עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מכשיר חמצן נייד - רב תכליתי
 

 

למשתמשי החמצן - כעת תוכלו לקבל את העוצמה של מייצר חמצן ביתי ואת הנוחיות והניידות של מחולל חמצן נייד וכל זאת במכשיר אחד- האקליפס 2 .

מחולל חמצן נייד אקליפס 2 הנו המחולל הנייד היחיד אשר מציע זרימת חמצן רציפה וכן זרימת חמצן בפולסים.

במידה ואתם מטופלים בחמצן ומעונינים בחופש ובניידות אשר מספק מחולל חמצן נייד, אזי האקליפס 2 הנו המכשיר הנבחר עבורכם.

       

 

האקליפס 2 הנו יוצא דופן מהמחוללים הניידים האחרים בכך שמסוגל להתחבר ולעבוד עם מכשירי הנשמה, מכשירים תומכי נשימה כגון ביפאפ ומכשירי סיפאפ, כיוון שהנו היחיד מהניידים אשר מסוגל לספק גם חמצן רצוף, בלחץ וזרימה גבוהים מאוד.

לאקליפס 2 מראה אטרקטיבי, לא רפואי והוא מסופק עם עגלה קלת משקל,איכותית מאוד, בעלת ידית מתכווננת.

למחולל חמצן נייד רב תכליתי אקליפס 2 יש צריכת חשמל נמוכה וכתוצאה מכך מייצר פחות חום והנו שקט במיוחד.

לאקליפס 2 מערכת התראות מתוחכמת ומתקדמת, סוללה נטענת המספיקה לעד 4 שעות חמצן רצופות, מטען מיוחד לרכב ולחשמל המאפשר שימוש בלתי מוגבל ואספקת חמצן רציפה לשנים רבות.

האקליפס 2 תוכנן כך שמסוגל לעמוד בתנאי לחץ וגובה קיצוניים. תודות לתכונות אלו ולאחרות-ארגון התעופה העולמי מאפשר לטוס עמו כמעט לכל יעד בעולם !

           

לנוחיותכם, מצורף קישור לאתר חברת התעופה אל-על , לרשימת הציוד הרפואי המותר לשימוש במהלך הטיסה, האקליפס 2 עבר את כל הבדיקות הנדרשות והוסמך לכך [שורה 57]

http://www.elal.co.il/ELAL/Hebrew/AllAboutYourFlight/BeforeYourFlight/MedicianAirFLightHe.htm

 

האקליפס 2 הנו מכשיר חמצן ברמה משל עצמו- המחולל היחידי שמכיל את מנגנון ה-AutoSAT אשר מבטיח אספקה של חמצן גם בקצב נשימה גבוה מאוד ועד לספיקה של 7.2 ליטר לדקה. האקליפס 2 הנו המחולל הנייד היחידי אשר מנטר ומתכוונן לפי קצב הנשימה שלכם !

האקליפס 2 מאפשר טווח גדול של מינונים ובכך מסייע לרופא הריאות, לקרדיולוג,לאונקולוג או לרופא הגריאטרי, לבצע טיטרציה ובחינה במגוון רחב של פעילויות יומיות אצל משתמש החמצן.

הצרכים המשתנים של משתמש החמצן מוצאים מענה מצוין באמצעות מחולל החמצן הנייד אקליפס 2.

בכדי להבטיח שמשתמשי החמצן לטווח ארוך [LTOT ] ישמרו על רמת סטורציה לה הם נדרשים, יש צורך בהתאמה זהירה של הציוד הרפואי הנכון ואספקת מחולל החמצן המתאים, לקבלת הטיפול המיטבי עבור המשתמש.

האקליפס 2 מפיק ומייצר כמות חמצן רפואי גבוהה הרבה יותר מכל מחוללי החמצן הניידים אשר בנמצא. התוצאה- למשתמש החמצן תהיה אספקת חמצן זמינה בעת מנוחה, בשינה, בעת תרגול והתעמלות בגבהים ובמהלך טיסות.

 

לרשותכם מגוון רחב של אביזרים נלווים למכשיר חמצן אקליפס 2, התקשרו כעת בכדי להשיג אותם אצלנו

http://www.sequal.com/pro_accessories.php

 

 

 

 

 

 

לאקליפס 2 יכולת לזהות הפסקה בנשימה ובמקרים מסוג זה המערכת עוברת במיידית ובצורה אוטומטית ממצב זרימת פולסים לזרימת חמצן רציפה.

חשוב לדעת: חלק מדגמי מחולל החמצן הניידים אינם מסוגלים לשמר מצב של רמת חמצן נאותה בדמם של הפציינטים [ערכי סטורציה נורמטיביים] במיוחד בעת ניידות או מאמץ ובכך מחטיאים את מטרת הטיפול בחמצן לטווח ארוך ולמעשה את המטרה הקלינית של הטיפול בחמצן.

האקליפס 2 הנו מחולל חמצן נייד אשר תוכנן יוצר ועוצב כך שמסוגל לתת מענה למגוון הפעילויות והסיטואציות אשר משתמשי החמצן נחשפים אליהם ולמנוע מצבי דסטורצית חמצן במהלך כל היממה- בשינה, במנוחה,בתנועה ובפעילות.

תודות לעוצמה , לאמינות ולכוח של האקליפס 2 , מתאפשר כיום למשתמשי החמצן לנוע בסביבת ביתם, בשכונתם, בעירם ולמעשה בכל העולם !

 

 

 

מחקרים עדכניים מוכיחים שמשתמשי חמצן השומרים על פעילות, משפרים את איכות חייהם לבלי הכר, מייצרים השפעה חיובית על מצב בריאותם ומפחיתים את סה"כ עלויות הבריאות שלהם.

האקליפס 2 מספק פתרון יחיד למחולל חמצן נייח ומחולל חמצן נייד וניתן להשתמש בו בבטיחות למשך שנים ובדרישת חמצן רציפה גם של 24 שעות !

לאקליפס 2 אישור משרד הבריאות הישראלי, אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי, אישור תקן ארופאי, אישור ארגון התעופה העולמי, אישור חברת התעופה אל-על וחברות רבות נוספות.

 

יצרן מכשיר החמצן הרב תכליתי-אקליפס 2 הנה חברת SeQual Technologies , מהחברות בעלות קצב הצמיחה הגבוה ביותר בעולם כיום, זוכת הפרס היוקרתי לחדשנות טכנולוגית לציוד רפואי, מטעם הוול סטריט גו'רנל, בעבור פיתוח האקליפס 2 .

http://biz.yahoo.com/prnews/080903/law030.html?.v=101

 

 

חברת פי-מדיקל הנה היבואנית והנציגה הבלעדית של SeQual Technologies , בישראל.

 

 

 

 

 

 

 

לעיון בברושור של המחולל הנייד אקליפס 2 לחצו כאן

http://www.sequal.com/assets/File/Eclipse2%20Brochure.pdf

 

לקריאת המפרט הטכני ולהוראות שימוש , בטיחות והפעלה באנגלית עבור האקליפס 2 לחצו כאן

http://www.sequal.com/assets/File/Eclipse2%20Users%20Manual-for%20web.pdf

 

 

 

 

 

התקשרו כעת לברור פרטים נוספים ולרכישה.

 

 

 סוף סוף זה הגיע !

ערכת מנשא ייחודית המיועדת לרתימת מחולל החמצן הנייד אקליפס וכן דגמים נוספים של מחוללים ניידים, גלילי חמצן וציוד רפואי נלווה, לגב משענת כסא הגלגלים כאשר הציוד הנשימתי מעוגן בצורה נוחה, בטוחה ואסתטית, לידיות כסא הגלגלים שלכם.

 

 

כעת תוכלו להתנייד עם כסא הגלגלים כאשר לרשותכם מקור חמצן נייד אשר לא תזדקקו לשאת או לגרור אותו, לא יתפוס מקום נוסף ויהפוך לחלק אינטגרלי ולא מורגש בכסא הגלגלים שלכם.

ערכת המנשא המיוחדת למחולל חמצן נייד, כוללת גם פתח מיוחד לשליפה מהירה ונוחה של סוללת מחולל החמצן אקליפס.

 למידע על מכשיר חמצן נייד חדיש אקליפס 3 לחצו כאן

   

צרו עמנו קשר לקבלת מגוון פתרונות ציוד רפואי לניידות בבית ומחוצה לו. אנו לרשותכם בכל עת.

 למידע חשוב על מכשיר ביתי למדידת כולסטרול לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים