עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מהם סוגי מגיני ברכיים, מייצב ברך או מקבע ברך הקיימים כיום וכיצד לבחור את מגן ברך, מייצב ברך, מגיני ברכיים הנכונים והמתאימים ביותר עבורכם?


אין כלל ספק- מייצב ברך הנו אביזר חשוב כאשר מטפלים בפציעה בברך, בין אם המדובר בשבר, פציעה, חוסר יציבות, קרעים ברצועות צולבות, רצועות קולאטרליות ודלקת מפרקים ניוונית/ אוסטאוארטריטיס.

מייצב ברך הנו אביזר חשוב לא פחות גם למניעת פציעה.

אלא שההיצע כיום גדול והבחירה עלולה להיות מתסכלת.

לכן אנו בחברת פי-מדיקל המומחים לאביזרים אורטופדיים, בשיתוף עם אתר מוצרי הבריאות ואיכות החיים,
לבריאות שופ, נעניק פה מידע חשוב כיצד לבחור את מייצב ברך הנכון עבורכם וכמובן נפרט על סוגים שונים של מייצבי ברכיים. 

אין לנו ספק כי מדריך זה יקל עליכם בבחירה ויהפוך את ענין ההתאמה לפשוט ונעים יותר.

בנוסף למדריך זה, מומלץ גם ליצור עמנו קשר לייעוץ נוסף ולהתאמה (מלבד הייעוץ שלכם מהגורם הרפואי).

כאשר בוחרים במגן ברך או מייצב ברך צריך לדעת מהי רמת ההגנה הנדרשת לברך שלכם.

במקרים של כאב קל עד בינוני בברך, במקרי נפיחות, חוסר יציבות קל או חבלה בברך, מגן ברך אלסטי או ברכייה אלסטית/שרוול לברך יעניקו גמישות מירבית אך רמת הגנה נמוכה.

במקרים של פגיעה בגידים וברצועות, גירויים לאחר ניתוח, אי יציבות של הרצועות והפיקה, דלקות בגידים והקלה על כאבי ברכיים קלים עד בינוניים, מומלץ על מגיני ברכיים אשר אינם כה גמישים אך עדיין מאפשרים טווח תנועה. מגיני ברכיים אלו יעניקו רמת תמיכת ברך קלה עד בינונית.


ניתן לחלק את מגיני ברכיים ל-4 קטגוריות: שרוולי ברך (Sleeves), תומכי ברך (Supports) , מייצבי ברך (Stabilizers) , ומגיני ברכיים עם ציר או מפרק (Hinged Knee Braces).

שרוולי ברך מגיעים במידות וניתן להחליקם או לחבשם על הברך. תומך ברך הוא מתכוונן ובדרך כלל נכרך סביב הברך. גם שרוול ברך וגם תומך ברך-שניהם מספקים תמיכה בסיסית בשילוב עם חימום וקומפרסיה (לחץ).
מגן ברך מגנטי פיקה פתוחה, כדוגמא לתומך ברך הנכרך סביב הברך
 

מייצבי ברך מכילים קפיצי מתכת משתי צידי הברך, לתמיכה מתקדמת יותר.

מגיני ברכיים עם ציר או מפרק , מכילים צירים אשר מאפשרים לברך לנוע בצורה הדומה לתנועה הטבעית של הרגל, לקבלת התמיכה הגבוהה ביותר.ברכיית נאנו ל אוסטאוארטריטיס כדוגמא לערכה של מגן ברך עם ציר או מפרקלמגוון ולאיכות הגבוהים בישראל של אביזרים אורטופדיים ממיטב היצרנים בעולם, היכנסו כאן
 
לייבסיטי - בניית אתרים