עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
תקנון ותנאי ביטול עסקה

1. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

2. הודעה על הביטול תימסר בפקס או בדואר לאתר.
    פרטי ההתקשרות של העסק: פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ, רח' תל חי 39, אשדוד, מיקוד 7751032. מס' פקס 08-8664814

3. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם , לא בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע ולא בשל הפרה אחרת של  החוזה על ידי העסק, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או  100 ש"ח 
לפי הנמוך ביניהם. המוצר יוחזר לעסק על חשבון הצרכן. 

4. המוצר יוחזר באריזתו המקורית.

5. לאתר ו/או למוכרים יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.

6. עם ביטול העסקה, המוכר ימסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

7. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של   מוצרים שמחייבים שימוש אישי או שאינם ניתנים להעברה לאחר שימוש , עקב אופיים הרפואי/בריאותי , שמחייבים  דקירה (כגון מד סוכר, מד המוגלובין, מד כולסטרול וכו'), מוצרים שבאים במגע עם נוזלי גוף - זיעה, שומן, רוק, דם (מסיכות סיפאפ, צנרת , כריות, מזרנים ועוד), מוצרים שהוזמנו או יובאו במיוחד עבור הצרכן וכן של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.


8. ביטול עסקה לאחר חיוב טלפוני בכרטיס אשראי אפשרי. כספכם יוחזר למעט עלות עמלת כרטיסי האשראי אותה לא ניתן לבטל.

אחריות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה

האתר הוא משווק מוצרים של יבואנים ויצרנים שונים. בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה), תשס"ו 2006 - ניתנת למוצרי חשמל ואלקטרוניקה שמחירם עולה על 150 ש"ח תעודת אחריות של  היבואן או היצרן במהלך השנה הראשונה.
מובהר בזאת כי במכר של מוצר ,לא יחולו על האתר או על החברה המשווקת חובות היצרן או היבואן , כיוון שתמיד ניתן לאתר אותם דרכנו.


במידה ותעודת האחריות ניתנה על ידי המשווק, לאחר אספקת המוצר, ובמידה וקיימת סתירה בין תקנון ותנאי ביטול עסקה באתר לבין הסכם רכישה ותעודת האחריות, הוראות הסכם הרכישה ותעודת האחריות יגברו.


אחריות כללית בגין פעילות האתר

1. האתר והחברה לא ישאו בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

2. האתר עושה ויעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייב שהשירות בו לא יופרע עקב  תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והוא לא יהיה אחראי לתקלות או שיבושים ברשת האינטנט או בקווי התקשורת. תמונות להמחשה בלבד

לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, האתר ו/או המוכר יציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה, ברורה על פניה ובתום לב, בתאור המוצר, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את המוכר. האתר ו/או המוכר יאפשר ביטול עסקה והשבת מלוא הכסף ששילם.


אבטחת מידע ופרטיות

1. במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות  הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה).

2. המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי, מספר חשבון בנק).

3. במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה  אחרת, ולא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.

4. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב או בעל בפה ומראש, בהתאם להוראות החוק.

5. 
החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת  לאפשר את ביצוע ההזמנות.


6. החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור,  ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר המזמין. העברת נתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת על-פי התקן בצורה מוצפנת. 

7. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

8. מספר חברה רשומה הנו ח.פ 514321595
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים