עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מרותקים לבית עם חמצן? מה דעתכם לצאת לחופשה ולבלות כאוות נפשכם מחוץ לבית?

חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים בישראל, שמה לעצמה  יעד לשחרר את משתמשי החמצן בבית מהעונש של להיות מרותקים וספונים בביתם. אנו עושים זאת כבר 16 שנים בהצלחה רבה.

נא להכיר !!

חמצן נייד , חדיש, דגם פריסטייל 5 החדש אשר יספק לכם עוצמות חמצן גבוהות ואשר יאפשר לכם להיות פעילים וניידים במיוחד.

מחולל חמצן נייד פריסטייל 5 הנו קל במיוחד לשימוש וקל מאוד לתפעול.

מחולל חמצן נייד פריסטייל 5 החדש יספק לכם את כל היתרונות של הפריסטייל  3 פלוס יכולות ייצור חמצן גדולות הרבה יותר בפלטפורמה מעט יותר כבדה (רק 2.8 ק"ג). הערכה מאפשרת נשיאה נוחה במיוחד על הגב.

פריסטייל 5 הנו מחולל נייד קומפקטי אשר מציע 5 מנות חמצן בחוזקות שונות. 
כך היה נראה מחולל נייד פריסטייל 5 הישן

וכך נראה חמצן נייד פריסטייל 5 החדש


מחולל נייד פריסטייל 5 יאפשר לכם להנות מסגנון חיים פעיל גם עם שימוש בחמצן מוסף, בכל מקום שתחפצו.

מחולל נייד פריסטייל 5  החדש נהנה ממראה "לא רפואי" , גובהו רק 27 ס"מ ורוחבו 11 ס"מ בלבד.כיצד תדעו כי מחולל חמצן נייד זה מתאים לצרכים שלכם?

לכל משתמש חמצן יש צרכים  שונים, ציפיות שונות ומצב נשימתי שונה. זו גם הסיבה שאצל חברת פי-מדיקל קיימים דגמי מחולל חמצן נייד רבים.

לשם כך נמצאים המומחים של חברת פי-מדיקל בע"מ . אנו נשמח לבחון כל מקרה לגופו , לברר את הדרישה ולהתאים את הדגם המיטבי עבורכם.
רצועות נשיאה נוחות במיוחד, פיזור המשקל בצורה אופטימלית על הגב- לא תרגישו במשקל..


התקשרו לקבלת מידע נוסף ולסיוע בבחירת הפתרון הנכון והמתאים ביותר של חמצן לניידות.


 למידע רחב על Freestyle 5 החדש כולל הוראות שימוש, הפעלה ובטיחות, לחצו כאןלפרוספקט צבעוני כולל תמונה , מידע כללי ומפרט טכני, לחצו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים