עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
בלעדי בישראל

 
מערכת מילוי חמצן
Invacare  HomeFill II
Oxygen Compressor

מערכת ה HomeFill המושלמת, מהווה מהפכה בתחום החמצן הביתי בכך שמאפשרת למשתמשי החמצן בבית מילוי עצמי של גלילי החמצן שלהם, ישירות מן המחולל הביתי.
מערכת המילוי הביתית HomeFill הנה משאבה רב שלבית אשר דוחסת חמצן בצורה פשוטה ובטוחה, ממחולל חמצן 5 ליטר המאובזר במיוחד, של חברת אינבקר, ארה"ב, לתוך גלילי חמצן בגדלים ובנפחים שונים.היכולת שלכם, משתמשי החמצן בבית, למלאות את גלילי החמצן שלכם בעצמכם בצורה בטוחה וקלה, תאפשר לכם עצמאות רבה יותר, ניידות וחופש תנועה עם חמצן, גם מחוץ לביתכם.

גם ספקי החמצן הביתי יוכלו להנות מעתה מהפחתה בזמן היקר ומהעלויות הרבות הכרוכות בקריאות השרות התכופות עבור מילוי/החלפה של בלוני חמצן וחמצן נוזלי.
עבור משתמשי החמצן

 
חיו את החיים וקבעו את איכות חייכם בעצמכם!

 ♦  עם יחידת ה-HomeFill שלכם לא תצטרכו להמתין יותר לעולם עבור משלוח החמצן שלכם.

 ♦ עם יחידת המילוי העצמי הביתי HomeFill  לא תחששו יותר שהחמצן עשוי לאזול לכם.

 ♦  לא תהיו חייבים לתכנן את סדר יומכם סביב שרות אספקת החמצן המסורבל והמיושן שלכם.


 

חברת פי-מדיקל, החדשנית בישראל במתן פתרונות מתקדמים לניידות ואיכות חיים עם חמצן, חושבת עליכם ומתחייבת להבין את הצרכים המיוחדים של כל אחד ואחד מכם ולספק בהתאם את הפתרון המיטבי עבורכם. התקשרו כעת.

   לסרטון על מערכת מילוי חמצן החדשנית HomeFill אשר תשפר לבלי הכר את איכות חייכם עם חמצן, לחצו כאן

לפתרונות ניידות אחרים עם חמצן, לחצו כאן

למגוון הגדול בישראל של דגמי מחולל חמצן ניידים חדישים, לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים