עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
יש לנו מכשיר חמצן נישא נפלא עבורכם. מכשיר חמצן נייד אשר עמו ובאמצעותו תוכלו לשהות מחוץ לביתכם. לנסוע, לטייל, לעבוד, אפילו לטוס (כן כן, המכשיר שלנו מאושר לטיסה מטעם ארגון התעופה הפדרלי FAA )


מכשיר חמצן נישא אנגלי, תוצרת היצרן הגדול GCE .
 

 
 


מה מיוחד ומייחד מכשיר חמצן נישא זה מהיתר?

ראשית, המדובר המחולל נייד הקל ביותר בין אלו היודעים לספק עד 5 ליטר לדקה של חמצן טהור.
שנית, הוא מגיע עם 2 סוללות נטענות קטנות אשר יספקו שעות רבות של שימוש ללא הצורך בחיבור לחשמל או למצת הסיגריות ברכב.
יתרון תחרותי נוסף- ייעוץ מקצועי, אספקה עד לביתכם, הדרכה מקצועית, שירות מדהים ואמינות של ספק מוביל שעובד בהצלחה בתחום זה כבר כ-20 שנה בישראל !!! (מתגאים בכך שאנו החלוצים בתחום).

למה שתרכשו מחולל חמצן נייד דווקא אצלנו, אצל פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ?

להלן קישור ביקורות מחולל חמצן נייד אותן קיבלנו במהלך השנים. להתרשמותכם.

אנו נשאלים לא פעם, האם אנו מספקים מכשיר חלופי בעת תקלה? התשובה היא כן. מכשיר חלופי עד למתן פתרון לתקלה במכשירכם המקורי. בהתאם לרשום בכתב האחריות.

יתרון גדול נוסף להתייעץ ולרכוש מכשיר חמצן נישא אצל פימדיקל הותיקים והמובילים בתחום זה בישראל:

אנו מכירים את כל מחוללי החמצן הניידים בתעשיה כיום. מציעים את רובם. אין לנו "בן מועדף". לכן, תוכלו להיות  בטוחים שיחד נבחר את המחולל הנכון עבורכם.
מאפשרים פריסת תשלומים נאה. ללא ספק התמורה הטובה ביותר עבור כספכם. מחולל חמצן נישא מבית טוב במיוחד !!


מחולל חמצן נישא דגם זן-או-לייט. תוצרת בריטניה. חדיש , אמין, מגיע עם תיק נשיאה ורצועת נשיאה נוחה ומהודרת. מכשיר חמצן יפיפה אשר נראה כמחשב נייד...לקוחות מספרים לנו שממשיכים אפילו לעבוד עמו.
לא לוותר על החיוך. על איכות חיים עם חמצן, על לצאת לטייל, לנפוש, לנשום...


מחולל חמצן נייד  ZEN-O-LITE מצטיין במימדי רוחב ועובי של 9.7 ס"מ בלבד...


מחולל חמצן נייד- מומלץ לא ללכת על הזול. אלא על המכשיר שיכול להעניק את הכל. עמידות לאורך זמן, שקט פעולה, מחולל שאפשר לסמוך על ביצועיו. האספקה מהירה במיוחד !!!

נשמח לסייע גם לכם. התקשרו כעת. 050-3148979

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים