מכשיר ה-Vital Vision תוכלו לבצע מעקב לאורך זמן בכדי לבחון אם אתם מצויים בהליך שיפור או שנמצאים בתהליך של אובדן גמישות כלי הדם.חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי שמחה להציג את המוניטור הראשון בעולם למדידת לחץ דם הכולל גם את האינדיקטור לרמת התקשות  וגמישות עורקית.
המכשיר מומלץ מאוד לגילאי 40+


כמה גמישים הם העורקים שלכם?

נטרו ועקבו אחר מצב גמישות העורקים שלכם. אל תחכו עד שיהיה מאוחר!

מחקרים רבים הוכיחו כי ניטור ארוך טווח אחר קשיות עורקית ומידת האלסטיות העורקית, תסייע לכם להבין את מגמת תהליך ההתקשות העורקית אצלכם ותסייע לכם בקבלת החלטה אם יש צורך לפנות לרופא שלכם לנקיטת פעולה נוספת.


המדובר במוניטור לשימוש ביתי אשר הנו בעל ערך רב במעקב אחר סגנון החיים שלכם ומסייע לכם בנקיטת צעדים של רפואה מונעת אישית.

המכשיר למדידת גמישות עורקית Vital Vision MS-1200 מעוטר בפטנטים מיפן, אירופה וארה"ב.
קל לשימוש במיוחד. הפעלה קלה באמצעות לחיצה אחת !מה זה התקשות עורקית או מערכת עורקים בלתי גמישה?

הסתידות עורקים  וטרשת עורקים ( אטרוסקלרוזיס וארטריוסקלרוזיס) קשורים בהיווצרות ובנייה של משקעים בדופן הפנימי של העורקים אשר גורמים בסופו של דבר להתעבות העורקים ולהתקשותם.
ארטריוסקלרוזיס אשר נקראת הסתיידות עורקים הנם משקעים אשר מורכבים מעיקר מקלציום-סידן ואילו אתרוסקלרוזיס או טרשת עורקים הנם משקעים המורכבים מחומרים ורבדים שומניים. דופני העורקים מאבדים גמישות ומתקשים.
הסתיידות עורקים וטרשת עורקים משפיעים על זרימת הדם בעורקים שלכם. במידה ולא מטפלים בהם, הם עשויים בסופו של תהליך להוביל להיווצרות לחץ דם גבוה ולאנגינה ( כאב בחזה) , התקף לב, שבץ ואף למוות פתאומי.
בטרשת עורקים, כתוצאה מהיווצרות משקעים של סידן ופלאק על דפנות העורק, מתרחשים השלבים הבאים:
1. העורקים מתעבים
2. העורקים מאבדים את הגמישות שלהם.
3. משקעים אלו מצרים את העורק ופוגעים בזרימת הדם הנורמלית בכלי הדם.
4. התוצאה- הלב עובד קשה יותר מה שעלול לגרום להתקף לב.
5. טרשת עורקים עשויה גם לגרום לכלי דם להתרחב או להיקרע.


מדוע חשוב לנטר אחר הגמישות העורקית?

ככל שתהיו מודעים מוקדם יותר בדבר היצרות והתקשות העורקים שלכם- כך יהיה לכם סיכוי טוב יותר למנוע את טרשת העורקים.
הדבר נכון במיוחד במידה ואתם בגיל העמידה, מעשנים, בעלי משקל עודף, בעלי ערכי כולסטרול גבוהים בדם או סובלים מיתר לחץ דם- עליכם לבצע בדיקות שגרתיות.ארטריוסקלרוזיס הנו רוצח שקט. הוא מתפתח בתחילה ללא תסמינים וסימפטומים הנראים לעין.
לעיתים קרובות אנשים מתוודאים לבעייה כאשר הדבר בא לידי ביטוי בשלבים מאוחרים בסיבוכים אחרים.
סגנון החיים הלחוץ והמלחיץ שלנו גורם לעורקים להתקשות ללא ידעתנו. מהירות הניוון העורקי משתנה מאדם לאדם. עם זאת, עישון, משקל עודף, רמות כולסטרול גבוהות או לחץ דם, ללא ספק שיאיצו את תהליך אובדן הגמישות העורקית.


איך ניתן למנוע?

ראשית כל- צריך לבדוק !
בדיקות תקופתיות על בסיס קבוע הנם חובה אך אנשים רבים שוכחים לעשותם !

כשאנשים עסוקים הם שוכחים את בריאותם !

יותר מזה- אלו שנבדקים- תוחבים את הדו"ח הרפואי שלהם למגירה ולא מביטים בו יותר, מבחינת רחוק מהעין רחוק מהלב ורחוק מהתודעה. התוצאה- הם אינם עומדים על המשמר כפי שהיו צריכים לעשות.
לכן, חשיבות מוניטור גמישות כלי הדם הנה כה גדולה ולכך נועד !

המכשיר הביתי לגמישות העורקים נועד לבדיקה מעת לעת אך קבועה של רמת הגמישות העורקית שלכם וכחלק מניהול הבריאות האישית שלכם.
המוניטור הביתי לגמישות כלי הדם הנו אביזר רפואי ביתי אחד מיני רבים של חברת פי-מדיקל, המתמחה בציוד רפואי דיאגנוסטי ביתי ואשר מציעה לכם פתרונות כוללים לשמירה על הבריאות ואיכות החיים. מטרתנו לאפשר לכם לבצע ניטור עצמי אחר בריאותכם ללא הצורך בהמתנה ארוכת טווח לבדיקות של שרותי הבריאות ולחוסר הנוחות המתלווה לכך.


לשמור על הבריאות שלכם במו ידכם הנה המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק למשפחתכם.

הערה: טרשת עורקים מאובחנת ע"י רופא. מכשיר ה-Vital -Vision נועד לאבחון עצמי של נגע טרשתי. המכשיר מודד ומתעד גמישות עורקית במגוון זמנים ( גמישות עורקית יכולה להשתנות בהתבסס על גורמים סביבתיים/חיצוניים רבים וכמו כן בהתאם לגורמים ביולוגיים ופסיכולוגיים ). המכשיר אינו משמש כתחליף לבדיקות תקופתיות ולבדיקות אצל רופא אלא כמכשיר מעקב משלים.
בהסתמך על שימוש ותיעוד ארוך טווח במוניטור גמישות כלי הדם, תוכלו להשיג הבנה טובה הרבה יותר האם עורקיכם שומרים על הגמישות שלהם. לדוגמא: במידה ותמדדו מצבכם פעם ביום ובמשך ששת החודשים הראשונים הממוצע שלכם הנו תמיד 3 אך בהמשך הממוצע עולה ל-4 , יתכן ועורקיכם מאבדים מהגמישות שלהם.


התקשרו כעת להזמנת המוניטור אשר יזכיר לכם לשמר ולשמור על סגנון חיים בריא.

או הכנסו כאן בכדי ללמוד עוד , כיצד לשמור ולמנוע התפתחות טרשת העורקים ובכדי לרכוש את המוצר בצורה בטוחה.

משתמשים אשר רכשו את המוניטור לגמישות כלי הדם, הביעו ענין ורכשו גם את המכשיר המקצועי למדידה ביתית של כולסטרול


 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים