עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
חמצן נייד מבית Precision Medical , תוצרת ארה"ב, יאפשר לכם שימוש לא מוגבל בזמן, מחוץ לבית, בנסיעה, בארוע משפחתי ובכל בילוי ושהות קצרה כארוכה, מחוץ לביתכם.

מחולל חמצן נייד EasyPulse יאפשר לכם להחליף את גלילי החמצן הניידים, יקטין לכם עלויות לאורך זמן וישפר את רמת הבטיחות בשימוש שלכם בחמצן.


מחולל חמצן נייד PM - קל במיוחד לשימוש

 

הפעלת מחולל חמצן נייד EasyPulse יאפשר לכם, משתמשי החמצן, הפעלה פשוטה ללא אלקטרוניקה מורכבת (בורר ספיקה אנלוגי), המאפיינת חלק מדגמי החמצן הנייד האחרים.
 

למחולל נייד PM יש חיווי קל לקריאה של רמת מלאות הסוללה הנטענת. ראיתם כי הסוללה הנטענת מתרוקנת? חברו את המכשיר לכל מקור חשמל או לכל רכב והמשיכו השימוש בו. מימדי המחולל הנייד אשר מספק עד 5 ליטר לדקה הנם כדלקמן: גובה המכשיר- 25 ס"מ, עובי- 17 ס"מ, עומק-12 ס"מ. משקל מחולל נייד : 3.1 ק"ג

גיוון רב בשימוש

מחולל חמצן נייד PM מאפשר שימוש בו כשהוא בתיק הנשיאה או מחוצה לו.מאפשר שימוש באמצעות הסוללה הנטענת שלו, באמצעות חיבור לחשמל או לרכב.


 

תחזוקה נמוכה


מחולל נייד EasyPulse מכיל רק פילטר בודד אשר הנו קל ונוח לניקוי ע"י המשתמש.זמן סוללה נטענת מצוין


סוללת הסטנדרט הפנימית של מחולל נייד חדש זה מספקת זמן של 3 שעות שימוש ללא חיבור לחשמל, בנתוני ספיקה של 2 ליטר לדקה.


כמובן שבחיבור לחשמל ולרכב אין מגבלת זמן לפעולת מחולל נייד זה.התקשרו אלינו להיוועץ האם דגם זה מתאים לצרכי הניידות עם חמצן עבורכם.חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים הנה החברה היחידה בישראל אשר לה נסיון רחב וידע מקצועי לגבי כל הדגמים והטכנולוגיות של מחוללי החמצן הניידים בעולם כיום. אנו מסייעים לכל מתענין, לבחור יחד את המחולל הנייד המתאים ביותר עבור צרכי הניידות הספציפיים, היכולות, הרצון והמצב. נשמח לסייע גם לכם בשיפור איכות החיים. התקשרו כעת למידע נוסף ולייעוץ של מומחים בתחום.


צרכנים אשר התענינו ב מחולל חמצן נייד דגם EasyPulse , התענינו גם במחולל חמצן נייד פלטינום האיכותי יותר והמתקדם וקל המשקל יותר, תוצרת חברת אינבקר הגדולה מארה"ב

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים