עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 זקוקים למכשיר משעל אשר יסייע ויעודד היווצרות שיעול לצורך פינוי הליחה וההפרשות מן הסמפונות והריאות?

מכשיר לא פולשני אשר מיועד עבור אלו שאינם יכולים להשתעל באופן עצמוני (טבעי)?

משעל אמין ומתקדם במיוחד, תוצרת חברת פיליפס אשר יאפשר לכם בצורה קלה ובטוחה להוריד הסיכון של התפתחות מחלות זיהומיות כתוצאה מהצטברות נוזלי ליחה בריאות?

משעל פיליפס מהווה חלופה לא פולשנית לשחרור ליחה והפרשות מן הריאות בצורה שקטה, בטוחה ואמינה במיוחד.

מכשיר משעל פיליפס מאפשר גם רטט או ויברציה בעת מתן לחת חיובי. לחץ אוויר ברטט יאפשר שחרור טוב עוד יותר של המוקוס והליחה אשר בסמפונות ובריאות.משעל פיליפס מגיע עם ידית אחיזה נוחה, לשינוע קל ופשוט, תיק נשיאה מהודר וסוללה נטענת, אופציונלית.
משעל פיליפס דגם CoughAssist E70 למעשה מחקה אחר פעולת השיעול- הוא מצד אחד מפעיל לחץ חיובי אשר מדמה את הכנסת האוויר שלנו לריאות לפני השיעול ומייד לאחר מיכן מבצע לחץ שאיבה, או לחץ שלילי, במהירות, המדמה פעולת נשיפה מהירה המתרחשת בעת תהליך השיעול.

הדגם CoughAssist E70 הנו משעל מכאני והנו הדור החדש של משעלים. דגם עילית זה מגדיר מחדש את הפעולה הלא פולשנית לניקוי וטיהור הריאות מהפרשות ומוקוס. המשעל מתאים לשימוש בבית, בבית החולים, מעניק למטופל איכות חיים טובה הרבה יותר ולרופאים ולמטופלים מעניק כלים חדשים לשיפור יעילות הטיפול.משעל פיליפס הנו מכשיר קל, נייד אך עמיד וחזק במיוחד.Data management tools
משעל פיליפס כולל כלים מתקדמים לניהול נתונים ופרמטרים רפואיים כגון קצב לב, SPO2, Peak Cough Flow, Vti, מהשיתרום לבקרה טובה יותר אחר יעילות הטיפול.

למידע נוסף ולרכישה של משעל איכותי זה היכנסו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים