עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 אם ברשותכם מחולל חמצן מיושן, או מחולל חמצן מרעיש

אם אתם מחפשים אחר מחולל חמצן אמין, שקט ואשר מאפשר שימוש של שעות רבות בכל יום, למשך שנים

אם אתם מעונינים במחולל חמצן חדש וחדיש, קל משקל, תוצרת כחול לבן, אשר נהנה ממעטפת שירות מעולה


יש לנו משהו טוב להציע לכם

 
מחולל חמצן לבית שהנו כיום התמורה הטובה ביותר עבור העלות, אשר ישמש אתכם כמכשיר עיקרי או כמכשיר משלים לשקט נפשי גדול יותר.מחולל חמצן OXY-TEC 5S הנו מחולל החמצן היחידי כיום המיוצר בישראל ותודות לכך יעניק הרבה יותר עבור משתמשי החמצן בישראל.

מעטפת שירות נפלאה, מעבדה זמינה וחלקי חילוף זמינים תמיד, אספקה מיידית ועד לבית ושירות מכשיר חלופי בעת תקלה

מכשיר החמצן הביתי אוקסיטק 5 נהנה מקלות שימוש, ממשקל קל, מעוצמה ואמינות המשולבת בשקט פעולה אשר יעניק לכם לילות רגועים רבים ורוויי חמצן.


משתמשי חמצן רבים כבר הצטיידו במחולל חמצן ביתי אוקסיטק 5, במקרים של צורך במכשיר נוסף, אחד בכל קומה, במקרים שחיפשו מענה מהיר מאוד ועד לבית, כאשר היו מעונינים במכשיר חדש ושיהיה שלהם, סטרילי, היגייני ועם חברה טובה שעומדת מאחורי המכשיר ומעניקה יחס אישי לכל צרכן.

תצוגת מחולל חמצן כחול לבן הנה קלה במיוחד לקריאה, כוללת תצוגת LCD . מחולל החמצן אוקסיטק 5 מכיל מערכת התראות של שמע וחיווי ויזואלי אשר יבטיח לכם את השקט הנפשי בידעה כי המחולל פועל היטב ומייצר טוהר חמצן מספק.

מפרט טכני למחולל חמצן אוקסיטק 5:
  • מחולל חמצן אוקסיטק 5 פועל במגוון מתחים- בין 110 ל-240 וולט
  • פועל בטמפרטורות שבין 5 מעלות צלסיוס ל-40 מעלות צלסיוס.
  • מסוגל לספק זרימת חמצן בנפח של 0.1 -5.0 ליטר לדקה
  • שוקל רק 15.9 ק"ג
  • מחולל חמצן אוקסיטק מסוגל לספק טוהר חמצן של עד 96% חמצן
  • מימדי המחולל: 43 ס"מ על 32 ס"מ על 62 ס"מ
  • רמת הרעש של מחולל חמצן אוקסיטק 5 הנה נמוכה- פחות מ-45 דציבלים.
  • נהנה מצריכת חשמל נמוכה

מחולל חמצן חדיש דגם אוקסיטק 5S יעניק לכם את איכות החיים ואורך הנשימה לה אתם ראויים. מחולל איכות זה, תוצרת ישראל מתאים למבוגרים ולילדים כאחד, מעולה לטיפול חמצן מוסף בבית ומקטין מאוד את הצורך בשימוש בבלוני חמצן גדולים,בעלי פרופיל בטיחותי נמוך יותר.הצטידו כעת במחולל חמצן חדיש זה, לרשות חברתנו נסיון בתחום של כ-20 שנים ומחויבות למצוינות במכשור ובשירות

מחוללי החמצן שלנו נמצאים בשימוש אצל אלו הזקוקים לתוספת חמצן בבית, אלו הסובלים מבעיות נשימתיות, עבור אנשים הסובלים מרמות חמצן נמוכות בדם (סטורציה נמוכה), חולי סי או פי די או כל מחלה כרונית אחרת אשר חמצן יכול לסייע. שמוש בחמצן בבית מהווה התוויה גם במקרים של אי ספיקת לב ולעיתים אף במקרים של מיגרנה או קלאסטר הדק.

מחוללי החמצן הביתיים והניידים שלנו הנם חזית הטכנולוגיה ונמכרים לגופים מוסדיים רבים כגון: אוניברסיטאות, בתי חולים, מרפאות מומחים, כנסת ישראל ומשרד ראש הממשלה ועוד.ללא ספק, המדובר ב מחולל חמצן קבוע הטוב והאמין בישראל כיום.

 מחולל חמצן אוקסיטק 5 הנו מחולל חמצן נייח החזק, העמיד, השקט ובעל העיצוב היפה ביותר כיום בתחום. ללא ספק התמורה הטובה ביותר עבור כספכם ובמחיר הטוב ביותר עבור האיכות הגבוהה. התקשרו כעת לאספקה מיידית והדרכה של מומחה ,עד לביתכם.

למידע נוסף לגבי מחולל חמצן כחול לבן ולרכישה בטוחה ומאובטחת באתר, היכנסו כאן 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים