עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 תיירות מרפא- שירותי ציוד רפואי נלווים

חברת פי מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ מתמחה במתן מעטפת שירות של ציוד רפואי, אביזרים רפואיים ומוצרי בריאות לשיפור איכות החיים עבור חברות העוסקות בפלח תיירות מרפא, תיירות רפואית, תיירות בריאותית ועבור הגורמים האחראיים לנסיעות ונסיעות רפואיות של תיירים רפואיים ממגוון מדינות בגלובוס, לקבלת טיפולים בישראל.

חברת פי מדיקל בע"מ מציעה מבחר מוצרים תומכים לענף התיירות הרפואית העוסקת בניתוחים כללים, טיפולים למחלות הסרטן, טיפולים של מחלות ריאה והשתלות ריאה, ניתוחי לב וחזה, אף אוזן גרון, סכרת, שיקום נשימתי, טיפולים אלטרנטיביים וטיפולים בהשמנת יתר.

תודות למגוון שלנו של טכנולוגיות רפואיות מתקדמות לפתרון בעיות ניידות ועם דגש על טיפול ואבחון עצמי וביתי, מסוגלת חברת פי-מדיקל בע"מ להציע מערך רחב של פתרונות עבור חברות תיירות, חברות תיירות מרפא אשר מעונינות לשפר את איכות השהייה של המטופל ורווחתו.

תיירות מרפא הפכה לתעשייה לאומית עבור מדינת ישראל אשר מנצלת משאב ייחודי שלה- שילוב רב מערכתי של ידע, טכנלוגיה רפואית מתקדמת ואיכות גבוהה של צוותים רפואיים בישראל.
הנסיון הרב אשר נצבר בישראלי בנושאי שיקום, ניתוחי לב, חזה וריאות, טיפולי עור וסכרת ועוד, מעלים את קרנה של ישראל ברחבי העולם ומצייצרים הכנסות חשובות עבור המדינה.

תיירות מרפא הנה משאב ונכס אשר ברגולציה נאותה הביא, מביא ויביא תועלת רבה לתיירות ולהאדרת שמה של ישראל ברחבי העולם.

חברת פי-מדיקל מתגאה בקשר רב השנים שלה עם רופאים במגוון דיציפלינות, עם צוותים רפואיים ועם חברות תיירות המרפא.

חברת פי מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ שמחה לסייע בתמיכה של ציוד ואביזרים רפואיים .

חברת פי-מדיקל מתפארת ביכולת תקשורת טובה במבחר שפות מה שמסייע מאוד ביצירת מענה מצוין עבור תיירים רפואיים מארה"ב, רוסיה, מזרח אירופה, גרמניה, איטליה , יוון , קפריסין ועוד.ציוד רפואי לתיירות מרפא? התקשרו לייעוץ וסיוע מחברת פי-מדיקל בע"מ

למידע על שירותי החמצן לניידות של חברתנו, בשפה האנגלית, לחצו כאן

קוראים אשר התענינו בנושא תיירות מרפא ואביזרים רפואיים תומכים, קראו גם על מגוון פתרונות הניידות  והנסיעות עם חמצן של חברת פי מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים.

למידע נוסף בדבר טיפול ויעוץ רפואי ע"י מומחי מרכז רפואי רבין, עבור תיירים ואזרחים זרים, היכנסו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים