עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
אין דבר יקר יותר בעולם מהחופש שלכם ומהשקט הנפשי


הדור השלישי של מחולל החמצן הנייד העוצמתי בעולם, הגיע  !!

אקליפס 3 הנה מערכת חמצן אמבולטורית-אישית אשר מספקת זרימת חמצן רציפה בצורה האמינה ביותר בעולם כיום.
מערכת מחולל חמצן נייד אקליפס 3 מסוגלת גם לספק עד 7.2 ליטר לדקה של חמצן טהור בצורת פולסים.
המערכת המובילה הזו מושקת בלעדית ע"י חברת פי-מדיקל, החברה המובילה בישראל לפתרונות ניידות מגוונים וחדשניים עבור משתמשי החמצן אשר מעונינים באיכות חיים גבוהה יותר.
מחולל החמצן אקליפס 3 הנו ללא ספק מערכת החמצן היחידה אשר מסוגלת לספק חמצן למשך 24 שעות ולאורך שנים רבות ובו בעת לאפשר ניידות, יציאה מהבית, נסיעות ואף טיסות לחו"ל.

 

אקליפס 3 מהווה פתרון ייחודי לאלו המעונינים באספקת חמצן במסגרת ביתית ולצורכי ניידות והכל במכשיר חכם וקומפקטי אחד.

מערכת מחולל חמצן נייד אקליפס 3 מגיעה עם טכנולוגית ה- AutoSAT המתקדמת, עם סוללת הלתיום-יון מאריכת הימים, עם מתאם מיוחד לשימוש ברכב, עם מתאם AC לשימוש בכל נקודת חשמל בארץ ובעולם.
תקבלו גם עגלה מתקפלת אשר תאפשר שינוע קל של המכשיר , בכל מקום.

לאקליפס 3 מגוון רחב של אביזרים נלווים, אופציונליים, אשר יהפכו את החיים שלכם לקלים ונוחים הרבה יותר.

 

 

"האקליפס 3  שלי הנו הכרטיס שלנו לחופש וניידות. באמצעותו אני מסוגל לצאת יום-יום למועדון ולבלות עם חבריי למשך כל היום.
לפני שבועיים נסענו אשתי ואני לאילת למשך שבוע והחופש היה מדהים ומרענן- משהו שכבר שכחנו שנהגנו לחוות בעבר.
תודות לעזרה, לתמיכה ולייעוץ של האנשים המקסימים בחברת פי מדיקל אנחנו כבר מתכננים את הנסיעה שלנו לבולגריה הקיץ."

רנה ואלי ש., נווה שאנן, חיפה

  אקליפס 3 נהנה מאישור התעופה הפדרלי FAA, מאישור משרד הבריאות האמריקאי FDA והנו המכשיר המועדף ע"י הצבא האמריקאי.

מכשיר חמצן נייד אקליפס 3 הנו הפתרון היעיל והמוביל בעולם גם במקרי הטסה רפואית. המחולל הנייד אקליפס 3 הוכיח עצמו פעם אחר פעם כטוב ביותר מסוגו לצורך תעופתי ובמקרי הטסות רפואיות הדורשות ליווי של חמצן.

צפו בסרטון קצר על מחולל החמצן הנייד העוצמתי והאמין בעולם כיום, אקליפס 3

רכשו כעת את השקט הנפשי שלכם, את החופש והניידות ללא הגבולות !

למבחר דגמי חמצן ניידים, קלים ונישאים על כתף, לחצו כאן
 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים