עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 משקפי מגן לרופא
Protective Spectacle-PolySafe


משקפי מגן לעיניים ולפנים תוצרת חברת Sperian U.S.A מהווים חלק חיוני בכל תוכנית הגנה לעיניים, כנגד מחלות זיהומיות המופצו בתרסיס טיפתי. 
משקפי המגן Protective Spectacle יספקו לכם שטח ראייה רחב, יכסו עבורכם חלק נכבד מהפנים והנם מצטיינות באיכות אופטית גבוהה.משקפי מגן לרופא תוצרת Sperian  ארה"ב תוכננו כך שיוכלו לספק הגנה עליונה והגנה צידית לעיניים. למעשה משקפי מגן לרופא Sperian מגינות על העיניים מכל זווית אפשרית.
משקפי המגן שלנו מתאימות לכל גודל ראש, נאחזות בצורה נוחה ומכילות תכונות בהירות אופטית מעולות.

למי מתאימות משקפי המגן הרפואיות?

משקפי מגן לרופא Sperian מתאימות לשימוש בבתי חולים, או על ידי רופאי שיניים או מעבדות. המשקפיים מצוינות גם לשימוש ע"י רופאים וטרינריים. הן מיועדות להגנה פיזית על העיניים בעת פרוצדורה רפואית.


איזה יתרונות נוספים גלומים במשקפי מגן לרופא Sperian ?

  משקפי ההגנה לרופא מאפשרות עיקור/סטריליזציה באוטוקלאב.
    ניתן גם לעקר/לנקות את המשקפיים באמצעות דטרגנט עדין, אין להשתמש בממיסים בכדי לנקות את המשקפיים.
    משקפי הגנה לרופא עוצבו כך שמתאימות לחבישה על משקפי מרשם.
  משקפי מגן עיניים ופנים אלו יומדים בדרישות של ה- European Directive עבור ציוד להגנה אישית PPE 89/686/EEC  ויוצרו בהתאמה לדרישות של ה- European Technical Performance Standard, EN166-2001
.
  ♦ משקפי ההגנה לרופא ולצוות הרפואי נושאים תו תקן CE 0194 

    כשמדובר בבריאות העיניים שלכם ובשלמותם- חשוב שתהיו מוגנים.
    הצטיידו עוד היום

   תמיד במלאי ובאספקה מיידית עד לקליניקה שלכם. התקשרו כעת.

  

   למגוון ציוד רפואי לרופא ולמרפאה לחצו כאן

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים