עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


הערה: פי-מדיקל אינה נושאת באחריות לגבי המידע המופץ באתר והקישורים הרשומים מטה. כל המידע המופיע מסופק כשירות לציבור ואינו מהווה המלצה למוצר מסוים, פרוצדורה רפואית או שירות רפואי כזה או אחר. המאמרים המופיעים אינם מהוים תחליף לטיפול רפואי מוסמך ולכן משמשים כמידע בלבד. היוועץ עם הרופא שלך בכל שאלה או בעייה הקשורה לטיפול בך.

 

לשימושכם מספר קישורים:

מילון מונחים ביו-רפואיים הקשורים למערכת הנשימה, פיזיולוגיה, אנטומיה, מחלות ריאה ופתולוגיות.

www.members.tripod.com/noairtogo/gloss.htm#glossary

 

לגבי רבים מכם זוהי הפעם הראשונה בחייכם שאתם חייבים לדעת ל"נהל" ולטפל בבריאותכם.

לרשותכם בוודאי צוות מומחים הכולל גם את רופא המשפחה שלכם, מומחה הריאות, המטפל הנשימתי או לחילופין הקרדיולוג או האונקולוג וספק ציוד החמצן. כולנו נמצאים ועומדים לרשותכם.

בידכם ללמוד על המחלה שלכם, איך לטפל בה ואיך לדעת לנצל את היכולת והידע של המומחים, בצורה הטובה ביותר. חברת פי-מדיקל תשמח להעניק לכם מנסיונה רב השנים ובעדכון ויידוע בדבר טכנולוגיות חדישות בתחום אשר עשויות לשפר לבלי הכר את איכות חייכם ואת דרגות החופש שלכם.

יתכן שתהיו מעונינים ללמוד יותר בנושא זה מהאתר COPD Advocate

www.copdadvocate.com

 

 

לעיונכם גם מאמר בעברית העוסק בהיבטים של אבחון מחלת ה-COPD באספקט הביוכימי- פתולוגי שלה. נכתב ע"י פרופ' בן עמי סלע, מנהל המכון לכימיה פתולוגית, מרכז רפואי שיבא, תל השומר

www.tevalife.co.il/article.asp?ID=2857

 

 

למידע על אמפיזמה קראו את מאמר מנהל המזון והתרופות האמריקאי-אמפיזמה, מניעה וטיפול.

www.fda.gov/fdac/features/1999/299_emph.html

 

 

 

מאמר המשווה בין טיפול בחמצן רציף בהשוואה לטיפול בחמצן בפאלסים, במהלך הלילה. ע"פ מחקר זה לא נצפו הבדלים קליניים חשובים ברמת ריווי החמצן בדם בין שני השיטות וכמו כן לא נצפו הבדלים קליניים בנוגע לקצב דופק הלב.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=ShowDetailView&TermToSearch=16533414&ordinalpos=1&itool=

 

 

לאלו המעונינים לקרוא ולרכוש ידע ראשוני על מערכת הנשימה, תהליך הנשימה, חילופי הגזים, קצב האיוורור הריאתי ועוד, להלן מאמר בקישור הבא:

http://www.zinman.org.il/html/bio/nesi.doc

 

 

 

מהו יתר לחץ דם ריאתי? מהם הגורמים ליתר לחץ דם ריאתי משני?

מהם הבדיקות לאבחון והטיפול ביל"ד ריאתי?

כל זה ועוד ניתן למצוא באתר העמותה הישראלית ליתר לחץ דם ריאתי

www.phisrael.org.il/index.html

 

 

 

 

אתר נוסף חשוב, בנושא סרטן הריאות, הנו אתרו של פרופ' מרימסקי הכולל

מידע רב, מאמרים חשובים ומגוון טיפולים.

http://www.oncology-lung-sarcoma.com

 

 

 

לנוחיותכם, מצורף בזאת קישור לאתר מצויין שיסייע לכם רבות בנושא הנגישות, תחבורה, תיירות בארץ ובעולם, מדריך לנוסעים לחו"ל ועוד ועוד.

מומלץ גם ליצור עמנו קשר לגבי מידע עדכני בנוגע לטיסות לחו"ל עבור משתמשי החמצן.

http://www.aisrael.org

 

 

 

 

הקישור הרחב ביותר והמקצועי ביותר שיכולנו למצוא בעברית בנושא

הפיזיולוגיה, הפרעות של מערכת הנשימה ומחלות ריאתיות

http://www.scribd.com/doc/17761

 

 מעונינים בהדרכה לגבי תירגול גופני בעוצמה נמוכה, המיועד גם למבוגרים, אשר הוכח במחקרים כי משפיע לטובה על מצבי מתח ולחץ, מסייע למניעת נפילות במבוגרים, משפר יציבות וקואורדינציה ומשפר איכות חיים בהיבט הבריאותי והנפשי?

אתר זה מכיל "אוצרות" רבים ואנו סבורים כי הוא עשוי להיות לעזר

www.derech.net

 

ראיון מרתק עם פרופ' מרדכי קרמר, מנהל מכון הריאה בבלינסון, בעקבות מחקר הבולד [THE BOLD STUDY ] אשר פורסם לאחרונה ב- LANCET.

תמונת מצב עדכנית לשכיחות ה-COPD , אתיולוגיה, הדומה והשונה בין מחלות ריאה כרוניות חסימתיות ובין אסתמה, סוגי הטיפול, תרופות חדשות בטיפול ב-COPD , שיפור איכות החיים וטיפולים מונעים.

http://www.e-med.co.il/emed/new/usersite/content.asp?CatID=1&ContentID=130359

 

מרפאה לטיפול בפצעים כרוניים קשיי ריפוי, בבית החולה. פועלת במרכז הארץ. טיפול במחלות רקע כמו סכרת, אי ספיקת לב, איזון הכאב.

 חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ מופיעה גם בדפי זהב במדריך העסקים תחת הסיווג רפואה מכשור וציוד וכן ציוד רפואי ביתי להשכרה, לנוחיותכם

 

חברת פי-מדיקל מעניקה הנחות מיוחדות לחברי העמותה לדיסאוטונומיה משפחתית, המעונינים ברכישת ציוד רפואי נשימתי. לאתר העמותה ליחצו כאן

 

לקניון הבריאות, לבריאות שופ, שם תוכלו לרכוש בצורה בטוחה , ישירות מהמומחים, מגוון אביזרי בריאות, ניידות ומוצרים ביתיים לשיפור איכות החיים, היכנסו כעת

 

 

 

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים