עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

מסיכות סיפאפ במחירים הנמוכים בישראל ממיטב היצרנים!

מעונינים במסיכת סיפאפ אך קופת החולים מגבילה אתכם ברכישת מסיכה פעם בשנה?

 

נשברה או נשחקה מסיכת הסיפאפ שלכם אך הספק דורש מכם סכומים מטורפים בעבור מסיכה חלופית?

 

מעונינים ברכישת מסיכת סיפאפ נוספת שתאפשר לכם שקט נפשי בידיעה שיש תחליף מיידי ומהיר בהישג ידכם?

 

חברת פי-מדיקל מציעה לכם מסיכות סיפאפ מדגמים רבים ומתחייבת על המחיר הנמוך בישראל.

מעונינים במספר דוגמאות? בבקשה:

 

 

FlexiFit HC405

מסיכת סיפאפ FlexiFit HC405 הנה מסיכה אפית מעולה מבית היוצר של

Fisher & Paykel אשר מהווה פריצת דרך בכל הנוגע לנוחיות ולגמישות.

מסיכת סיפאפ FlexiFit מציגה עיצוב חדשני וכוללת גם כובע נוח ו"נושם".

כמו כן, למסיכת הסיפאפ FlexiFit ישנו חלק קדמי מסתובב אשר מאפשר לכם למצוא

את המיקום הנכון עבור הצינור של מכשיר הסיפאפ שלכם, להשגת נוחיות מירבית ושינה שלווה.

במידה ונקבע לכם לחץ גבוה במכשיר הסיפאפ, הבועה במסיכת ה-FlexiFit תאטום היטב את הפנים והלחץ יצמיד את המסיכה בעדינות למרקם הפנים.

במידה ואתם זזים רבות במהלך שנתכם, רצועות מסיכת ה-FlexiFit יצמידו את המסיכה היטב וימנעו תזוזות.

תודות למערכת הדפיוזר המתקדמת של מסיכת סיפאפ FlexiFit ,המסיכה שקטה מאוד בפעולתה והיא מונעת מהאוויר לנשוב בפניו של בן/בת הזוג, כך שכולם מרוצים!

 

    

 במחיר מיוחד של 695 ש"ח בלבד, כולל מע"מ וכולל משלוח ,אספקה מיידית לבית הלקוח.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

מסיכת סיפאפ ComfortClassic

תוצרת: Respironics

הנה מסיכה אשר עברה שידרוג בכדי להתאים לצרכי הנוחיות של יותר אנשים.

מסיכת סיפאפ ComfortClassic מכילה מגשר ג'ל חדש למצח, המחליף את הספייסר [מגשר] הספוגי של פעם [אשר לא אחת היה מתפצל ונשבר].

פעולה שקטה במיוחד- במסיכת ה-ComfortClassic ישנו פתח יציאה לאוויר הננשף, במיקום המאפשר לזרימת האוויר לצאת לאורך חיבור הצינור כך שבן/בת הזוג לא יחושו באוויר הנפלט.

מידות מסיכה נוחות - במסיכת הסיפאפ ComfortClassic קיימות רק שני מידות שניתן לבחור מהם, מה שמאפשר בחירה קלה ולא מבלבלת. 80% מהגברים ישתמשו בגודל Small [ה-Small יתאים במיוחד לאלו המשתמשים במסיכת האולטרא-מיראז' בגודל סטנדרט או בגודל Small או Medium במסיכות רספירוניקס אחרות].

רוב הנשים ימצאו את המידה Small כמתאימה, מלבד נשים קטנות [Petite ] -במקרים אלו מסיכת סיפאפ בגודל Petite תשרת אותם בצורה המיטבית.

גברים גבוהים מאוד או אלו אשר משתמשים בגודל Large באולטרא-מיראז' או במסיכות אחרות של רספירוניקס, ימצאו את מסיכת הסיפאפ ComfortClassic בגודל Medium כמתאימה להם.

עיצוב כרית חדש- הכרית של מסיכת סיפאפ ComfortClassic משודרגת גם כן, בכדי להתאים טוב יותר ולגרום להפחתה משמעותית בארועי הדליפה.

 

    במחיר של 695 ש"ח כולל מע"מ וכולל דמי משלוח, באספקה מיידית לבית הלקוח

 

 

 

 

 למידע על מכשיר סיפאפ אוטומטי המתקדם והשקט בעולם לחצו כאן

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים