עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 

נפיחות ברגל ונפיחות בזרוע הנם סימפטומים אשר עלולים להתרחש כתוצאה ממצב קליני וגם שלא ממצב קליני כגון עמידה ממושכת, הריון, פקקת ורידים עמוקה, אי ספיקה ורידית וכן כתוצאה מלימפאדמה.

המצב הנפוץ ביותר הנו נפיחות או EDEMA /אדמה בגפיים.


קיימים מספר מצבים אשר באים לידי ביטוי בבצקת ברגליים או נפיחות ברגליים:

דליות או התרחבות של הורידים של מערכת הורידים החיצונית, מתרחשים כאשר השסתום בדופן כלי הדם או הוריד , נחלש וכתוצאה מכך הדם נעצר. תופעה זו מובילה לבעיות בתנועה ובסירקולצית הדם הורידי ולהיווצרות של בצקת ברגליים, בבצקת בידיים ולתופעת נפיחות ואדמה (edema) .

מקובל להעריך כי הריון מהווה גורם מסייע לעלייה בשכיחות הארועים של דליות והתרחבות ורידים (Varicose veins)  בנשים , אשר יכול להוביל לאי ספיקה ורידית או החזר ורידי לקוי ולנפיחות ובצקות ברגליים.


התסמין הנפוץ ביותר במקרים של דליות ותופעת בצקת ברגליים הנו הכאב הניכר המורגש וכן ההתכוצויות והעויתות , חוסר התחושה, העיקצוץ, הרגליים עשויות לחוש כבדות , מכאיבות ועשויות להראות לא אסתטיות.

חוסר נוחות ברגליים  ובצקות ברגליים משויכות בדרך כלל להפרעות ורידיות כרוניות (עימדון ורידי כרוני) ואי ספיקה ורידית כרונית ומטופלות באמצעות גרבי לחץ.

תסמונת בתר קרישתית או Post Thrombotic Syndrome המאופינת בתסמונת כרונית של סמפטומים קליניים הכוללים כאב, נפיחות , פרסתזיה (תחושות של עקצוץ ונימול), היווצרות כיבים בגפה הפגועה ובעקבותם פקקת ורידים עמוקה (DVT). 

תסמונת בתר קרישתית בגפיים העליונות משפיעה באופן שלילי על איכות החיים. הסמפטומים כוללים נפיחות ובצקת בזרוע, כבדות ועייפות בעת מאמץ.


נפיחות בזרוע הנה תסמין ידוע במקרים של לימפאדמה לאחר ניתוח כריתת שד, סיבוך נפוץ לאחר טיפול בקרצינומה בשד. הנפיחות מהווה הצטברות לא תקינה של חלבוני רקמה, EDEMA או נפיחות וכן דלקת כרונית בקצות הגפה. מטופלות עלולות לסבול מכאב, תפקוד מוגבל בגפיים וכן ממגוון בעיות חברתיות ופסיכולוגיות עקב כך.

טיפולים להקטנת נפח והצרת היקפים

טיפולים להפחתת בצקת כוללים התערבות שיקומית כגון הרמת הגפה,עיסוי וכן לחץ חיצוני (קומפרסיה) המבוצעת באמצעות שרוול או מכנס או ג'קט ובאמצעות משאבות חכמות המספקות לחץ לסירוגין.

הטיפול בדליות או Varicose Veins מתחלק בדרך כלל לשלוש קבוצות עיקריות: ניתוח, טיפולים תרופתיים וטיפולים שאינם תרופתיים.  טיפולים  בנפיחות ברגל מורכבים בעיקר מהפחתת התסמינים מאשר ריפוי ועושים שימוש בגישות תרופתיות ולא תרופתיות.


ישנם עדויות מוצקות המראות כי גרבי לחץ אלסטיות מפחיתות את סיכויי ההיארעות של PTS או Post Thrombotic Syndrome, בעברית- תסמונת בתר-קרישתית. תסמונת בתר-קרישתית הנה סיבוך טווח ארוך לפקקת ורידים עמוקה או DVT.
גרבי לחץ אלסטיות בעלי כוח דחיסה או לחץ של 20-50 מ"מ כספית מפחיתות בצקת ומשפרות סמפטומים של תסמונת בתר-קרישתית.

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים