עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> חמצן מוסף בשינה
 

שימוש בחמצן מוסף במהלך הלילה/שינה

מספר שעות השימוש בחמצן והתפלגות השימוש במהלך היממה משתנים מחולה לחולה.

עבור חלק מהמשתמשים המליץ הרופא צריכת חמצן מוסף רק בשעות הלילה.

לאחרים מומלץ שימוש בחמצן בשעות הלילה וכן שימוש של מספר שעות במהלך היום ואילו משתמשים אחרים מתבקשים להשתמש בחמצן רפואי מוסף, ביתי, לעיתים גם  24 שעות ביממה.

שאלה המתעוררת מעת לעת אצל חלק ממשתמשי החמצן ואשר עליה ברצוני לענות ולהבהיר היא: 'מדוע הרופא שלי ממליץ על שימוש בחמצן רק בלילה כאשר ההיגיון אומר שבמהלך השינה אנו יותר רגועים, פחות פעילים ולכן הגיוני שנזדקק דווקא בלילה לפחות חמצן ?!

ובכן, הסיבה נעוצה בכך שנשימה יומית ונשימה לילית הנם 2 דברים שונים בתכלית אצל חולי COPD (מחלה כרונית נשימתית חסימתית) וחולים אחרים.

לאלו שאין להם COPD יש סרעפת (דיאפרגמה בלעז) קמורה אשר מניעה את האויר פנימה והחוצה מן הריאות וזאת בצורה יעילה מאוד.

לעומת זאת, הריאות של חולי COPD נמצאות במצב קבוע של שאיפת יתר אשר גורמת לסרעפת להשתטח ולאבד את היכולת לבצע איוורור ריאתי ללא עזרה מסוימת.

שרירי השלד של החזה, הכתפיים והבטן מבצעים במקום הסרעפת את העבודה.

כאשר אתם ישנים, שרירי השלד ישנים גם הם. דבר זה נכון במיוחד בשלב ה-REM (RAPID EYE MOVEMENT ) בשינה.

הנשימה שלכם  בלילה הופכת לרדודה ותדירות הנשימה יורדת. עקב ירידה בתפקוד שרירי השלד,עבודת הנשימה חוזרת לסרעפת השטוחה אשר כאמור אינה מסוגלת לבצע את המוטל עליה בצורה מספקת. זוהי הסיבה שהאיוורור הריאתי בשינה יורד לחצי לעומת האיוורור הריאתי במהלך היום.

זה הדבר הראשון אשר עליו חושב הרופא כאשר אתה מאובחן.

זו גם הסיבה שישנם כאלו אשר צורכים חמצן רק במהלך הלילה.

למידע על מחולל חמצן נייד הקל ביותר בעולם בקטגוריה של העוצמתיים המסוגלים לספק עד 5 ליטר לדקה, היכנסו כאן

למידע על מחולל חמצן נייד קל ושקט, דגם פריסטייל 3, אותו אנו משווקים בהצלחה כמעט 10 שנים בישראל, היכנסו כאן

 

חשוב: המידע המסופק כאן הנו לצורך העשרה ולימוד בלבד והוא אינו מיועד להוות תחליף למידע רפואי מקצועי. התיעץ עם הרופא שלך בכל שאלה המתעוררת הקשורה למצבך הרפואי.

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים