עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
טיפולי שיניים בחול- כדאי מכל הבחינות.

אין זה סוד שטיפולי שיניים בישראל זה עסק יקר למדי, לעיתים יקר מאוד.

כאשר מדובר בטיפול שיניים סטנדרטי- אנו מוצאים את הדרך כיצד לשלם, לעיתים  באמצעות חלוקה לתשלומים  וצולחים את הענין.

אבל מה קורה כאשר יש צורך או רצון לבצע טיפול שיניים מורכב כגון פרוצדורת השתלת שיניים, שתל שיניים, שיקום שיניים, יישור שיניים, החדרת שתלים דנטליים, שיקום הפה והשיניים, טיפולים אסתטיים?

במקרים כאלו, כאשר מחיר הטיפול יכול להאמיר ולהגיע אף למאות אלפי שקלים בישראל- מומלץ כיום להיות צרכן חכם ולבחון אפשרויות של השתלת שיניים בחול או טיפול שיניים בחול.

אנו בחברת פימדיקל נשמח להפנות אתכם לטיפול שיניים בחול אשר עלותו תהיה נמוכה בלעיתים כ-70% מעלות טיפול שיניים מקביל בישראל.
תודות לקשרינו בתחום רפואת השיניים והציוד הרפואי, נשמח להפנות אתכם לטיפול שיניים בקפריסין היוונית, מרחק טיסה של 40 דקות בלבד מתל אביב. קפריסין שייכת לאיחוד האירופי ואיכות רפואת השיניים שלה גבוהה במיוחד.

תוכלו לקבל חוות דעת שנייה או הצעת מחיר הוגנת במיוחד אשר עשויה לחסוך לכם סכומי עתק.
מרפאת המומחים עליה אנו ממליצים בחום ממוקמת במחוז פאפוס בקפריסין. הטיסה מישראל לקפריסין הנה קלה, קצרה וזולה במיוחד והשהות במקום הנה פנטסטית. הסטנדרטים הרפואיים מצוינים וצוות רופאי השיניים הנו מהמובילים בקפריסין.היחס האישי והנהדר לו תזכו הנו שם דבר ומאפיין את תרבות הכנסת האורחים הקפריסאית המפורסמת. התחושה הנהדרת של תוצאה מעולה המשולבת במחיר קטן תהפוך את התהליך לחוויה נעימה. תצאו עם חיוך תרתי משמע.

    


טיפול שיניים בחו"ל? טיפול שיניים בקפריסין? נשמח לייעץ ולסייע.

אתם מוזמנים לשוחח כעת עם מוטי 050-314897
9
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים