עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
תקנון ותנאי ביטול עסקה

1. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

2. הודעה על הביטול תימסר באימייל או בהודעת ווטסאפ לנייד.

    פרטי ההתקשרות של העסק: פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי , רחוב יאנוש קורצ'אק 11 אשדוד מיקוד 7766625. 
נייד 050-3148979 או באימייל  pmedical1@gmail.com

3. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם , לא בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע ולא בשל הפרה אחרת של  החוזה על ידי העסק, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או  100 ש"ח 
לפי הנמוך ביניהם. המוצר יוחזר לעסק על חשבון הצרכן. 

4. המוצר יוחזר באריזתו המקורית.

5. לאתר ו/או למוכרים יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.

6. עם ביטול העסקה, המוכר ימסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

7. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של   מוצרים שמחייבים שימוש אישי או שאינם ניתנים להעברה לאחר שימוש , עקב אופיים הרפואי/בריאותי , שמחייבים  דקירה (כגון מד סוכר, מד המוגלובין, מד כולסטרול וכו'), מוצרים שבאים במגע עם נוזלי גוף - זיעה, שומן, רוק, דם (מסיכות סיפאפ, צנרת , כריות, מזרנים ועוד), מוצרים שהוזמנו או יובאו במיוחד עבור הצרכן וכן של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.


8. ביטול עסקה לאחר חיוב טלפוני בכרטיס אשראי אפשרי. כספכם יוחזר למעט עלות עמלת כרטיסי האשראי אותה לא ניתן לבטל.

אחריות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה

האתר הוא משווק מוצרים של יבואנים ויצרנים שונים. בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה), תשס"ו 2006 - ניתנת למוצרי חשמל ואלקטרוניקה שמחירם עולה על 150 ש"ח תעודת אחריות של  היבואן או היצרן במהלך השנה הראשונה.
מובהר בזאת כי במכר של מוצר ,לא יחולו על האתר או על החברה המשווקת חובות היצרן או היבואן , כיוון שתמיד ניתן לאתר אותם דרכנו.


במידה ותעודת האחריות ניתנה על ידי המשווק, לאחר אספקת המוצר, ובמידה וקיימת סתירה בין תקנון ותנאי ביטול עסקה באתר לבין הסכם רכישה ותעודת האחריות, הוראות הסכם הרכישה ותעודת האחריות יגברו.


אחריות כללית בגין פעילות האתר

1. האתר והעוסק לא ישאו בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

2. האתר עושה ויעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייב שהשירות בו לא יופרע עקב  תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והוא לא יהיה אחראי לתקלות או שיבושים ברשת האינטנט או בקווי התקשורת. תמונות להמחשה בלבד

לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, האתר ו/או המוכר יציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה, ברורה על פניה ובתום לב, בתאור המוצר, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את המוכר. האתר ו/או המוכר יאפשר ביטול עסקה והשבת מלוא הכסף ששילם.


אבטחת מידע ופרטיות

1. במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות  הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה).

2. המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי, מספר חשבון בנק).

3. במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה  אחרת, ולא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.

4. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב או בעל בפה ומראש, בהתאם להוראות החוק.

5. 
החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת  לאפשר את ביצוע ההזמנות.


6. העוסק מקפיד לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר ונוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור,  ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר המזמין. 

7. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, העוסק  לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

 
לייבסיטי - בניית אתרים