עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נהנית מידע ונסיון נצבר של 20 שנים בתחום מכשירי הסיפאפ ומסיכות הסיפאפ לסוגיהן.

עקב העלייה בתודעה הציבורית בדבר חשיבות הטיפול בדום נשימה חסימתי בשינה (Obstructive Sleep Apnea ) וההבנה שבתועלת השימוש במכשיר הסיפאפ, חלו בעשור האחרון שינויים ושיפורים בתחום הממשק שבין המכשיר למשתמש- קרי מסיכת הסיפאפ.

בתחילה, לפני כ-15 שנה , ידענו להציע רק את מסיכות הסיליקון או הפלסטיק, דמויות המשולש, אשר חובקות את אזור האף ואשר נדרשות לאטום את האזור מפני דליפות אוויר.

עם הזמן ועקב הצורך בממשק עדין יותר, קטן יותר ואשר אינו לוחץ על גשר האף , אשר הנו מפריע פחות בעת תנועות מצד לצד במהלך השינה, פותחו ויוצרו מסיכות הנחירונים.

מסיכת הנחירונים עבור מכשיר הסיפאפ, כשמה כן היא- מטרתה לייצר מיקרו סביבת לחץ, נטולת דליפות, ישירות לנחיריים.

עם השנים גם דגמי מסיכות הנחירונים השתפרו, השתכללו והפכו לקטנות, קלות ואיכותיות יותר.

נסיוננו עם מסיכת נחירונים NP15 , תוצרת גרמניה, הנו מוצלח במיוחד. צרכנים משתדרגים במסיכת נחירונים זו והנם איסירי תודה על השיפור. שווה גם לבדוק כיוון שקוב הקופות ממננות רכישת מסיכת סיפאפ פעם בשנה, בהבינן חשיבות ההגיינה והטיפול במכשיר הסיפאפ לבעיית נחירות ודום נשימה בשינה.


המדובר במסיכת נחירונים קומפקטית מאוד, יעילה מאוד ובעלת מחיר מפתיע לטובה, בהינתן התועלת הרבה והתמורה הרבה לשווי.

מסכת נחירונים NP15 תוצרת חברת ויינמן מגרמניה תעניק לכם, משתמשי הסיפאפ, לילות שקטים רבים, שלווה ואיכות שינה טובה במיוחד.

עם מסכת נחירונים NP15 תוצרת חברת ויינמן מגרמניה תוכלו להנות משקט ואיכות שינה טובה ומשקמת.


 

מסכת נחירונים NP15 כשמה כן היא, הנה השקטה ביותר בתעשיה כיום, רק 15 דציבלים !
למען ההשווואה, 15 דציבלים הנם רמת הרעש של שכשוך העלים בתקופת הנשירה של העצים !

תודות למנגנון המפרק הייחודי של מסכת נחירונים NP15 תהנו מחופש תנועה לא מוגבל ומבלי הצורך להתפשר על יציבות המסיכה על הפנים.

ללא דליפות, מסכת נחירונים NP15 גם מציעה 2 אפשרויות עיגון של הצינור אשר מאבטחים בצורה נאמנה וטובה את הצינור במקומו, במהלך כל הלילה.
מסכת נחירונים הנה קטנה ונעימה אך בטוחה ויציבה, עשויה מסיליקון ידידותי לעור.

לסרטון הקצר המדגים כמה נוחה, קלה לשימוש ובעלת חופש פעולה גדול למשתמש, היכנסו כאן

רכשו כעת בצורה בטוחה את מסכת נחירונים NP15 במחיר מנצח
 
  • נוחיות רבה וקלות בשימוש במסכת נחירונים NP15
  • המסיכה מגיעה ב-3 גדלי כריות לנחיריים מה שמבטיח לכם התאמה מושלמת !
  • Pillows move separately
  • Crossband on headgear is adjustable
  • כולל תמיכה אנכית למצח הניתנת להכוונה
  • הערכה מוכנה לשימוש מיידי כיוון שכוללת את כל הנדרש עבורכם
  • למסכת נחירונים מספר חלקים קטן
  • המסיכה נוחה מאוד לחבישה ולהסרה כיוון שהרצועות יושבות מעל האוזניים.

לרכישה נוחה, בטוחה וקלה של מסיכת נחירונים לסיפאפ NP15 היכנסו לאתר המכירות שלנו, לבריאות שופ
 
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים