עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 הדור הבא של הניקיון כבר כאן !!

ניקוי הבית , המשרד, חדרי הכושר ומקומות סגורים אחרים, באמצעות הנוסחה המהפכנית של איירביוטיקס- עכשיו בישראל.אוויר.

אוויר נקי, טהור, טרי ומרענן.

אוויר טהור ונקי הנו כה חיוני לגופנו. ישנה אמרה מפורסמת הטוענת כי אנחנו מה שאנחנו אוכלים. אז אם אנחנו מה שאנחנו אוכלים, אנו גם מה שאנו נושמים.

אנו נהייה בריאים יותר ומאושרים יותר אם האוויר שננשום יהיה נקי, חופשי ממזהמים ובצורתו הטבעית.

אך לדאבוננו אין זה כך...

אנו מבלים 90 אחוז  מזמננו בבית, בעבודה, בחדר הכושר והאוויר במקומות סגורים אלו הופך אותנו לחולים.


הידעתם?

האוויר בבית, במשרד, ובמקומות סגורים מזוהם פי 5 מהאוויר מחוץ לבית.

יתכן ואיננו חשים בכך אך לצערנו אנו חולקים את המרחב שלנו עם מאות מליונים של מזהמים. אלרגנים, חיידקים ובקטריות, קרדית האבק. הם נמצאים בפתחי האוורור, בכריות שינה שלנו, בשטיחים, ברהיטים שלנו, בכל מקום.

אנו שואפים ונושמים עשרות ליטרים של הקוקטייל הרעיל והמזיק הזה, בכל יום...
אנו סובלים מגרוד באף, מהתעטשויות, שיעול, כאבי ראש, אסטמה ועוד. כל אלה משפיעים על בריאותנו, מצב רוחנו ופוגעים באיכות חיינו.
מאות אלפי ישראלים סובלים מתסמינים של אלרגיה אשר מקורם בבית, במשרד, בחדר הכושר או בכל מקום סגור אחר. אלרגיה מבית יכולה לנבוע ממקורות רבים.
קשקשים של חיות מחמד, קרדית האבק, עובש, מקקים והצואה שלהם ואפילו עישון פסיבי. כל אלה תורמים לתסמיני האלרגיה שלנו.

הבעייה עם מחוללי האלרגיה הללו/או האלרגנים , היא שהם נמצאים בכל מקום אצלכם בבית. הם מצויים ברבים מפרטי משק הבית שלנו כגון שטיחים, כלי המיטה, מצעים, בריפודים ,בכריות, בבגדים ובאוויר. כל אלה מאכסנים להם חיידקים ופתוגנים נוספים האחראים לאלרגיות בבית.

בכדי שנוכל לטפל ולהפחית את האלרגיות, ראשית יש לזהות שיש לנו אותם.
סביר שאתם סובלים מאלרגיה שמקורה בבית במידה ואתם חווים חלק מהתסמינים הבאים:
אף דולף, עיניים דומעות, מגרדות ואדומות, התעטשויות, כאבי ראש, קוצר נשימה, עור מגרד, כיווצים בחזה, נפיחות וגודש בסינוסים.

חומרי ניקוי כימיים מסורתיים הנם בעצמם מזהמים ומייצרים סביבה לא טבעית אשר מאפשרת למזהמים להמשיך ולשלוט.

במשך עשרות בשנים, חומרי חיטוי וחומרי ניקוי כימיים שימשו בכדי לנקות את הבית מחיידקים מזיקים, עובש, קרדית האבק ומחוללי מחלות (פתוגנים) נוספים.

אבל חומרי חיטוי וניקוי פשוט אינם עובדים !


כאשר אתם עושים שימוש בכימיקלים קשים, אתם למעשה משמידים גם את החיידקים הטובים וגם את החיידקים הרעים.

חומרי ניקוי על בסיס כימי וחומרי חיטוי מחזיקים שעות ספורות בלבד ולעיתים רק מספר שניות בודדות. חומרים אלו למעשה אף מחמירים המצב בכך שמספקים לחיידקים החדשים שצומחים-קרקע ומקור מזון....

כל החיידקים שזה עתה השמדתם משאירים אחריהם שכבת חיידקים מתה הידועה בשם ביופילם/BioFilm


אז מה ניתן לעשות?

אנו משיבים מלחמה שערה.

באמצעות איירביוטיקס.
איירביוטיקס הנה פריצת דרך מרשימה בתחום.

ניקיון באמצעות מדע הפרוביוטיקה.

המדובר במערכת מהפכנית לריסוס והתזת פרוביוטיקה אשר משמשת כמערך מגן ראשון כנגד זיהומי הבית, המשרד והמקומות הסגורים.

איירביוטיקס עושה שימוש בנוסחה המעוגנת בפטנט, של החומר סטביוטיקס, בכדי למגן את המרחב הביתי שלכם ומרחבים פנימיים אחרים, בצבא של חיידקים פרוביוטיים מועילים אלו.

נוסחת הסטביוטיקס פועלת ברמה המיקרוסקופית. החיידקים הפרוביוטיים מתחרים עם גורמי מחלה לא בריאים ומחליפים אותם.

החיידקים הפרוביוטיים משאירים אחריהם שכבת מגן טבעית הנותרת פעילה בין 3-5 ימים.

שכבת מגן זו של חיידקים פרוביוטיים המחליפה את החיידקים מחוללי המחלות, הוכחה כמקלה במקרי אלרגיה, מפחיתה את הסיכון לזיהום ואינפקציה, מונעת כאבי ראש, סחרחורות, אסטמה, עייפות ומצבים אחרים.
נוסחת הסטביוטיקס הנה בטוחה במאת האחוזים לשימוש בסביבת ילדים, חיות מחמד, נהנית מאישורים של 11 גופים סביבתיים ומהווה כיום הטכנולוגיה היחידה בעולם להגנת הסביבה אשר תוכננה ונוצרה בכדי להילחם במזהמים ביתיים ומזהמים במקומות סגורים.

לסרטון המפרט את היתרונות של האיירביוטיקס , תכשיר הניקוי האקולוגי והידידותי לסביבה, להפחתת אלרגנים בסביבה הביתית, להפחתת נזקים של קרדית האבק, ליצירת איזון בין רמת החיידיקים הטובים והרעים, לסילוק ריחות ולנשימה טובה יותר, צפו כאן

 
 
 

אלרגיות ילדים

האם פרוביוטיקה יכולה לסייע לילדים עם אלרגיה?

הפרוביוטיקה הנה מונח לו נחשפתם בשנים האחרונות. זהו המונח המדעי עבור "חיידקים טובים". מחקרים אחרונים מצביעים על כך שהפרוביוטיקה תהפוך לאנטיביוטיקה של המאה ה-21 כיוון שהפרוביוטיקה מוכיחה עצמה כיעילה לא רק במלחמה בוירוסים אלא גם בחיזוק המערכת החיסונית שלנו.
חיידקים פרוביוטיים אחראיים ל-70-80 אחוזים מהתגובה החיסונית שלנו, לפי ד"ר קייסי אדמס.

פרוביוטיקה וחיידקים פרוביוטיים הוכיחו עצמם כנחוצים עבור ילדים עם אלרגיות.

חשיפה מוקדמת לחיידקים טובים תחזק את המערכת החיסונית ותוביל להדיפת האלרגנים אשר הילדים נחשפים אליהם ואשר מאוחר יותר יגרמו להם לאלרגיה.


אז מה הפתרון?

איירביוטיקס מספקת ומהווה תועלת גדולה עבור ילדים עם אלרגיות וזאת עקב מגוון סיבות. ראשית וכפי שצוין, חשיפה מוקדמת לחיידקים פרוביוטיים עשויה להפחית את הסיכון של אלרגיות כרוניות.
מחקרים גם הראו ששימוש ארוך טווח עשוי למנוע מחלות נשימתיות בתקופת העונה הקרה. מן הידועות היא שאין זה קל לטפל בילד שסובל מהתקררות כך שהקטנת משך הזמן והקושי, תסייע מאוד לבני הבית.


הדרך לריפוי ילדים מאלרגיות יכולה להיות קלה יותר עם מוצרי האיירביוטיקה שלנו.
מוצרי הנקיון האקולוגיים והידידותיים לסביבה- איירביוטיקס

עם השימוש במוצרים האקולוגיים שלנו, יש לכם ההזדמנות לתרום לסביבה ירוקה ונקייה יותר ולהחזיר משהו לאמא אדמה.

כל מוצר ממוצרי האיירביוטיקה שלנו הוא טבעי לחלוטין, מה שהופך את השימוש בו להרבה פחות מזיק, לא משנה מהו סוג השימוש.

יתכן שאתם סבורים שכימיקלים הנה הדרך היחידה להרוג חיידקים, אז הנה חידוש בשבילכם- מוצרי הניקוי האקולוגיים שלנו יבטיחו לכם סגנון חיים בריא יותר, נקי יותר וללא הצורך בחומרי חיטוי קשים.

מוצרי האיירביוטיקה שלנו מגינים עליכם ומתאימים לשימוש בכל מקום. השתמשו בהם כאשר אתם בדרך, בעבודה ובמקום החשוב ביותר- בביתכם. לרשותנו קו מוצרים ידידותיים לסביבה אשר מגיע במגוון מידות וגדלים, לנוחיותכם.


בסרטון זה משתמשים במוצרי איירביוטיקס מספרים על נסיונם היומיומי המוצלח עם מוצרי הניקוי האקולוגים


 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים