עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 2022 השתפרנו עוד...פימדיקל הותיקים בתחום מחוללי החמצן הנישאים בישראל, מביאים לכם את הדגם המתקדם והחדיש ביותר- מחולל חמצן נייד זן או לייט תוצרת בריטניה. דגם זה נהנה מ-2 סוללות נטענות קטנות, רמת אמינות גבוהה יותר ,רמת רעש נמוכה יותר ומחיר נמוך יותר. לפרטים נוספים לגבי מחולל חמצן נייד דגם זן-או-לייט הבריטי המעולה, לחצו כאןאנו בחברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים בישראל, מתרגשים מאוד להודיע על השקת מחולל החמצן הנייד פלטינום- מחולל החמצן הנייד החזק, העמיד , השקט והקל בעולם, תוצרת החברה הגדולה בעולם בתחום הציוד הנשימתי, חברת אינבקר מארה"ב.

קיימת התלהבות גדולה בקרב משתמשי החמצן ברחבי העולם לרגל השקת דגם נהדר וחדשני זה.
הדגם החדיש והמתקדם בעולם כיום, שנת 2017 !מספר שיפורים דרמטיים אשר הוכנסו במחולל חמצן נייד פלטינום:

הפחתה משמעותית במשקל המחולל הנייד, מה שיאפשר לכם לשאת אותו בנוחות, כל היום, לכל מקום.


מחולל חמצן נייד פלטינום מכיל פתח המאפשר אחסון שתי סוללות נטענות בתוכו, מה שיאפשר לכם זמן שימוש ארוך במיוחד.
מכל הסוללות הנטענות בשוק מחוללי החמצן הניידים כיום- הסוללה הנטענת של מחולל חמצן נייד פלטינום הנה הקטנה, הקלה והרזה ביותר !!

הסוללות מאפשרות הכנסה והוצאה קלים במיוחד !!

רק בדגם הפלטינום שלנו- ניתן להשתמש בסוללה הפנימית וכאשר היא עומדת להתרוקן, ניתן להוסיף עוד סוללה ולהמשיך ברצף השימוש !

ניתן להוציא בקלות את הסוללה המתרוקנת ולהטעין אותה בחוץ גם באמצעות מטען חיצוני כך שלא תצטרכו להפסיק את פעולת המכשיר כלל !!
להחזיר את החיוך לפנים של משתמש החמצן, לאפשר שוב ניידות, שקט נפשי ואיכות חיים טובה יותר, זו המומחיות שלנו והייעוד של חברת פימדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים בישראל. אנו עושים זאת בהצלחה כבר 18 שנה.דגם מובחר זה מגיע עם רצועות לנשיאה על הכתף וכן רצועות לנשיאה כתרמיל גב !! מה שיאפשר לכם שתי ידיים חופשיות וכך גם לא תחושו במשקל כמעט כלל !

מחולל חמצן נייד פלטינום תוכנן לעמוד בעומסי עבודה כבדים ובתנאי שימוש "קשים" כגון לחות, גשם ורטיבות. מחולל נייד פלטינום הנו עמיד לנפילות.
יתרונות אלו ונוספים, הנם ערובה לכך שהמכשיר הנייד יחזיק אצלכם מעמד זמן רב יותר מכל דגם אחר.

מחולל חמצן נייד פלטינום הנו שקט וקטן יותר מקודמו ה-אקספי או 2, פלטינום שוקל כ-2 ק"ג בלבד.

דגם מחולל חמצן נייד משופר זה מכיל גם אפשרות של נטרול מנגנון ההתראה והצפצוף, מכיל תצוגה חכמה ומתקדמת במיוחד וכן חיישן רגיש במידה הנכונה.


מי אנחנו?

אנו חברת פימדיקל הראשונים והמקצועיים בתחום מחוללי החמצן הניידים מזה 18 שנה.

מהי הצעת הערך הייחודית שלנו?

מחולל חמצן נייד פלטינום שהנו פסגת היצירה הטכנולוגית בתחום מחוללי החמצן הניידים בעולם. מחולל חמצן נייד פלטינום הנו פשוט מוצר טוב יותר. מהיצרן הטוב והגדול בעולם בתחום. חברת פימדיקל מציעה לכם הצעת ערך ייחודית אשר שום חברה אחרת אינה יכולה להציע: מעטפת שירות של מכשיר חלופי תוך 24 שעות, 2 סוללות קטנות, מנשא לגב ומעל לכל- התאמה מושלמת לצרכים שלכם. עם מחולל חמצן נייד פלטינום תוכלו לשהות מחוץ לבית , לטוס, לשבת בבית קפה, לבקר את המשפחה ואפילו לצאת לעבוד. התקשרו כעת


מעונינים ביתרונות נוספים? בבקשה:

מחולל החמצן הנייד פלטינום הנו הדגם החדיש ביותר, 2017, השקט ביותר, העמיד ביותר ובעל זמן סוללות נטענות הארוך ביותר בעולם, עד 10 שעות שימוש ללא הצורך בחיבור לחשמל !

המומחים המובילים בתחום מחוללי החמצן הניידים בעולם כולם תמימי דעים כי המדובר בדגם העמיד ביותר ואשר מאפשר שימוש שאינו מוגבל בזמן, במהלך היום והלילה. דגם הפלטינום החדשני מציג טכנולוגיית Sensi-Pulse מתקדמת במיוחד, פרי פיתוח מעבדות היצרן הגדול בתחומו בעולם. חיישן ייחודי זה מתכוונן אוטומטית בכדי לספק את כמות החמצן הנכונה עבור המשתמש, ללא תלות ברמת ועוצמת הדרישה של משתמש החמצן- גבוהה כנמוכה והנו המוביל ברמתו בתעשיה.מחולל חמצן נייד פלטינום, גם היפה והאופנתי ביותר.

בהשוואות מול דגמים אחרים מציינים המומחים את העובדה כי הפלטינום הנו  היחידי בעולם כיום אשר מסוגל לספוג נפילות ומיועד להתמודד מול רטיבות וגשם.  יתרון נוסף חשוב- זוה הדגם היחיד אשר מאפשר להחליף סוללות ללא הצורך בהפסקת פעולת המכשיר וללא הצורך לשלוף את המחולל מתיק הנשיאה שלו.

עוצמת נפח החמצן של הפלטינום הנו הגבוה ביותר.


לסרטון אוביקטיבי, מאוזן וחסר פניות המשווה את מחולל החמצן הנייד החדיש , פלטינום, עם דגמים אחרים, צפו כאן
שימו לב- מנסיונו הגדול של המשווק האמריקאי, זהו מחולל החמצן הנייד היציב, העמיד ובעל הפונקציות והתועלות הגדולות ביותר כיום.
נסיוננו גדול עוד יותר ואנו בהחלט מסכימים עם דבריו.
 למפרט קטלוגי של מחולל חמצן נייד החדיש בתבל, פלטינום, דגם 2017, לחצו כאן
 
אכן, מחולל חמצן נייד פלטינום הנו הטוב ביותר וגם היקר ביותר. אבל הנו בעל יחס העלות תועלת הגבוה ביותר ולאורך זמן הנו הפחות יקר מכולם. מדוע?


זהו הדגם אשר תוכנן לשימוש של שנים רבות יותר נקודה.

מחולל חמצן נייד פלטינום תוכנן להיות חסין יותר ויותר "סוס עבודה" (heavy duty) מכל דגם אחר, הפלטינום פשוט בנוי להחזיק שנים רבות יותר ובעומס עבודה גדול יותר. לקח ליצרן הגדול בעולם בתחום, חברת אינבקר מארה"ב, שנים לפתחו ולראיה התוצאה הנהדרת !!

מחולל חמצן נייד פלטינום הנו הדגם הקל ביותר לתיקון כיום תודות לתכנון הרכיבים והתחזוקה הייחודית והקלה שלהם. כל דגם מחולל נייד ישן יותר יידרש לעיתים לטיפול ותיקון של שבועות. בפלטינום הטיפול הנו המהיר ביותר וזהו המכשיר הקל ביותר לתחזוקה ולתיקון כיום- קל להחזירו לעבודה.
 
 
עם הפלטינום תהנו יותר ביום יום שלכם- המדובר במחולל הנייד השקט ביותר בעולם- תוכלו לקחת אותו גם לקונצרט, קולנוע או תאטרון.

מחולל חמצן נייד פלטינום דור 4, דגם 2017 החדיש תוכנן להתמודד עם כל אתגר סביבתי של לחות, חום , גובה. תוכלו להמשיך לעבוד אתו, לנסוע איתו, לטייל אתו בכל מקום ובכל מזג אוויר.

סוללות המחולל הנייד פלטינום הנן הקטנות ביותר, קל מאוד לגשת אליהם (יתרון חשוב למשתמש) ואין אפילו צורך לכבות המכשיר בכדי להחליפן.

יתרון נוסף- צורת המכשיר ומראהו, המדובר בדגם היפה ביותר אשר אינו נראה כמו מכשיר רפואי אלא כמו מחשב קטן.

מעונינים בשתי ידיים פנויות? קיבלתם. זהו הדגם הנייד היחידי אשר מאפשר נשיאה נוחה במיוחד על הגב, לא תרגישו משקלו ותהיו משוחררים עם שתי הידיים !

התקשרו אלינו כעת ושוחחו עם אחד מהמומחים המובילים שלנו. נשמח לייעץ ולסייע גם לכם בשיפור איכות החיים והניידות עם חמצן.

פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים- כי ניידות עם חמצן זה אנחנו ואנחנו פה בשבילכם.

לסרטון אינפורמטיבי על מחולל חמצן נייד פלטינום בעברית, צפו כאן

 

ביקורות מחולל חמצן נייד.

צרכנים מרוצים אשר רכשו את מחולל חמצן נייד פלטינום מספרים:

מחולל חמצן נייד המלצות


שולמית קרית אונו

"תודה פימדיקל על מכשיר מדהים, קל ונוח לשימוש, בבית ומחוצה לו. מאוד התרשמתי מצורת העבודה שלכם והמקצועיות. בנוגע למכשיר- כאחת שהשתמשה בעבר במחולל חמצן נייד מדגם ישן ברצוני לציין כי כל תכונה במכשיר מעידה על מחשבה עמוקה ושיפור משמעותי מול דגמים קודמים. הכפתורים גדולים ובעלי נראות טובה. ההפעלה שלהם קלה ונוחה. תודה גם על עבודת המומחה שלכם שהגיע אלינו והפליא בהדרכתו."

אלי באר שבע

"עשיתי ממש עבודת דוקטורט לפני שרכשתי את מחולל החמצן הנייד פלטינום אצל פי-מדיקל. זימנתי כמה חברות עם מכשיריהם ובחנתי בקפידה כל דגם כיוון שאני בעוונותיי מהנדס. 

ללא ספק מכשיר הפלטינום הנו המוביל כיום.גם מבחינה טכנולוגית, גם מבחינת מגוון הפיצ'רים-הוא פשוט מציע יותר מכל דגם אחר. יותר שעות חמצן, יותר שקט פעולה,יותר עמידות, יותר שרות, יותר מקצועיות של החברה המציעה. העדפתי גם להתקשר עם החברה הותיקה ובעלת המוניטין בתחום אשר מתמחה בו מזה כ-18 שנים ואשר שמה הולך לפניה מבחינת מעטפת השרות, הנסיון, היחס וההבנה לצרכי הלקוח."
"לאחר 8 שנים עם מחולל חמצן נייד אקספי, אשר עברו הרוב בטוב (פעמיים שרות במהלך 8 השנים וקיבלנו שרות טוב והכל תחת קורת גג אחת) החלטתי להתקדם ולרכוש את המחליף החדיש של אקספי, הרי הוא מחולל חמצן נייד פלטינום.
שמחתי לראות שהיצרן האמריקאי המוביל הזה שיפר בצורה מהותית את יכולות ויתרונות המכשיר. הפלטינום קל יותר ב-קילוגרם מקודמו, שקט הרבה יותר, מגיע עם 2 סוללות מיניאטוריות לעד 8 שעות רצופות ללא הצורך לחבר לחשמל, מאושר לטיסה אבל מעל הכל- מיועד לשימוש רציף וכבד למשך שנים וכן עמיד לנפילות, מכות ורטיבות.

עברה לה שנה ואני שמח לציין כי המכשיר נהדר  ועם אפס תקלות או בעיות, ממליץ בחום רב."

מורדי ג.

חדרה


"פימדיקל זה המקום אם ברצונכם לרכוש מחולל חמצן נייד עם שרות בלתי רגיל, מקצועיות והתאמה מעולים וכן אם ברצונכם אבא ואמא למכשיר. אני יודע כל זאת כי אני לקוח ותיק שלהם.
הפלטינום הוא מחולל נייד קטן במיוחד אבל גדול ביכולות שלו. קל, חזק במיוחד, גם עבור הצרכים הלא פשוטים שלי, ועמיד במיוחד.
עם איכות החיים הגבוהה שהוא העניק לי אני רוצה לציין ללא כחל ושרק כי הפלטינום שווה כל שקל."

ישראל ב.
רחובות

"אני לקוח חוזר. בעבר רכשתי את האקספי אשר שירת אותי בנאמנות כ-7 שנים. כששמעתי שיצא הפלטינום שהוא קל יותר, שקט יותר ועם 2 סוללות נטענות קטנות וכן עמיד לנפילות לחום ולרטיבות- החלטתי להתחדש.

עברה לה שנה ואני מאוד מרוצה מאמינות המחולל ומביצועיו. ממליץ לרכוש אצל פימדיקל - הם יודעים את העבודה ואפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות."

שניאור

חולון
"החזרתי לעצמי את הניידות עם המחולל חמצן פלטינום של פי-מדיקל. אני שמחה מאוד על קלות ההפעלה שלו ועל העובדה שאפשר לשאת אותו בקלות כתרמיל גב.
הסוללות הקטנות והחכמות מאפשרות לי זמן רב כשאני בנסיעות ומחוץ לבית.
אין ספק שהחיים שלי נוחים הרבה יותר עם מחולל נייד פלטינום."

סילביה

הוד השרון

"הייתה לי את האפשרות לקנות את הדגם מחולל חמצן נייד שכולם מוכרים ואשר הנו זול יותר, אבל העדפתי להוסיף עוד כמה אלפים ולרכוש את מחולל חמצן נייד פלטינום שהוא המובחר והמוצלח ביותר ובחזית הטכנולוגיה. סיבה נוספת שגרמה לי לרכוש אצל פימדיקל היא העובדה שהם הראשונים בתחום בארץ ושרופא הריאות שלי המליץ עליהם בחום. לא התאכזבתי."

אלברט

קרית ים"מחולל חמצן נייד נהדר ! אני מאוד שמח שקניתי את הפלטינום ולא דגם אחר. הוא שיחרר אותי מנשיאת בלוני החמצן הניידים שמתרוקנים כל כך מהר...כעת השבתי לעצמי את הניידות ואיכות החיים השתפרה. אני ממש אוהב את המחולל !!"

אמנון

ראשון לציון


"אחרי מחקר מעמיק ושיחות עם הנציגים המדהימים של חברת פימדיקל, השתכנעתי ללכת על המחולל הנייד הטוב בחבורה הרי הוא מחולל חמצן נייד פלטינום. כן, הוא מעט יקר יותר אבל מקבלים הרבה יותר מהכל. אני מאוד מרוצה."

יהושע
באר שבע


invacare-poc-construction-site.jpg

עם מחולל חמצן נייד פלטינום תוכלו להמשיך לעבוד, לשהות מחוץ לבית לפרקי זמן לא מוגבלים ולנהל חיים יצרניים ועם משמעות ואיכות.

For those of you who prefer to communicate with us in English  about the innovative, leading Portable Oxygen Concentrator in Israel today- you can consult with our  leading Respiratory expert in Israel, Mr. Moti Penso, at 050-3148979портативный концентратор кислорода Invacare Platinum, the best that one can get למידע נוסף ולרכישה מאובטחת של מחולל החמצן הנייד פלטינום באתר מוצרי הבריאות , לבריאות שופ, לחצו כאן

למאמר מידעי על מחולל חמצן נייד מאת פרופ' מרדכי קרמר מומחה לרפואה פנימית וריאות, המכיר את חברת פימדיקל כ-20 שנה, לחצו כאן

מחפשים דגם מחולל חמצן נייד חדיש, דור 4, עוצמתי ומסוגל לספק עד 5 ליטר לדקה, אמין במיוחד מהיצרן הבריטי המוביל של מחוללי חמצן ניידים ובמחיר נמוך יותר. אנו מציעים את מחולל חמצן נייד זן-או-לייט החדש אשר שוקל כמו מחולל נייד פלטינום, מחולל נייד מושלם גם בהינתן המחיר הכדאי, לחצו כאן

 
לייבסיטי - בניית אתרים