עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מעונינים לבנות חדר מלח אצלכם בבית, בקלניקה, בספא , בצימר או באתר הנופש אך לא יודעים למי לפנות?
מחפשים עסק אמין אשר מתמחה בתכנון, הקמה ובנייה של חדרי מלח בישראל?

מומחים בתחום הבריאות , מערכת הנשימה ובעיות נשימתיות?

צוות ישר, מנוסה ומקצועי מתחום הבריאות, אשר חדרי מלח הנו התמחותו ועיסוקו מזה שנים ?

צוות אשר יסייע לכם בבניית חדר מלח על פי שאיפותיכם ותקציבכם?


חברת פימדיקל בשיתוף עם אתר מוצרי הבריאות המוביל לבריאות שופ הנה הכתובת שלכם בנושא הקמת ובניית חדר מלח.

child in salt room

אנו נסייע ונלווה אתכם בכל שלבי התהליך ונדאג שחוויית בניית חדר המלח תהיה נעימה, קלה ועם תוצאה משביעת רצון עבורכם.

לרשותנו נסיון רב בהקמת חדרי מלח במרכזי ספא, בריאות, בתי מלון וגם אצל אנשים פרטיים החפצים בחדר מלח אצלם בבית.

כיצד מסייע מלח וחדר מלח בהקלה על סמפטומים רבים במערכת הנשימה?חדרי מלח ידועים לעיתים גם בכינוי "מערת מלח", "סאונת מלח" או "היכל מלח"
למלח יש סגולות רפואיות אשר הוכחו מחקרית כמסייעים באסטמה, נפחת, סיסטיק פיברוזיס, דלקות גרון, שיעול כרוני, סינוסיטיס ומחלות נשימה שונות ללא צורך בתרופות נוספות וללא תופעות הלוואי שלהן.
הצוות המקצועי שלנו מרכיב את חדרי המלח ואת אריחי המלח אשר מיובאים ממכרות המלח במזרח אירופה, בצורה מקצועית אשר תחזיק מעמד שנים רבות ומעניק פתרונות שונים לחדרי מלח בהתאם לצרכיהם.
 אנו מאמינים ויודעים כי חלק מהמכלול הטיפולי בחדר מלח הנו גם החוויה האסתטית הנעימה לעין ולכן אנו שמים דגש גם ליופי העיצובי של חדר המלח שלנו ולתחושה המדהימה המתקבלת בעת השהייה בו.


התקשרו כעת לייעוץ ראשוני 

מעונינים בפרטים נוספים, תמונות ויתרונות בבניית חדר מלח, היכנסו כאן

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים