עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מהם סוגי מגיני ברכיים, מייצב ברך או מקבע ברך הקיימים כיום וכיצד לבחור את מגן ברך, מייצב ברך, מגיני ברכיים הנכונים והמתאימים ביותר עבורכם?


אין כלל ספק- מייצב ברך הנו אביזר חשוב כאשר מטפלים בפציעה בברך, בין אם המדובר בשבר, פציעה, חוסר יציבות, קרעים ברצועות צולבות, רצועות קולאטרליות ודלקת מפרקים ניוונית/ אוסטאוארטריטיס.

מייצב ברך הנו אביזר חשוב לא פחות גם למניעת פציעה.

אלא שההיצע כיום גדול והבחירה עלולה להיות מתסכלת.

לכן אנו בחברת פי-מדיקל המומחים לאביזרים אורטופדיים, בשיתוף עם אתר מוצרי הבריאות ואיכות החיים,
לבריאות שופ, נעניק פה מידע חשוב כיצד לבחור את מייצב ברך הנכון עבורכם וכמובן נפרט על סוגים שונים של מייצבי ברכיים. 

אין לנו ספק כי מדריך זה יקל עליכם בבחירה ויהפוך את ענין ההתאמה לפשוט ונעים יותר.

בנוסף למדריך זה, מומלץ גם ליצור עמנו קשר לייעוץ נוסף ולהתאמה (מלבד הייעוץ שלכם מהגורם הרפואי).

כאשר בוחרים במגן ברך או מייצב ברך צריך לדעת מהי רמת ההגנה הנדרשת לברך שלכם.

במקרים של כאב קל עד בינוני בברך, במקרי נפיחות, חוסר יציבות קל או חבלה בברך, מגן ברך אלסטי או ברכייה אלסטית/שרוול לברך יעניקו גמישות מירבית אך רמת הגנה נמוכה.

במקרים של פגיעה בגידים וברצועות, גירויים לאחר ניתוח, אי יציבות של הרצועות והפיקה, דלקות בגידים והקלה על כאבי ברכיים קלים עד בינוניים, מומלץ על מגיני ברכיים אשר אינם כה גמישים אך עדיין מאפשרים טווח תנועה. מגיני ברכיים אלו יעניקו רמת תמיכת ברך קלה עד בינונית.


ניתן לחלק את מגיני ברכיים ל-4 קטגוריות: שרוולי ברך (Sleeves), תומכי ברך (Supports) , מייצבי ברך (Stabilizers) , ומגיני ברכיים עם ציר או מפרק (Hinged Knee Braces).

שרוולי ברך מגיעים במידות וניתן להחליקם או לחבשם על הברך. תומך ברך הוא מתכוונן ובדרך כלל נכרך סביב הברך. גם שרוול ברך וגם תומך ברך-שניהם מספקים תמיכה בסיסית בשילוב עם חימום וקומפרסיה (לחץ).
מגן ברך מגנטי פיקה פתוחה, כדוגמא לתומך ברך הנכרך סביב הברך
 

מייצבי ברך מכילים קפיצי מתכת משתי צידי הברך, לתמיכה מתקדמת יותר.

מגיני ברכיים עם ציר או מפרק , מכילים צירים אשר מאפשרים לברך לנוע בצורה הדומה לתנועה הטבעית של הרגל, לקבלת התמיכה הגבוהה ביותר.ברכיית נאנו ל אוסטאוארטריטיס כדוגמא לערכה של מגן ברך עם ציר או מפרקלמגוון ולאיכות הגבוהים בישראל של אביזרים אורטופדיים ממיטב היצרנים בעולם, היכנסו כאן
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים