עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
איזה ספק ואיזה יצרן של מחולל חמצן נייד לרכוש?
 
בשנים האחרונות קיימים בעולם, בארה״ב וגם בישראל דגמים רבים של מחוללי חמצן ניידים מיצרנים שונים וספקים שונים.
 
כאשר אתם רוכשים מחולל חמצן נייד חשוב שהדגם יהיה המתאים ביותר לדרישות שלכם וגם ליכולות הניידות ואף המצב הנשימתי, חשוב גם להיוועץ במומחים בתחום אשר יתפרו לכם את ״החליפה״ המתאימה ביותר למידותיכם.
 
קרדינלי להתקשר עם חברה אשר הנה מומחית בתחום ואשר תוכל לייעץ לכם, מתוך מכלול גדול של אפשרויות, מה הפתרון המיטבי לניידות עבורכם. חברה שפועלת שנים רבות בתחום ונהנית מנסיון עשיר בטיפול ושירות במקרה של מכשיר תקול.
 
קיים יתרון ענק להתקשרות עם חברה מומחית לציוד רפואי נשימתי אשר לרשותה מגוון מכשירים ממגוון יצרנים אמריקאים, חברה שלרשותה כל מערך המכשירים, בכל הספיקות והדגמים- כך תהיו משוכנעים שהתאימו עבורכם את הדגם הנאות ביותר ולא רק דגם שיש לסוכן כלשהוא במלאי...
 
חשוב וכדאי לרכוש מכשיר מחברה מקומית אשר עיקר עיסוקה מחוללי חמצן ניידים, מה שיבטיח לכם קשר טוב וארוך טווח, סיוע בתפקוד המכשיר בעת הצורך ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

         
 
המקצועיות, הידע והנסיון הגדול של חברה כזו יחסכו לכם בטווח המיידי, הבינוני והארוך אלפי שקלים ומעל לכל- יספקו לכם את השקט הנפשי והניידות שאתם מחפשים.
 
נסו להגיע כמה שיותר וכמה שאפשר, למקור, למשווקים הבלעדיים, למומחים הביורפואיים ואל תסתפקו בכאלה אשר אינם מומחים בתחום אשר מציעים , כביכול, את ״העסקה״ הטובה ביותר אך להם נסיון מועט בשנים בתחום.

האמרה הידועה ש"הזול יעלה לנו ביוקר", תופסת משנה תוקף כאשר מדובר במכשיר מחולל חמצן נייד. והסיבה- אספקת מכשיר חמצן נייד חלופי ועד לבית, בעת תקלה ותוך 24 שעות אינו דבר שכל משווק יכול להציע ושווה אלפי שקלים.


 
 
דרך טובה להתרשמות הינה ״שיטוט״ בפורומים רפואיים והתרשמות מה כותבים ומה חושבים הצרכנים.
 
דרך נוספת היא היוועצות עם רופא הריאות שלכם, הרופא הקרדיולוג או האונקולוג- מה דעתם ומה ועל מי הם ממליצים.

נכון לעת הזאת, רק מחוללי חמצן תוצרת ארה"ב מסוגלים לספק את טוהר החמצן, נפח ולחץ החמצן, המתאים עבור משתמשי חמצן אשר להם COPD , אמפיזמה או ברונכיטיס כרונית. 

בנוסף, חשוב שתבדקו במנוע חיפוש גוגל, מיהו הספק אשר מופיע במקומות הראשונים בחיפוש האורגני (לא מודעה..). גוגל בבוחרה מי ימוקם במקום הראשון, השני והשלישי, לוקחת בחשבון פרמטרים של איכות ווותק, עוד דרך טובה לדעת אצל מי מומלץ לרכוש.

כיוון שההיצע מבלבל, אנו מציעים "התאמת חליפת חייט" וייעוץ ברמה הגבוהה בישראל, בדבר הדגם המתאים ביותר עבורכם. הייעוץ חינם ומתבצע על ידי מר מוטי פנסו האורים והתומים והחלוץ של מחוללי החמצן הניידים בישראל.

 
חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, עובדים עם נשמה ומשפרים לכם את איכות הנשימה.
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים