עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

חזון העסק להמשיך להציע מגוון שרותים של עזרים ואביזרים רפואיים ביתיים נלווים ומשלימים, תוך נאמנות לערכים של איכות המוצר והשירות, שימת דגש על חדשנות ביוטכנולוגית, מצוינות בשירות ושביעות רצון גבוהה של הלקוח/מטופל. 

פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי עוסקת ביבוא, שיווק, הפצה ושרות של מגוון רחב של מעל 1000 מוצרים מתחום המכשור והציוד הרפואי לקהילה הרפואית והפארארפואית, למוסדות, לאוניברסיטאות ולפרטיים.

 

לרשות פי-מדיקל מגוון רחב של ציוד רפואי ביתי מתקדם לשיפור איכות החיים והיא נחשבת לפורצת דרך בתחום זה.  פי-מדיקל הנה מובילה בהטמעת טכנולוגיות חדישות ומצטיינת במערך שיווקי רענן.

   
   

מוצרנו הרפואיים מעניקים פתרונות בספקטרום רחב של תחומים רפואיים, כגון רפואת ריאות, מחלות ריאה כרוניות חסימתיות, COPD או חסמת הריאה, רפואת שינה, מחלות אסתמה ואלרגיה, קרדיולוגיה, אונקולוגיה, גריאטריה, וטרינריה ועוד.

חברת פי-מדיקל חרטה על דגלה, מלבד איכות המוצרים הגבוהה, שימת דגש על איכות ויעילות השירות, על מנת לתת מענה מהיר יעיל ומקצועי הן ללקוחותיה המוסדיים והן ללקוחותיה הפרטיים.

כמו כן, פי-מדיקל מבצעת ייעוץ והכוונה בנושא התאמת הציוד הנשימתי על כל גווניו וביצוע הדרכות והשתלמויות בנושאים שונים הנוגעים למוצריה כולל האספקטים הרפואיים והאקדמיים שלהם.

חברת פי-מדיקל משווקת גם ציוד ומכשור רפואי יד שניה, ציוד רפואי משומש ומכשור רפואי משופץ. פי מדיקל מעניקה שירות של השכרת ציוד רפואי במחירים הוגנים המלווה בייעוץ מקצועי חינם.

חברת פי-מדיקל פועלת באופן מתמיד להרחבת תחומי עיסוקה ובכך מספקת ללקוחותיה מקור מצוין לציוד רפואי איכותי במחירים הוגנים.

לרשות פי-מדיקל צוות מקצועי-אקדמי מהשורה הראשונה, ניסיון וידע רחב בתחום המכשור והאביזרים הרפואיים.

לרשות חברת פי-מדיקל גיבוי טכני באמצעות מעבדה הכוללת צוות מיומן המסוגל לתת מענה מהיר לבעיות טכניות של המכשור והציוד.

בין לקוחותינו נמנים: מרכזים רפואיים, בתי חולים כגון תל השומר, בלינסון והדסה, קופות החולים, מכונים פרטיים, אוניברסיטאות, בתי אבות, מוסדות סיעוד לקשישים, משרד האוצר האגף לשיקום נכים, מכון לרפואה וספורט וינגייט, רופאים במגוון התמחויות כולל רפואה משלימה, חברות ציוד רפואי, בתי מרקחת ופארמה, רופאי שיניים, רופאים וטרינרים, מכוני כושר, מכוני  בריאות העור, ספא ויופי  ולקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ.

 

אנו מונעים מכוח הנתינה לזולת ולכן נמשיך לחתור לשיפור מתמיד ולשביעות רצון גבוהה של לקוחותינו תוך הקפדה על אמינות, יושרה, תחושת שליחות ורצון אמיתי לעזור.

 

 

המומחיות והנסיון שלנו הם השקט הנפשי שלכם. התקשרו כעת למענה מהיר ומקצועי.

 

 למגוון דגמי מייצר חמצן נישא ופתרונות ניידות מתקדמים עבור משתמשי החמצן, לחצו כאן

למידע על מחולל חמצן נייד פלטינום שהנו פסגת הטכנולגיה בתחום זה בעולם, לחצו כאן

לציוד רפואי ביתי ופתרונות מתקדמים לשיפור איכות החיים במסגרת ביתית, לחצו כאן

 

 

 

 

מספרים על רבי חיים מוולוז'ין, שכאשר חלה, שאלו אותו תלמידיו איך יוכלו לעזור לו להבריא. אמר להם, לכו לרוקח ותבקשו ממנו שיתפלל למעני.

שאלו, למה דווקא הרוקח? ענה , זה אחד שעושה חסד, כל היום עיסוקו בחסד ולכן ודאי שתפילתו תתקבל.

טענו כנגדו, אמנם הוא עושה חסד, אך זאת היא פרנסתו.

אמר הרב, ומה בכך? הפרנסה היא זו שמאפשרת את החסד, היא אינה ממעיטה מערכו.

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים