עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

 קרדיוצ'ק ST - מכשיר בדיקת פרופיל שומנים במסגרת ביתית עבור אלו המעונינים לנהל את בריאותם בעצמם.

 

קרדיוצ'ק ST הנו המכשיר המתקדם בעולם ומיועד עבורכם- המעונינים לבדוק את רמת השומנים בדמכם, את רמת הכולסטרול הטוב ,HDL  , הטריגליצרידים, רמת הכולסטרול הכללית , רמת הסוכר ועוד וכל זה במכשיר אחד חכם.

כעת תוכלו לעקוב אחר מצב השומנים בדמכם ולדעת כיצד משפיעה דיאטת המזון שלכם על ערכי הכולסטרול שלכם.

כעת תוכלו לשמור על בריאותכם במסגרת ביתית, נוחה ונקייה. ללא צורך בהמתנה, קביעת תור וחוסר נוחיות בהגעה למרפאה והמתנה ארוכה לתוצאה.

 

 

אנלייזר הקרדיוצ'ק ST הנו מכשיר בגודל כף היד אשר מציע לכם סריקה וניטור ייחודיים, בצורה קלה, מהירה ומדויקת וכל זאת במסגרת ביתית נוחה וסטרילית.

כעת, באמצעות בדיקה פשוטה, מהירה ומדויקת, תוכלו לקבל מידע שלם וחשוב במיוחד על פרופיל השומנים שלכם.

בכך תוכלו לנקוט ברפואה מונעת לשמירה על בריאותכם.
במידה ואתם סובלים מסכרת או ממחלה לבבית כלשהיא- מכשיר הקרדיוצ'ק לבדיקת כולסטרול הנו הכרחי עבורכם, בדיוק כמו מכשיר לחץ דם אשר הכרחי עבור אלו הסובלים מיתר לחץ דם.

חברת פי-מדיקל בע"מ הנה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת PTS האמריקאית- יצרנית הקרדיוצ'ק הייחודי והמובילה בעולם בניטור אחר שומנים בדם, כולסטרול גבוה ונמוך, טריגליצרידים ועוד. למידע נוסף מאתר היצרן , היכנסו כאן

 

 

מכשיר הקרדיוצ'ק המאבחן את רמת הכולסטרול שלכם, תוכנן ועוצב כך שניתן להשתמש בו בסביבות שונות: בביתכם ולשימוש וניטור עצמי, בקרב רופאים במרפאותיהם, אצל רופאים מומחים , במרפאות חוץ ובבתי חולים. מכשיר הקרדיוM,ק שלנו לבדיקת כולסטרול נמצא בשימוש מעבדות מחקר ואוניברסיטאות בישראל, בשימוש מוסדות רפואיים דיאגנוסטיים ובקרב אנשים אשר מעונינים 'להקדים תרופה למכה'.

מכשיר לבדיקת כולסטרול בדם קרדיוצ'ק הנו יעיל גם במקומות עבודה, מרכזי בריאות, בתי אבות ודיור מוגן, חדרי אחיות ועזרה ראשונה, מוסדות רפואיים ועוד.

 

הקרדיוצ'ק ST מודד גם ערכים של סכרת וגם ערכים של שומנים {ליפידים} וזאת באמצעות דגימה אחת מהאצבע. כל אחד מהערכים הבאים ניתן למדידה באמצעות הקרדיוצ'ק ST :

♦ גלוקוז, קטון, קריאטנין

♦ HDL כולסטרול, LDL כולסטרול, טריגליצרידים, רמת כולסטרול כללית TC .

 

16.7 מליון איש מתים ממחלות לב בכל שנה ברחבי העולם [WHO World Health Report 2003 ]

בשנה זו יותר מ-32 מליון איש ברחבי העולם יסבלו מהתקף לב או שבץ ומתוכם, כ-12.5 מליון ארועים יסתיימו במוות.

לרמות הכולסטרול בדם ישנה חשיבות רבה בחישוב הסיכון ללקות במחלת לב.

יתר על כן, ככל שרמת הכולסטרול בדמכם הנה גבוהה יותר כך גם גובר הסיכון להתפתחות מחלה לבבית.

 

מעקב תדיר אחר הכולסטרול והטריגליצרידים שלכם הנו חשוב מסיבות רבות

 

 

בחינת ערכי הכולסטרול שלכם לאורך זמן תסייע לכם לקבל החלטות מושכלות המבוססות על מידע.

בדיקת ערכי הכולסטרול שלכם תעניק לכם שקט נפשי. מדוע לחכות ולדאוג?

במידה ואתם מקבלים טיפול תרופתי- בדיקת ערכי הכולסטרול שלכם תצביע אם משטר התרופות שלכם הנו אכן יעיל עבורכם.

הרופא שלכם יכול לבדוק את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים שלכם במשרד או במרפאה ואילו אתם יכולים לבדוק את רמות הכולסטרול שלכם בין בדיקות הרופא באמצעות מכשיר הקרדיוצ'ק הביתי שלכם.

 

אם אינכם בודקים

אינכם יודעים !

זכרו שלרמת כולסטרול גבוהה כשלעצמה אין תסמינים או סמפטומים ולכן כל עוד אינכם נבדקים לא תדעו אם רמות הכולסטרול שלכם הנן גבוהות מדי.

כעת עם מכשיר הקרדיוצ'ק לבדיקת כולסטרול לא תזדקקו לביקורים תכופים אצל הרופא- על ידי שימוש במכשיר ובאמצעות מקלוני הבדיקה תוכלו לשמור על מעקב בין ביקורי הרופא. הדבר דומה לשימוש במשקל ביתי כאשר אתם מנסים להפחית במשקלכם!

על פי נתונים שפרסמה ממשלת ארה"ב, 50% מחולי הסכרת לא מבצעים את הבדיקות השנתיות שלהם.
הארגון האמריקאי לסכרת פירסם את רשימת הבדיקות שחולי הסכרת חייבים לעשות:
1. בדיקת המוגלובין
2. בדיקת שומנים בדם- בדיקת דם שמודדת את רמת הכולסטרול והטריגליצרידים בדם.
3. בדיקת תפקוד כליות- בדיקה שמאבחנת את מצב הכליות ע"י בדיקת כמות הקריאטנין בדם.
4. לחץ דם
5. בדיקת רגליים.
6.בדיקת אישונים.

 

מכשיר הקרדיוצ'ק מסוגל לתת לכם מענה ביתי לבדיקות מספר 2 ו-3 .

אחרי כולסטרול גבוה צריך לעקוב בצורה חודשית , בצורה קלה, מדויקת ומהירה ואין כמו המכשיר שלנו
לצורך זה.בדיקת כולסטרול מעולם לא הייתה נוחה, מהירה ומדויקת יותר ! וכעת אצלכם בבית !

התקשרו ורכשו כעת במחיר הכרות של 1980 ש"ח כולל מע"מ וכולל משלוח בדואר רשום ישירות לביתכם.

גולשים אשר קראו את המידע על מכשיר הכולסטרול הביתי הסטנדרטי ST , התענינו ומצאו תשובות  גם במידע על מכשיר הכולסטרול המקצועי קרדיוצ'ק PA .

לדגמי מכשיר לבדיקת חמצן, לחצו כאן

למידע על ההנחיות החדשות של איגוד המומחים לטרשת עורקים ולצורך במדידת רמת כולסטרול, לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים