עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


כולסטרול- מכשיר מקצועי למדידה ביתית

אם תוכלו למדוד- תוכלו גם לשפר

מכשיר הקרדיוצ'ק הביתי שלכם מכיל יתרונות רבים עבורכם בניהול המעקב אחר ערכי הכולסטרול בדמכם ובניהול הבריאות שלכם.
ללא צל של ספק- המדובר במוצר אשר הנו פריצת דרך ביכולת לבצע בדיקה עצמית, מקצועית, של רמות הכולסטרול שלכם.
אחר ערכי כולסטרול גבוה צריך לעקוב בצורה חודשית וצריך לדעת לנטר ולשפר !

מערכת הקרדיוצ'ק PA הנה פשוטה וקלה לשימוש. המדובר במכשיר העושה שימוש בשיטה המהירה והנוחה ביותר בכדי לקבוע מהם ערכי השומן שלכם וכל זאת בבדיקה ביתית אשר יכולה להתבצע על ידי כל אחד !

       

מהיר
הקרדיוצ'ק הנו המכשיר הביתי המהיר בעולם למדידת כולסטרול.
אנו בחברת פי-מדיקל ערים לכך שזמנכם יקר ויומכם דחוס, אם כך מדוע להמשיך ב"שיטה" הישנה של הגעה לבדיקה במרפאת קופת החולים, המתנה בתור וצפייה של ימים רבים עד לקבלת התוצאות?
במקום זאת תוכלו באותה רמת דיוק ותוך שתי דקות בלבד לעקוב אחר פרופיל השומנים והכולסטרול שלכם,בביתכם.      קל
מכשיר הקרדיוצ'ק המקצועי PA מציע לכם קלות בהפעלה- מה שדורש זמן מועט יותר בלימוד והדרכה ומספק פחות טעויות עבור המשתמש.
מכשיר הכולסטרול שלכם הנו נייד, מופעל באמצעות סוללות, בעל מימדים קטנים המאפשרים אחיזה ביד אחת.
כל כך נוח וקל לשימוש שמאפשר לרופא, לצוות הרפואי ולמטפל להתרכז במשהו חשוב יותר- המטופל.יעיל
מכשיר הקרדיוצ'ק הנה השקעה מעולה עבורכם והוא ישמש אתכם למשך שנים רבות. המדובר בדגם אמריקאי, תוצרת חברת Polymer Technolgy System המפורסמת. דגם הקרדיוצ'ק משווק בעשרות מדינות ברחבי העולם, נהנה מאישור משרד הבריאות האמריקאי, אישור שיווק באיחוד האירופי ואישור יבוא של משרד הבריאות הישראלי. חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי נבחרה כנציגה בלעדית של היצרן בישראל.
למקלוני הבדיקה אשר תקבלו מאתנו ברוחב לב ואשר יספקו אתכם לפרק זמן ארוך, ישנם חיי מדף ארוכים ואינם דורשים אחסון במקפיא אלא בטמפרטורת החדר- כך תימנעו ביזבוז ואי נצילות המקלונים.
תתחילו כבר היום לעשות משהו טוב עבור הגוף שלכם- עקבו ונטרו אחר רמות כולסטרול גבוה אצלכם ושפרו את הערכים שלכם.כלי דיאגנוסטי מגוון וחשוב
מכשיר קרדיוצ'ק PA למדידה ביתית/עצמית של כולסטרול ופרופיל השומנים, מהווה כלי יעיל בניטור, מעקב, דיאגנוסטיקה וסיוע לקבלת החלטות בידי ספקי שירותי הבריאות, הצוות הרפואי והמקצועי. וגם בידי אנשים פרטיים. רופאים, מעבדות ומוסדות רפואיים עושים בו שימוש נרחב באבחון דיפרנציאלי של הפרעות בפרופיל השומנים והכולסטרול.
הקרדיוM,ק למדידת רמות כולסטרול גבוה הנו כלי סריקה ואבחון רבגוני המאפשר לכל אחד לקבל את המענה לפרמטרי הבדיקה השונים הדרושים לו.

        


ניהול עצמי של בריאות הלב וכלי הדם

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי הנה חלוצה בישראל במתן פתרונות רפואה מונעת במסגרת ביתית. אנו מעודדים הקניית כלים דיאגנוסטיים בידי המשתמש בבית ובכך גם תורמים להפחתה מהלחץ הגובר המופעל על שירותי הרפואה הציבוריים.
הקווים המנחים והיעד של רמות הכולסטרול משתנים מעת לעת ע"י ארגוני הבריאות. פי-מדיקל שמחה לקחת חלק במאמץ החשוב לסייע לכמה שיותר אנשים להנמיך את ערכי הכולסטרול שלהם לרמות המומלצות ע"י מקבלי ההחלטות.
אנו דוגלים בקביעה כי רפואה מונעת הנה תמיד טוב יותר מ"כיבוי שריפות".

וכעת במבצע- על רכישת מכשיר כולסטרול ביתי תקבלו מתנה- אביזר רפואי נוסף לשימוש ביתי
התקשרו כעת.

זכרו, כולסטרול גבוה אינה גזרה משמיים, תוכלו לדעת בקלות מהם הערכים שלכם ולהתחיל לשפר.

למידע נוסף לגבי מכשיר הכולסטרול הביתי הטוב בעולם, קרדיוצ'ק PA, ולרכישה בטוחה לחצו כאן

גולשים אשר חיפשו מידע בנושא כולסטרול והאפשרויות לניטור ביתי אחריו, התענינו ורכשו גם את
המכשיר הביתי המודד כולסטרול טוב וטריגליצרידים, קרדיוצ'ק ST .

לקריאת מאמר על דרכים לניטור אחר דיאטה להורדת כולסטרול ומידע נוסף על מכשיר הקרדיוצ'ק לניטור אחר כולסטרול, כולסטרול גבוה, כולסטרול רע, כולסטרול טוב, לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים