עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

חברת פי-מדיקל בע"מ שמחה להציג את המכשיר החדש לטיפול ביתי עבור חולי COPD , אשר עשוי לסייע לכם לנשום טוב יותר.

עבור רבים מחולי ה-COPD מכשיר ה- אירוביקה מסייע להעלות מעלה את הליחה  והמוקוס שהצטברו, מסייע לפרק את גושי הליחה בעלי הצמיגות הגבוהה ומסייע לשיעול להפוך להיות רטוב יותר ובכך מאפשר לגוף להיפטר מהליחה ומהריר טוב יותר.

צרכנים שלנו הסובלים מאמפיזמה, ברונכיטיס כרונית, ברונכיאקטזיס או כל מקרה של COPD וכן אלו אשר להם סיסטיק פיברוזיס, מדווחים כי המכשיר מסייע להם לנשום טוב יותר.

מעשנים כבדים אשר מתלוננים על ליחה שהצטברה במעמקי דרכי הנשימה ושאינה ניתנת לשחרור, מספרים כי המכשיר הביתי אירוביקה סייע להם בניקוי הריאה , גם במקרי ליחה עמוקה ברקמת הריאה, ובפירוק ופינוי טוב יותר של החלק הצמיגי .

יש להשתמש במכשיר בסך הכל פעמיים ביום והתוצאות מורגשות.


Aerobika deviceבישראל , אלפים רבים סובלים מ-COPD או מחלות ריאה כרוניות חסימתיות. זהו גורם המוות הרביעי בישראל ועישון סיגריות וזיהום אוויר הנם הגורמים העיקריםי להתפתחות צבר מחלות אלו.

כאשר מחלת הריאה הנה מתקדמת, ליחה ומוקוס עשויים להיווצר ולהצטבר בדרכי הנשימה. אצל חלק מהאנשים הסובלים מליחה כרונית- המוקוס והליחה כל כך עבים עד שהם מתקשים לנקות ולאוורר את הריאות שלהם.
גודש כרוני זה יכול לגרום להצטברות יתר המעודד שיעול עיקש, חרחורים וצפצופים.

הגודש גם יכול לגרום לזיהום כמו דלקת ריאות.

אבל יותר נפוץ- בעיות וקשיי הנשימה יכולים להקשות על חיי היום יום.טיפול ביתי עבור הסובלים מסי או פי די


המכשיר המסייע בפירוק הליחה הצבורה, אירוביקה, הנו מכשיר אשר תודות לכך שמייצר הרעדה, מאפשר פירוק הליחה לחלקיקים קטנים יותר ובכך מסייע לגוף להיפטר ממנה בצורה קלה יותר.

המכשיר עובד כך: יש לנשוף לתוך פיית המכשיר. מכשיר האירוביקה מייצר גלי תדר נמוכים  אשר חוזרים חזרה לקנה הנשימה ומטה לריאות שלכם.

כאשר גלי השמע עוברים דרך הפרשות הליחה, אנרגית השמע מרטיטה את גושי הליחה, מפרקת את קשרי המימן ומדללת את ההפרשות. או אז, הפעולה הטבעית של פינוי הליחה בריאות- המאפשרת דחיפת המוקוס למעלה  והוצאתה - הנה קלה יותר.

מכשיר האירוביקה, המומלץ על ידי רופאי ריאות, נושא אישור ה-FDA , הנו מכשיר פינוי הליחה החדיש ביותר בשוק כיום.מכשירים אחרים המתבססים על יצירת לחץ חיובי באמצעות נשיפה הנם מכשיר אקפלה ומכשיר ה- Flutter. אך הם משתמשים בשיטה אחרת לשם דילול הליחה. היתרון של המכשיר אירוביקה הוא ביכולת גלי הקול לחדור ולהגיע לתחתית הריאה כדי לסלק את הליחה העמוקה.


לצפייה בסרטון מפורט בדבר השימוש הנאות במכשיר ארוביקה לחצו כאן


חשוב להבין כי השימוש במכשיר אינו מחליף את התרופות אלא משמש כטיפול משלים.

לפרטים נוספים על המכשיר המסייע בפירוק הליחה הלכודה במעמקי הריאות ולפינויה  הקל יותר וכן לרכישה, לחצו כאן
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים