עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ניידות באמבטיה עם מעלית אמבט Bath Bliss

מעלית לאמבט עם גב מתכוונן

אנשים רבים חווים קושי בעת השימוש באמבט שלהם, אם כתוצאה מחולי, מוגבלות בתנועה או מוגבלות בניידות.

במידה ואתם נתקלים בקושי בכניסה או ביציאה מן האמבטיה- מומלץ שתשקלו שימוש במוצר  אשר תכליתו להפוך את הרחצה שלכם באמבט לבטוחה , קלה ונעימה יותר עבורכם.

מעלית לאמבט BathBliss מיועדת עבור אלו מכם המעונינים להנות מן היתרונות הידועים של טבילה ורחיצה באמבט ללא הצורך בשבירה והתאמת חדר האמבט לצרכים המיוחדים- תהליך אשר עשוי להיות יקר במיוחד.

במעלית האמבט הייחודית שלנו תוכלו למצוא את הפתרון הנכון והכלכלי עבורכם.

מעלית האמבט BathBliss הנה למעשה משטח ישיבה נוח המעוגן היטב באמבטיה שלכם. כאשר מעלית האמבט נמצאת במצב זקוף היא משתווה לגובה פני האמבטיה. תוכלו כעת להתישב בנוחיות ובקלות על מעלית האמבט שלכם ולהזיז את רגליכם ואת כפות הרגליים אל תוך האמבט.

כעת, באמצעות השלט אשר לרשותכם ובלחיצת כפתור-תוכלו להנמיך את המושב עד לקרקעית האמבט, כאשר המים כבר נמצאים בתוכו ולהנות שוב מנפלאות הרגיעה באמבטיה.

 

 

כאשר תסיימו, תוכלו ללחוץ על השלט של כסא המעלית ולעלות למעלה בבטיחות כך שתחזרו למצב הראשוני. עם מעלית לאמבט של פי-מדיקל לא תצטרכו להיכנס לאמבט כשהוא ריק ולהמתין שיתמלא ובעת סיום לא תצטרכו להמתין עד שהמים ינוקזו כך שתמנעו מעצמכם את החשש להצטננות.

מעלית אמבט ואמבטיה מלאה הנה בד"כ עדיפה על מקלחת ועל שימוש בכסא מקלחת כיוון שמעלית האמבט מציעה לכם את יתרונות הרוגע ושחרור השרירים כפי ששהיה באמבטיה מלאה מסוגלת להציע. הרחיצה במעלית האמבט הנה עדיפה, בד"כ, על רחיצה בעמידה ותנועה זקופה באמבט אשר הנה גורם תכוף להחלקות, מעידות ונפילות בקרב מבוגרים.

כפי שהשם מרמז, מעלית לאמבט Reclining Bath Lift נשענת לאחור ב-3 מצבים וזויות שונות מה שיאפשר לכם לשכב ולהתרווח אחורה באמבטיה ולהנות מהאפקט המרפא של המים. יש לוודאות כי מעלית האמבט שלכם תמוקם הרחק מקצה האמבט כך שתהיה למשענת אפשרות להטות לאחור.

 

מעלית לאמבט Bath Bliss הנה קלה לשינוע, קלה להפעלה ושימוש ופשוטה לחיבור והסרה.

מעלית האמבט שלכם מהדגם החדיש Bath Bliss כוללת תפס ייחודי, מעוגן בפטנט, אשר הופך את קיפול ונשיאת היחידה לקלה. בעת הנשיאה אין חשש שהיחידה תפתח.

בכדי להפעיל את מעלית כסא האמבט שלכם, לחצו בעדינות על הכפתור עם כיוון התנועה הנבחר-מעלה או מטה. בכדי לעצור את מעלית האמבט בכל רגע ושלב-יש לשחרר את האחיזה בכפתור.

ערכת כסא מעלית האמבט המפנק שלכם הנו קל במיוחד להסרה- פשוט משכו את ידית השחרור בכדי לשחרר את תופסני הואקום האחוריים הייחודיים אשר בחזית היחידה ואז הטו את המעלית חזרה בכדי לשחרר את תופסני הואקום האחוריים ושחררו את כסא האמבט ההידראולי.

מעלית לאמבט Bath Bliss מורכבת מ-2 חלקים, כל אחד מהם מאפשר נשיאה בנפרד.

ניתן לנקות את  מושב מעלית האמבט עם חומרי ניקוי לא אגרסיבים. כיסויי הנוחות שהנם מונעי החלקה, ניתנים להסרה ולשטיפה במכונה עד 60 מעלות.

סיבות רבות לשקט נפשי בידיעה שיש ברשותכם מעלית אמבט אשר תוכלו לסמוך עליה

כל מעליות האמבט של חברת פי-מדיקל מגיעות עם שלט ידני, חסין למים, בעל עיצוב ארגונומי מתקדם. שלט זה הנו פשוט ונוח לשימוש במיוחד. הלחצנים של מעלה ומטה מסומנים בצורה ברורה, הכפתורים גדולים, בולטים ובעלי מרקם נוח מה שהופך אותם לקלים לשימוש גם עבור מוגבלים בראייה.

היציבות של מעלית האמבט מושגת תודות למערכת תפסני הואקום הייחודית אשר מעגנים בצורה בטיחותית את מעלית האמבט למקומה.

אנו בפי-מדיקל מודעים לחשיבות של אחיזה טובה של תפסני הואקום ומצד שני לצורך של הסרה קלה שלהם. לכן הוספנו בשיתוף פעולה עם היצרן, את העיצוב המיוחד לשחרור מהיר: הידית שבבסיס מעלית האמבט הופכת את הסרת היחידה לקלה במיוחד ומאפשרת השארת האמבטיה פנויה למשתמשים אחרים או לשם ניקוי.

כמו כן מצורפים למושב המעלית שלכם גם כיסויי נוחות אשר ניתנים לשטיפה ואשר ניתן להשתמש בהם בבטחה באמבט בועות, אמבט מלחים או בשילוב עם מוצרי אמבט על בסיס שומני.

 

 

מוניטין רב, תנאי ייצור מתקדמים ועמידה בתקני בטיחות בינלאומיים

היצרן של מעלית לאמבט, טרח רבות ועבד קשה בכדי לבנות מוניטין בינלאומי כיצרן של מעליות אמבט בטוחות, אמינות ואיכותיות. מעליות האמבט שלנו עוצבו כך שהמשתמש הנו בראש מעיננו ואנו משוכנעים כי הם יהיו מתאימים לרוב סוגי האמבט.

בבחירה של מעלית האמבט של חברת פי-מדיקל אתם למעשה בוחרים במעלית אמבט בתנאי ייצור נאותים וחדישים אשר יוצרה בכדי להיות פרקטית ותפקודית אך בו בעת הנה בעלת עיצוב יפיפה ואלגנטי.

מעלית האמבט שלנו חמושה בתקני בטיחות בינלאומיים אשר עמדו במשטר מבחנים מחמירים דבר אשר יבטיח לכם שקט נפשי רב בעת השימוש.

לכסא האמבט ההידראולי שלכם יש מסגרת גוף נוקשה ועמידה כך שמעלית האמבט המתכווננת שלכם מסוגלת להרים ולהוריד משתמש במשקל של עד 130 ק"ג.

מעלית האמבט שלכם שוקלת פחות מ-11 ק"ג כך שהיא קלת משקל וקלה לנשיאה וטיפול.

לצפייה בסרטון על אופן פעולת מעלית האמבט הנפלאה Bath Bliss לחצו כאן

 

להלן מידע נוסף ותשובות לשאלות נפוצות בנוגע לכסא המעלית ההידראולי

אם מעלית האמבט שלי מופעלת ע"י סוללה, איך אוכל להשתמש בה במים?

כסא המעלית לאמבט שלכם בנוי כך שהוא מציית לסטנדרטים של איכות ובטיחות בינלאומיים. הסוללה הנה מוגנת ואטומה היטב בתוך השלט כך שאין לכם שום צורך לחשוש מן השימוש במעלית במים.

 

איך אדע שהסוללה לא התרוקנה כאשר אני נמצא ישוב או שכוב באמבט?

יחידת השלט של מעלית לאמבט שלכם מכילה נורית אזהרה קלה לקריאה ובולטת כך שתוכלו לדעת אם הסוללה זקוקה לטעינה חוזרת. כאשר האור בנורית השלט הנה בצבע צהוב-הגיע הזמן לטעינה.

אין חשש מהיתקעות באמבטיה. למעלית האמבט שלכם יש מערכת חכמה בתוך ידית השלט. המערכת יודעת מתי אין בכוחה להעלות אתכם חזרה מן האמבטיה המלאה כך שהיא לא תאפשר לכם לרדת מטה מלכתחילה !

 

כסא הרחצה אשר במעלית האמבט שלי עשוי מפלסטיק קשיח, האם נוח לשבת עליו?

מעלית האמבט שלכם מגיעה עם כיסויים נוחים ומונעי החלקה כך שתחושו בנוחיות רבה בעת הטבילה או השהות באמבטיה. לא רק שהכיסויים ימנעו החלקה כאשר כסא הרחצה הנו במים, הם גם יוסיפו לתחושת חמימות. ניתן גם להסיר הכיסויים לצורך שטיפה בטמפרטורה של 60 מעלות.

האם כסא המעלית מורכב לשימוש?

לשלט של מעלית לאמבט שלכם יש שני כפתורים גדולים. אחד עבור מטה והשני עבור מעלה. כפתורים אלו הנם גדולים, בולטים ונוחים לחישה כך שגם אנשים עם מוגבלות בראייה יוכלו להבחין בינהם.

בכדי להניע את מעלית האמבט לכיוון שתבחרו יש ללחוץ מטה ולהחזיק את הכפתור המתאים. במידה ותרפו מהכפתור-המעלית תעצר עד לחיצה נוספת שלכם. השלט גם מכיל כפתור חרום אוכף אשר יתרום לשקט נפשי רב יותר.

דגם מעלית האמבט הטוב והחדיש בעולם!

מתנה נפלאה ומפנקת ליקרים לכם!

 

במחיר מפתיע של 5900 ש"ח בלבד.

כולל אספקה מיידית  והדרכה מקצועית ע"י נציג מוסמך, בבית הלקוח, באזור גדרה עד חדרה.

התקשרו כעת.


למידע נוסף על המבצע של כסא אמבט מתקדם לחצו כאן


למידע ורכישה בטוחה של כסא אמבטיה חשמלי מדגם ORCA תוצרת ארה"ב, לחצו כאן

 

 למידע ורכישה של מכשיר הרולטור הטוב בעולם של חברת INVACARE ארה"ב, לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים