עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
איזה ספק ואיזה יצרן של מחולל חמצן נייד לרכוש?
 
בשנים האחרונות קיימים בעולם, בארה״ב וגם בישראל דגמים רבים של מחוללי חמצן ניידים מיצרנים שונים וספקים שונים.
 
כאשר אתם רוכשים מחולל חמצן נייד חשוב שהדגם יהיה המתאים ביותר לדרישות שלכם וגם ליכולות הניידות ואף המצב הנשימתי, חשוב גם להיוועץ במומחים בתחום אשר יתפרו לכם את ״החליפה״ המתאימה ביותר למידותיכם.
 
קרדינלי להתקשר עם חברה אשר הנה מומחית בתחום ואשר תוכל לייעץ לכם, מתוך מכלול גדול של אפשרויות, מה הפתרון המיטבי לניידות עבורכם. חברה שפועלת שנים רבות בתחום ונהנית מנסיון עשיר בטיפול ושירות במקרה של מכשיר תקול.
 
קיים יתרון ענק להתקשרות עם חברה מומחית לציוד רפואי נשימתי אשר לרשותה מגוון מכשירים ממגוון יצרנים אמריקאים, חברה שלרשותה כל מערך המכשירים, בכל הספיקות והדגמים- כך תהיו משוכנעים שהתאימו עבורכם את הדגם הנאות ביותר ולא רק דגם שיש לסוכן כלשהוא במלאי...
 
חשוב וכדאי לרכוש מכשיר מחברה מקומית אשר עיקר עיסוקה מחוללי חמצן ניידים, מה שיבטיח לכם קשר טוב וארוך טווח, סיוע בתפקוד המכשיר בעת הצורך ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

         
 
המקצועיות, הידע והנסיון הגדול של חברה כזו יחסכו לכם בטווח המיידי, הבינוני והארוך אלפי שקלים ומעל לכל- יספקו לכם את השקט הנפשי והניידות שאתם מחפשים.
 
נסו להגיע כמה שיותר וכמה שאפשר, למקור, למשווקים הבלעדיים, למומחים הביורפואיים ואל תסתפקו בכאלה אשר אינם מומחים בתחום אשר מציעים , כביכול, את ״העסקה״ הטובה ביותר אך להם נסיון מועט בשנים בתחום.

האמרה הידועה ש"הזול יעלה לנו ביוקר", תופסת משנה תוקף כאשר מדובר במכשיר מחולל חמצן נייד. והסיבה- אספקת מכשיר חמצן נייד חלופי ועד לבית, בעת תקלה ותוך 24 שעות אינו דבר שכל משווק יכול להציע ושווה אלפי שקלים.


 
 
דרך טובה להתרשמות הינה ״שיטוט״ בפורומים רפואיים והתרשמות מה כותבים ומה חושבים הצרכנים.
 
דרך נוספת היא היוועצות עם רופא הריאות שלכם, הרופא הקרדיולוג או האונקולוג- מה דעתם ומה ועל מי הם ממליצים.

נכון לעת הזאת, רק מחוללי חמצן תוצרת ארה"ב מסוגלים לספק את טוהר החמצן, נפח ולחץ החמצן, המתאים עבור משתמשי חמצן אשר להם COPD , אמפיזמה או ברונכיטיס כרונית. 

בנוסף, חשוב שתבדקו במנוע חיפוש גוגל, מיהו הספק אשר מופיע במקומות הראשונים בחיפוש האורגני (לא מודעה..). גוגל בבוחרה מי ימוקם במקום הראשון, השני והשלישי, לוקחת בחשבון פרמטרים של איכות ווותק, עוד דרך טובה לדעת אצל מי מומלץ לרכוש.

כיוון שההיצע מבלבל, אנו מציעים "התאמת חליפת חייט" וייעוץ ברמה הגבוהה בישראל, בדבר הדגם המתאים ביותר עבורכם. הייעוץ חינם ומתבצע על ידי מר מוטי פנסו האורים והתומים והחלוץ של מחוללי החמצן הניידים בישראל.

 
חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, עובדים עם נשמה ומשפרים לכם את איכות הנשימה.
לייבסיטי - בניית אתרים