עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
איך לבחור מחולל חמצן נייד?
 
כאן תמצאו את כל המדע אשר יסייע לכם בביצוע החלטה מושכלת וכדאית בדבר מחולל החמצן הנייד המתאים ביותר לצרכים.
 
נתחיל דווקא מהסוף- לא מומלץ לאדם פרטי אשר אינו מתמחה בתחום, להחליט לבדו איזה מחולל חמצן נייד יאפשר לו את התמורה הטובה ביותר לכספו ובו זמנית יאפשר לו התאמה מיטבית לדרישותיו, לצרכיו, ליכולת הניידות שלו ואשר יספק מענה טוב גם למצבים נשימתיים משתנים.
 
אז מה כן מומלץ?
 
להתייעץ עם המומחים בתחום מחברת פימדיקל אשר יבנו עבורכם מערך הכוונה, מידע, השוואה והתאמה אישית.
 
לשמוע מהספק על מגוון האפשרויות העומדות בפניכם מבחינת משקל המחולל הנייד, עוצמת המחולל הנייד, זמן פעולת סוללות נטענות של הדגם, תקופת אחריות, מעטפת שרות התמיכה לאחר המכירה ועוד.

 
חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, נהנת מקשרים עם כל רופאי הריאות, הקרדיולוגים והאונקולוגים כך שההתאמה של הדגם הנכון תתבצע במערך משולש של משתמש-רופא-ספק ציוד. לקבלת החלטה הטובה ביותר האפשרית.
 
מה קורה כאשר מחולל חמצן נייד הנו תקול או מושבת או שאינו מתפקד כראוי?
 
מחולל חמצן נייד מהווה תמיד נדבך נוסף, בעיקר לניידות ואינו מחליף מחולל חמצן בייתי המסופק בדרך כלל ע״י קופות חולים.
 
במידה ומחולל החמצן הנייד שלכם התקלקל, חברת פי-מדיקל תסייע בתיקונו או החלפתו, בהתאם לכתוב בכתב האחריות שלכם ובהתאם לחוק הגנת הצרכן. אתם תוכלו להיות שקטים שיש על מי לסמוך.

יש מחולל חמצן נייד ויש מחולל חמצן נייד פלטינום, היחידי שעמיד לחום, רטיבות ונפילות, קל, שקט ועם שתי סוללות קלות


 
חברת פי-מדיקל בע״מ הנה היחידה בישראל אשר מעניקה שרות VIP של מכשיר חלופי ( בהתאם לכתב האחריות) ועד תום תיקון המכשיר המקורי שלכם, מה שתורם לשקט נפשי, המשך פעילות וניידות והמשך רצף שימוש. המדובר בשרות השווה אלפי שקלים ואשר עשוי לשמש אתכם לרווחתכם.
השירות הנו בכל רחבי הארץ ועד לבית הצרכן, לנוחיותו הרבה.

מהו מחולל החמצן הנייד הטוב ביותר?

שאלה זו אנו נשאלים בפי-מדיקל מעת לעת.

והתשובה היא: מחולל החמצן הנייד הטוב ביותר הנו זה המתאים ביותר עבורכם, המתאים ביותר לדרישות החמצן שלכם ולסגנון החיים המיוחד שלכם.

במידה ואתם מחפשים לרכוש מחולל נייד ואתם מקבלים תשובה אחרת מזו אשר ניתנה כאן- כנראה שאתם משוחחים עם איש מכירות אשר מעונין לבצע מכירה מהירה ולא עם מומחה נשימתי אשר חשוב לו להתאים את המחולל הנייד הטוב ביותר עבורכם.

אצלנו במרכז הישראלי למחוללי חמןצ ניידים נעניק לכם חוות דעת מקצועית, חינם. אל תהססו ליצור קשר.

על מידע מהמומחים במחוללי חמצן ניידים בדבר איזה יצרן של מחולל חמצן נייד לבחור, מהם השיקולים, היתרונות והחסרונות, לחצו כאן.

למידע על מחולל חמצן נייד דגם פלטינום אשר הנו החדיש, החזק, העמיד, האמין וקל המשקל כיום, לחצו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים