עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
חברת פי מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים שומרת על יתרונה האיכותי בתחום לאורך שנים ארוכות וממשיכה לספק את ההתאמה הטובה ביותר לצורך שלכם בחמצן לניידות, את מעטפת השירות האולטימטיבית וללא התחרות ואת התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם. לרשותנו וותק של 15 שנה בתחום, העזרו בנו.פי מדיקל שמחה להשיק, לראשונה בישראל, את מחולל החמצן הנייד הזעיר ביותר בעולם.


מחולל חמצן נייד פוקוס הנה התוספת החדשה שלנו (2013) למערך המרשים של אפשרויות הניידות שלנו-עבורכם.מחולל חמצן נייד פוקוס שוקל רק 800 גרם!


מייצר חמצן נייד פוקוס הנו כה קטן , כך שתוכלו לחברו באמצעות פאוץ הנשיאה, לחגורת הבטן שלכם ולטייל עמו לכל מקום !

הסוללה הנטענת , המזערית , של מייצר חמצן נייד פוקוס הנה כה קטנה כך שתוכלו , באמצעות התפס בגד שלה, לחברה בנקל לצד הגוף, ממש כמו טלפון נייד !

מחולל חמצן נייד FOCUS הנו תוצרת חברת Airsep Corp מארה"ב, המיוצגת מזה שנים ע"י חברת פי מדיקל בע"מ

החיפוש שלכם אחר מכשיר חמצן נייד אשר אינו כבד מדי, מסתיים כאן ועכשיו!

הצורך שלכם במחולל נייד אשר הנו קל במיוחד לשימוש ושאינו דורש מילוי, תחזוקה מורכבת והוצאות נוספות, מתמלא ומתגשם באמצעות מחולל נייד פוקוס של חברת פי-מדיקל בע"מ.


למי מתאים מחולל חמצן נייד פוקוס ועבור מי פחות?

המחולל מתאים למשתמשי חמצן לניידות אשר עושים שימוש בזרימת חמצן נמוכה , שוות ערך לכ-2 ליטר לדקה מקסימום.

מחולל חמצן נייד דגם פוקוס מתאים עבור אלו הזקוקים לרמות חמצן נמוכות מאוד המחולל הביתי שלהם ומסוגל לספק רק 2 ליטר לדקה.

כיוון שלפי ההגדרה, מחולל חמצן נייד אינו חזק כמו מחולל ביתי, השווה ערך הנכון יהיה: 1 ליטר לדקה במחולל ביתי הנו דומה ל-2 ליטר לדקה במחולל פוקוס.

חשוב גם להיוועץ עמנו לגבי המצב הנשימתי וותק השימוש בחמצן כיוון שמשתמש חמצן "חדש" אשר לו COPD , וכבר משתמש בספיקה של 1-2 ליטר לדקה, יתכן והפוקוס לא יהה עוצמתי מספקי עבורו בהמשך הדרך.

מייצר חמצן נייד פוקוס, כמו רוב מחוללי החמצן הניידים, אינו בא להחליף את מערכת המחולל הקבוע או הנייח שלכם, תפקידו להוות נדבך נוסף והשימוש בו הנו לצרכי ניידות בעיקר.


מה גודלו ומימדיו של מחולל נייד פוקוס?

גובהו 16.4 ס"מ, רוחבו 12.2 ס"מ ועומקו של המכשיר 6.1 ס"מ בלבד.החזירו לעצמכם את הביטחון ואת העצמאות כבר היום, הרגישו את ההבדל בין מחולל נייד כבד לבין כזה שבאמת נישא בקלות על כתף והנו הקל ביותר בתבל !


האם למכשיר חמצן נייד פוקוס יש התראות וחיווי ויזואלי?


כן,
במקרים הבאים יתריע מחולל חמצן נייד פוקוס:

בעת אתחול, כאשר הסוללה חלשה, כאשר משקפי החמצן מנותקים, בעת טמפרטורה גבוהה, בקרות תקלה פנימית במחולל הנייד, כאשר קצב הנשימה אצל המשתמש הנה גבוהה.


איך פועל מחולל חמצן נייד פוקוס?

מחולל חמצן נייד הקטן בעולם, דגם FOCUS , תוצרת חברת אירספ מארה"ב, משלב טכנולוגית חמצן מתקדמת, יחד עם טכנולוגית חסכן-חמצן.

מחולל חמצן נייד פוקוס הנו קל המשקל ביותר בעולם כיום (2013).

המכשיר מייצר בעצמו את החמצן בצורה יעילה ומגוונת ( באמצעות הסוללות, חיבור לחשמל וחיבור לרכב ) ומספק את מנת החמצן בצורה מהירה, בצורת פולס, בשלב ההתחלתי של השאיפה (אינספיריום).

טכנולוגיה ייחודית זו מונעת את בזבוז החמצן הקשור למחוללי חמצן נייחים.
מחולל חמצן נייח, בניגוד לפוקוס הנייד, מספק חמצן גם בשלב הנשיפה, בו לא נקלט חמצן בגוף.

מחולל חמצן נייד פוקוס מספק את שווה הערך ל-2 ליטר לדקה במכשיר חמצן ביתי ויאפשר לכם פעילות ושהות כמעט לא מוגבלת מחוץ לביתכם.

לנו בחברת פי מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, ישנה מטרה- להחזיר לכם את החופש, הניידות, השמחה ואיכות החיים, המשיכו לקרוא ולבחון את האפשרויות באתר שלנו הנחשב לסמכותי, המקצועי והמגוון בישראל.

התקשרו להיוועץ עמנו אם מחולל חמצן נייד דגם פוקוס מתאים לצרכיכם.


מחולל החמצן הנייד המהפכני, פוקוס, הנו היחידי בעולם אשר הנו בגודל כף יד !מחולל חמצן נייד פוקוס, כי בחברת פי מדיקל  המרכז הישראלי חושבים כל הזמן איך להפוך את איכות חייכם לטובה יותר

אתם מוזמנים לקרוא המלצה חמה של  צרכנים אשר הביעו שביעות רצון גבוהה מאיכות השירות ואיכות המכשור של חברתנו:

לחברת פי- מדיקל שלום!

ברצוני להודות לכם, על שירות מצויין!!
מבחינתי שירות אומד בפני שלושה קריטריונים:
1. שירות - הכוונה נכונה לפני ואחרי הקנייה
2. מוצר טוב (מוצר בעל אורך חיים ארוך)
3. אבא ואמא למוצר (לאחר רכישת המוצר)

רכשתי מכשיר פוקוס (מחולל חמצן נייד קטן), לפני כחודשיים, עבור אבי, שהיה מאושפז בעותה העת בבית החולים. יש לציין שלא רק שהמוצר הוא מעולה!!!, אלא גם השירות היה מצויין!!!, מוטי היה סבלני והיה מוכן לתת הסברים בטלפון, גם אם התקשרתי מספר פעמים לשאול שוב ושוב. וכן הבטיח שישתדל שיגיעו גם לבית החולים לבצע התאמה, ואכן הגיע אורן לבית החולים להתאים לאבי את המכשיר, ואף השאיר מספר טלפון באם ישנה איזה שהיא בעיה, או שלא הבנו את ההסבר, (היות ובכל זאת זה היה בבית החולים), על מנת שנוכל לקבל הסבר חוזר לגבי השימוש במכשיר החמצן. אבי כבר משתמש במכשיר מזה כחודש ימים. היום בעקבות השימוש במכשיר , אבי שהיה מרותק לבית מחובר למחולל חמצן ביתי, יכול עכשיו בעזרת המכשיר הנייד לצאת מהבית. . ממליצה בחום על החברה ועל מכשיר מחולל חמצן נייד פוקוס

בתודה על הכל, ותמשיכו לתת שירות כמו שרק אתם יודעים

צ. שפירא
-------------------------------------


שימו לב !

השימוש בחמצן רפואי למטרות רפואיות דורש מרשם מרופא, הערכה קלינית ומעקב מתאים.

השימוש בחמצן רפואי דורש הדרכה בדבר שימוש נאות במכשיר ודורש שרות ותמיכה אשר רק חברה מקומית לציוד רפואי המתמחה בתחום, יכולה לספק.

פי-מדיקל וצוות עובדיה מעניקה את הייעוץ, התמיכה והאספקה עד לבית הלקוח והנה ספקית מורשית ומוכרת מטעם היצרנים השונים בארה"ב. חברתנו נושאת את תו האיכות של אמון הציבור והוסמכה על ידי גוף זה. אנו ספקים מורשים של גופים ממלכתיים ומוסדיים כמו כנסת ישראל, בתי חולים ואוניברסיטאות מוכרות.

אין תחליף לחברה העומדת מאחורי המכשיר לאורך שנים, גם מבחינת היחס של עלות-תועלת ללקוח וגם מבחינת השקט הנפשי שלכם בכל הקשור לתיפקודו ותקינות תפוקת החמצן שלו.

בעבר הלא רחוק היו מספר מועט של מקרים אשר בהם רכשו צרכנים ישראליים, מכשירים ישירות  מדילר בארה"ב. כאשר נזקקו לתיקון, ייעוץ טכני-רפואי, תמיכה וחלקי חילוף, נאלצו להתמודד עם קשיים רבים כגון משלוח המכשיר על חשבונם לארה"ב , תשלום גבוה והמתנה לקבלתו פרק זמן של שבועות ולעיתים חודשים. בסופו של דבר ה"זול" עלה להם ביוקר רב, כיוון שהיו מוכרחים לפנות אלינו לקבלת עזרה.

מדיניות חברתנו, כמובן, היא להעדיף מתן שירות ללקוחותינו אשר רכשו ישירות אצלנו את המכשיר.

כיום, ברוב המקרים ועם לוקחים בחשבון את כל מגוון ההוצאות, נושא מעטפת השירות לאורך השנים ועוד, עלות המכשירים בארה"ב גבוהה יותר מאשר בישראל כך שאין שום סיבה לרכוש אותם שם ובכל מקרה, אנו מייעצים לכם לא לבצע הליך של קניית מכשיר בארה"ב אלא לרכוש את מחולל החמצן הנייד דרך ספק מוסמך מטעם היצרן, בישראל.מעונינים בחוות דעת והמלצות נוספות על מחוללי חמצן ניידים מוצלחים שלנו? לחצו כאן

למידע על מייצר חמצן נייד המסוגל לספק את כל קשת וטווח עוצמות החמצן ואשר שוקל רק 2.7 ק"ג, לחצו כאן

צרכנים אשר רכשו מחולל חמצן נייד פוקוס, בחנו גם את המידע על מחולל חמצן נייד פריסטייל
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים