עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מתקשים לטפס במדרגות ואף שוקלים לעבור דירה עקב כך?

אוהבים את ביתכם אך חוששים שתצטרכו להיפרד ממנו עקב הקושי בטיפוס בגרם המדרגות?

זקוקים למעלית אך חוששים מעלות גבוהה במיוחד?


מעלית כסא של פי-מדיקל בע"מ תוצרת חברת Acorn המפורסמת מארה"ב, תסייע לכם ולבני משפחתכם, ממש כמו פעם, להנות משימוש מלא וניידות מצוינת בביתכם.

צוות מיומן ירכיב בביתכם את מעלית הכסא בכל זמן שתחפצו וישפר את איכות חייכם לבלי הכר.
  
הפתרון הביתי האולטימטיבי עבור אלו המתקשים לעלות במדרגות בביתם


מעלון כסא Acorn יאפשר לכם נגישות נוחה ובטוחה במסגרת ביתכם וכל זאת במחיר נמוך במיוחד לעומת חלופות יקרות הרבה יותר.
במקום הקושי והסיכון אשר גלום בטיפוס במדרגות עבור אלו המתקשים בכך, תוכלו כעת לעלות בבטחה ולרדת בנוחיות עם המעלון המתקדם Acorn , תוצרת ארה"ב.

מעלית מושלמת למדרגות ישרות

מעלית לבית Acorn U.S.A ,תעניק לכם בחזרה את הנגישות ואת היכולת לעלות ולרדת במדרגות אשר בביתכם.


מעלית לבית Acorn 120 נהנית מעיצוב דק ובכך יוצרת חסימה מינימלית במעבר במדרגות.

מעלית למדרגות Acorn 120 הנה כה דקה כך שתאפשר גם לאחרים לעשות שימוש בגרם המדרגות בצורה חופשית כאשר המעלית מקופלת.

מעלית מדרגות של חברת פי-מדיקל נהנית מעיצוב יפיפה אשר ישתלב היטב לעיצוב פנים הבית שלכם.

עם מעלית כסא Acorn 120 תוכלו ל"רחף" במעלה המדרגות ללא מאמץ ובנוחיות מושלמת.התקשרו כעת בכדי לשוחח עם אחד המומחים שלנו אשר ישמח להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר.

לרשותנו גם מערכות של מעלון מדרגות ומערכות של מעלית לבית מתצוגה, במצב מעולה ובמחירים מפתיעים עם אחריות יצרן לשנה.

למידע נוסף על מעלית ביתית מובילה מדגם ACORN ולרכישה מאובטחת באתר, היכנסו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים